В месеца на любовта, ще гушнем нашите деца! - 20-та Февруарска

  • 36 293
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0

BoBoDes, относно стерелизацията си ги стерелизирам с другите шишета, в стерелизатора на авент на гумата нищо. И аз не ги бях чувала, но мой познат работи във фирмата им представител за БГ и ми ги препоръча да ги пробвам, аз също бях много скептична и упорито си ползвах Авент-ските, но малкия е доста мързелив и бая зор виждаше с тях , а с мам доста по-лесно се справяме.....Simple Smile Абе общо взето на всеки му допадат различни марки...нищо не пречи да ги пробвате така и така сте се сдобили с тях Wink

# 61
  • Мнения: 31
tedince7o, не се притеснявай излишно, нали те чака доктора, във всеки момент, като се наложи, ще извадят бебето. Сигурна съм, че ще направи всичко по силите му ти и бебето да сте добре.


VeZzY, ако не бъркам марката, Мам ги продават в ДМ и съвсем не са неизвестни. Тези дни ще ходя евентуално, та ще проверя пак, на мен също май ще ми трябват нови шишета. От Авент и Нук трябва да се откажа засега, бебочко много се дави....





# 62
  • Мнения: 678
*starlet* ,бях се нагласила за секцио ,ако док. потвърди по-голяма глава.
Избрах този вариант/доста трудно/,но като знам как протече първото раждане,каката също с голяма глава....Но тогава никой нищо не каза  за главата.И да споделя,тъй като почти целия персонал да АГ-то се изреди в нашата стая/няли майка ми работи там/,доста от хората си припомниха първото раждане,и казаха,че наистина сега съм избрала добър вариант.
Добре сме,просто не мога да повярвам как няма и седмица след операцията се чувствам все едно съм родила нормално.Не мога да повярвам,вкъщи си свършвам всичко сама,само легена с прането ми го носи мъжът ми.
Сиско спи много добре,имаме страшно много подаръци вече,и столче за кола и шезлонг на Фишър Праиз/такъв си харесах/.
Само да разкажа за бебо и кучето......Зара го души само,души и всичко което й замириши на бебе,дори влиза в банята и мириши дрешките ми в легена.Ляка пред кошарата в детската.....Днес като ревна бебето и тя като куршум към кошарата.
Та днес беше детското парти на щерката и аз майка ми и сестра ми останахме в къщи и апратихме мъжете с децата на РД.Зара лежеше в кухнята ,бебето сложено в столчето и то при нас в кухнята,по едно време Зара замина към хола и чувам шумолене.Ставам викам си  души торбите с подаръци,остъваме с майка ми в хола,не виждаме Зара,по едно време тя излиза от сгъваемата кошара Shocked Shocked Shocked.Майка ми я наби,а аз умрях от смях....разказах на мъжът ми,той се смее.Ревнува Зарка,вика си аааа бебе newsm78 newsm78то ще спи на кошарката ,ами аз......

# 63
  • Мнения: 0
Misence, само имай предвид че и мам са с по-голям отвор на бибата май, мисля си така защото биба номер 1 я дават за 1-ви и 2-ри месец, а при другите шишета имат отделна за всеки месец / с различен брой дупки/, но нищо не пречи да пробваш. При нас е обратното от Авент доста зор вижда да смуче и доста бързо се уморява и заспива....Незнам някой дали е ползвал Чико, гледам доста иновации са вкарали с наклонени биберони, но засега нямам познат с някакви отзиви....

# 64
  • Сливен
  • Мнения: 79
Пепито животинките са много умни същества. Когато се роди дъщеря ми имахме куче болонка и персийска котка . Кучето спеше до кошарата а котката вътре в краката на детето. Много се притеснявах заради котето да не и направи нещо и я гонех, а кучето спря да лае за да не събуди бебето. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 53
Запис и от мен Simple Smile

Да са ни честити новите бебковци и бързо възстановяване на майките им  bouquet

Старнищо,че сме с втори,явно си ги мътим добре.Девойчето ми е с термин 14 ти,а твоят беше 9ти,да видим кога ще ги излюпим  Joy

Днес експедирах болната кака на отглеждане.  Аз бях на тонове и среща с приятелки,никак не беше зле,е, закачила съм хрема,но я боря...

Еlsi - euphorbium compositum пер орални капки може да ти помогнат,хомеопатични,на Heel,пият се по схема.Дъщеря ми е на 12 г. и ни спасяват от край време.

