Нарекох те Фериха ~ 103 ~''За щастието на младото семейство Сарафолу!!!"

  • 37 430
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 180
Я ми кажете вилата/хижата/,в която отседнаха Е и Ф не същата от 19 еп.Нали?
Не, сестричке, не е. Друга вила е.
Нали.И аз си го помислих,ама си помислих да попитам.Мн ми хареса възрастната двойка.Те като че ли разказваха собствената си история,която малко прилича на тази на Ф и Е,докато седяха на масата 4-та и закусваха.Бяха мн доброжелателни и се рекох,че са чужди,непознати,но не им причиниха болка за разлика от най-близките им хора,които ги обичат Peace

Аз даже в лицето на жената, все едно виждах Зехра, когато и слагаше булото и я гледаше с толкова топлина.
Да,държеше се като майка й,толкова бяха мили.Трогнаха ме.

# 31
  • Мнения: 8 417
Наде, чудесен пост.   bouquet Не съм съгласна само с това, че сем. на Фери не одобрявало това, че тя искала да се измъкне от нищетата. Причината да не искат да е с Емир е друга, защото най-напред тя не е с него, за да се измъкне от беднотията. Извинявам се, ако не съм те разбрала правилно и тълкувам грешно написаното. Hug
Снежи,маме в какъв смисъл не искаш Ф да е с Е? Peace
Неееее, мамче,  Hug Hug Hug къде съм написала, че не искам да е с него? Shocked Имам предвид причината сем. да не иска да е с него, не аз.  Peace

# 32
  • Мнения: 24
Здравейте бихте ли ми казали за актрисата която играе Гюлсум как се казва защото ми е много миловидна и излъчва спокойствие и сигурност.
БЛАГОДАРЯ

# 33
  • Мнения: 180
Зори здравей,маме!Мн са сладки тея двамцата. Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 8 417
Наде, чудесен пост.   bouquet Не съм съгласна само с това, че сем. на Фери не одобрявало това, че тя искала да се измъкне от нищетата. Причината да не искат да е с Емир е друга, защото най-напред тя не е с него, за да се измъкне от беднотията. Извинявам се, ако не съм те разбрала правилно и тълкувам грешно написаното. Hug
Имам в предвич, че Чепика ако мислеше за бъдещето на дъщеря си, нямаше да я спира толкова пъти от училище. Hug
За мен именно по този начин я дърпа надолу, отново и отново.
Ясно, Наде, права си. Hug Значи не съм те разбрала правилно.  Peace

Ели, Пелин Ермиш/Pelin Ermiş се казва актрисата, която изпълнява ролята на Гюлсюм. Wink

# 35
  • Мнения: 180
Наде, чудесен пост.   bouquet Не съм съгласна само с това, че сем. на Фери не одобрявало това, че тя искала да се измъкне от нищетата. Причината да не искат да е с Емир е друга, защото най-напред тя не е с него, за да се измъкне от беднотията. Извинявам се, ако не съм те разбрала правилно и тълкувам грешно написаното. Hug
Снежи,маме в какъв смисъл не искаш Ф да е с Е? Peace
Неееее, мамче,  Hug Hug Hug къде съм написала, че не искам да е с него? Shocked Имам предвид причината сем. да не иска да е с него, не аз.  Peace
Прости на старата си мама,че не е довидяла Hug

# 36
  • Мнения: 1 278
А как систъра няма да иска Фемир да са заедно?! Shocked Според мен тя е най - голямата привърженичка на тяхната любов, защото само тя обяви стачка! Peace Mr. Green

Зори здравей,маме!Мн са сладки тея двамцата. Heart Eyes

Снощи ми напълниха сърцето! Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте бихте ли ми казали за актрисата която играе Гюлсум как се казва защото ми е много миловидна и излъчва спокойствие и сигурност.
БЛАГОДАРЯ

 Пелин Ермиш! Hug

# 38
  • Мнения: 8 417
Прости на старата си мама,че не е довидяла Hug
hahaha hahaha hahaha Мамче, Heart Eyes
Наде, мерси за кафенцето и дозата поезия.    bouquet


А как систъра няма да иска Фемир да са заедно?! Shocked Според мен тя е най - голямата привърженичка на тяхната любов, защото само тя обяви стачка! Peace Mr. Green

СистърHug мамчето ни не ме е разбрала. Peace

Оставям ви, момичета.  Hug Hug  Hug Следобяд ще се появя по някое време. Hug

# 39
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Наде, мн хубав пост .   bouquet


Момичетааааа, как сте ???? Летите ли още ???? Whistling



# 40
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 41
  • Мнения: 2
Наде, мн хубав пост .   bouquet


Момичетааааа, как сте ???? Летите ли още ???? Whistling






 Ами аз лично май не съм много добре, боли ме главата, ама на пук си пуснах песента на Пинхани  DUGUN ( Сватба ). newsm68

Щастлива съм, че ни зарадваха! Hug

# 42
  • Враца
  • Мнения: 791
Наде, мн хубав пост .   bouquet


Момичетааааа, как сте ???? Летите ли още ???? Whistling




Охх Тинче дори при повтарянето на серииката последния момент ме разрева  Crazy Crazy
Надявам се че хубавите серии изпълнени с толкова любов и нежност , тепърва започват  Heart Eyes Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 21 201
Да , Тинче, летиммммммммммммм. Heart Eyes
И все така, ще е и занапред.
Каквото и да им се случва, щом си вярват и се обичат, ще успеят да се преборят с предизвикателствата на живота.
Очаквам и следващата серия да е разтърсваща и наситена с емоций.

# 44
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Момичета, радвам се, че сте щастливи защото и аз съм така. Пътя им няма да е осеян с рози и ми се струва, че това ще го видим още следващия епизод към средата, но не е важно това, важното е да се държат за ръце и да не се пускат Peace

Общи условия

Активация на акаунт