Какво повече няма да купя - тема 2

  • 84 857
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 419
От рибните консерви - Славяна. Има едни Славянка, те са хубави, но Славяна и Риос, сега видях, че и те са на Славяна са ужасни.
Препоръчайте кисели краставички, че всички, които купувам опитваме по една и ги хвърляме. Лошото е, че понеже са много видове и различни в различните магазини, повечето ги забравям кои не са хубави и май ги повтарям отново и нищо чудно да пропускам някои, които си струват.

# 691
  • Мнения: 2 182
Купувам тези от Лидл, марка не мога да кажа, само един вид са. Харесват на всички у дома.

# 692
  • Мнения: 2 216
Вчера купих кисели краставички Крина - не са лоши.
Не пикантните, а натуралните

# 693
  • София
  • Мнения: 44 229
и аз хапресвам лидлските кисели краставички, но има 3 вида...

има пикантни и в едни по-големи буркани, което не харесваме.

а ето тези http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4179_7539.htm са харесваните всъщност.

Последна редакция: нд, 13 май 2012, 19:35 от Angel_Dust

# 694
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Препоръчайте кисели краставички, че всички, които купувам опитваме по една и ги хвърляме. Лошото е, че понеже са много видове и различни в различните магазини, повечето ги забравям кои не са хубави и май ги повтарям отново и нищо чудно да пропускам някои, които си струват.
Последно купувах кисели краставички на Kühne. Немски са, в буркан, по спомен с жълт етикет. Хрупкави, не много кисели и без разни измислени съставки.

# 695
  • Мнения: 116
Освен в Лекси,другаде мога ли да намеря краве сирене на Пазарджик в Пловдив?

# 696
  • Мнения: 2 182
и аз хапресвам лидлските кисели краставички, но има 3 вида...

има пикантни и в едни по-големи буркани, което не харесваме.

а ето тези http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4179_7539.htm са харесваните всъщност.


Същите са, не знаех, че има и други  Rolling Eyes

# 697
  • София
  • Мнения: 44 229
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4179_7541.htm ето ги големите, водят ги пастьоризирани не стерилизирани
и тези, които са почти същите на външен вид, но ги водят пикантни http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4179_7540.htm

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 614
Peace
Това са и "нашите" краставички. Препоръчвам!

# 699
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
А някой знае ли дали има у нас бульон без натриев глутамат?
Сушени зеленчуци на Биосет от Карфур - нямат сол, мазнини и Е-та. Приятелка от ученическите ми години работи там, така че е гарантирано, че са само зеленчуци. Слагам на почти всички манджи от тях, подсилват вкуса, но не бият на изкуствено.
Много благодаря,че сподели  bouquet Вчера купих, наистина само сушени зеленчуци,но имало друга смеска, която е със сол /затова четете етикета/. Казаха ми, ако ги слагам в супа е ок, но ако ги слагам в ястие, преди това да ги накисна в малко вода.

Не накисвам, слагам в ястието още в началото и те си увират заедно с останалите зеленчуци. Забелязала съм само на ястия, които се готвят за кратко - като омлет, например или бъркани яйца, че остават хрупкави. Не се бях сетила да накисвам. Може би във вино, ако ястието обича вино  Simple Smile

# 700
  • Мнения: 2 155
Peace
Това са и "нашите" краставички. Препоръчвам!
+1 Peace

# 701
  • Мнения: 2 155
Аз например съм с много тежък и обилен цикъл, ползвах години наред нощните Олуейз. От вече година ги загърбих, защото протичат ужасно и изобщо не са това, което бяха. Спрях се на друга марка.
Моля те, сподели марката !
Имам същият проблем и съм в чуденка. newsm78

# 702
  • София
  • Мнения: 44 229
аз съм мн доволна от нощните либрез... другите хубави за мен са еври дей...

# 703
  • Мнения: 2 802
Един глас за Натурела  Peace

# 704
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Един глас за Натурела  Peace
Аз не ги харесвам - миришат прекалено силно и пропускат - аз също съм с тежък цикъл или поне бях до скоро.
Сега ползвам Еverbel - горе-долу стават, но и цикълът ми е по-лек. Ако се размести или препълни, всяка превръзка протича. Даже съм забелязала, че ако спя дълго време само на едната страна, задължително протича.

Общи условия

Активация на акаунт