# 66
  • Мнения: 19
Пепито, мога ли да попитам кой те оперира? То верно, че всеки организъм го възприема по различен начин, но ...  Embarassed

tedince7o, не се притеснявай излишно, нали те чака доктора, във всеки момент, като се наложи, ще извадят бебето. Сигурна съм, че ще направи всичко по силите му ти и бебето да сте добре.
Абе той ме има в предвид, ама не знам дали ме чака Simple Smile Казаха ми, ако стане нещо да бягам бързо и да си държа краката и дупето на високо... Ако се наложи да ходя с такси, ще съм страшна картинка  hahaha Joy hahaha

# 67
  • Мнения: 12
Хайде и аз да се разпиша, нищо ново, няма болки, контракции. Нещо ми се гади много явно се върна гаденето от първият триместър, но много по-зле. Дори си мислих дали не съм хванала нещо чревно, но пък като изядох половин литър сладолед ми стана по-хубаво  Crazy

Иначе ми е много хубаво да съм бременна, така се наслаждавам на всяко движение на бебка  Heart Eyes Само дето ми се подува много единият крак, е и ми натежава от време на време, но всичко е сладка болка.

tedince7o, дано всичко мине добре, най-важното е че си под наблЮдението на лекар, защото можеше да си седиш и да не знаеш какво става. Вярвам че всичко ще мине добре.  Hug

Да ви кажа днес моята съседка роди, второ дете - 4.8 кг  Shocked каза че било много лесно и бързо  Laughing

Лека нощ  Hug

# 68
  • Варна
  • Мнения: 320
тединцето, вчера по кое време беше на преглед при Николов? аз бях там от 3.30 до 5, дали не сме се засякли Simple Smile

# 69
  • Мнения: 33
За малко да ви изпусна в новата тема.Да се "оплача" бях се настроила да раждам на 03.02 и малкия ми син повтаряше,че тогава ще се роди бебето,да,ама не, мадамата няма намерение да излиза, доки каза,че щяла да си дочака термина от 26 до 29.02.Иначе всичко е окей при нас. Искам да ви питам какви столчета за кола сте взели, аз се лутам между Макси Кози Пебъл,Макси Кози Кабриофикс и едно на Мадъркеър. Някакви мнения и впечатления? За мен е важно,защото бебка ще прекарва доста от времето си в колата,няма друг начин!

# 70
  • Мнения: 6
Ох, да ви се оплача !Каква нощ само  ooooh!! Събуждам се към 3 и слушам нещо се чука-мъжо ставай! Прабаба му под нас паднала горката.Тя по принцип си е супер, с разума,вижда,чува,върви,готви,но вчера се разболяла нещо и... не може да стане.Оправил я той,миличкия ми,след 1 час,аз естествено не мога да заспя от нерви и притеснение,викам му пак "Ставай!" (слушам нещо шуми от доста време вече)-банята прелива,тръба ли се е спукала ,не знам !?!
А пък за бабата ми е мн притеснено,защото сме само ние при нея и трябва да я гледаме,аз много я уважавам,тя много ни помага , къщата в която живеем отдавна ни я преписа и на малкия много се радва.Не че има подходящ момент в които да се разболее,но този съвсем не е.Свекърва ми си е в чужбина открай време,майка й също(която и се пада снаха), та е изцяло на моето семейство грижата.А аз както съм казвала имам бебе на 1г.и 4м.,така се случи че ще имам и друго още малко, за което се радвам.И така и така се жалвам и се оплаквам от живота да си кажа"Тежко ми е ,защото съм и малка".
Ще ме прощавате за мрънкането и натоварването,ама на кой да се оплача в 5 сутринта....
Пък си пожелавам и на себе си и на вас едно живо и здраво бебче,дошло по възможно най-добрия и до колкото може безболезнен начин.

# 71
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Момичета, както обещах, а и за да няма догадки къде изчезна Старлет, да кажа само, че тръгваме към МД. Снощи почнаха контракции през около 15 мин, през нощта започнаха да зачестяват и сега са на около 5-7 мин. Вие си знаете - да стискате палци. Умирам от страх, боли ме, но връщане назад няма... Ще ви известя, когато живот и здраве има резултат.  Hug

П.П. Само да не се окаже, че въпреки болките цяла нощ, все още съм на никъде и да се върна с подвита опашка...  Sad

# 72
  • Мнения: 75
Starlet  мила стискам ти палци и дано свърши всичко по бързо .. и да гушнеш бебчо ....

# 73
  • Мнения: 6
Стискаме палци *starlet* !

# 74
  • Мнения: 75
 sniiskio  ти по спокойна ли с вече ?? бебчо как е ??

Общи условия

Активация на акаунт