Честит ни месец ФЕВРУАРИ, празнуването продължава (42)

  • 25 913
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 210
Честит рожден ден на Алина, Габриела, Мартин и Ина!

РАСТЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЧИЦА!   bouquet
Моя позната организира парти в клуб за отчетната тема тук в София всяка четвърта седмица от месеца, понякога се виждат без деца и ходят на кафе, понякога из парковете, та ако имаме желание все ще намерим начин да поддържаме връзка и никаква работа нИмож` нЪ спря  Peace

# 46
  • Мнения: 40
Честит 2-ри рожден ден на Марти, Инчето, Алинка и Габи!   newsm59 Да бъдат най-здравите, най-щастливите, най-обичаните и най-безгрижните дечица! Весел празник и щури игри им желаем.   bouquet

Рожденият ден на Аля във Варна мина прекрасно... Безкрайно съм доволна и щастлива. децата се налудуваха. Мамите се видяхме и полафихме... Толкова ми беше хубаво, а толкова бързо свърши... Скоро ще кача и снимки на варненската февруарска дружина (към която все още се самочисля) .  Wink

Последна редакция: нд, 05 фев 2012, 14:16 от Таньорчето

# 47
  • Варна
  • Мнения: 692
Честито на днешните рожденици! Да са живи и здрави и много щастливи!
 Tada Tada Tada Tada Tada

Танюша, умирам от яд, че не можахме да дойдем. Единственото хубаво е, че Марти вече се позакрепи, още само 2 дни и свършваме гадния АБ.

Пух, нощния ни памперс е пълен-препълнен. Надвечер, обикновено, го фащат лудите и се започва едно скачане, премятане, бягане и съответно ожаднява и пие много вода. Преди да легне също му е като ритуал, тогава се сеща, че е жаден, през нощта също пие.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 011
Аааа, Либезна, никой не говори за окончателен развод  Laughing но няма да е и тоя висеж, дето е сега. Примерно аз ще работя на смени най-вероятно и ще се вясвам дан мъ забършете от първа страница.  Laughing
Танче, ама вие във Варна ли празнувахте? Изпуснала съм.  Laughing Чакаме снимки.
Пухче, нощния памперс е препълнен, дневния по време на сън също. Особено нощния - то като се почне едни млека вечер, води, па и нощем търси вода понякога... как ще се отървем от тия навици, не знам.

# 49
  • Мнения: 102
Честит рожден ден на Ина, Алина, Марти и Габи. Да растат здрави и усмихнати!
Ника, дано грешиш за Макси, макар че много рядко лъжд майчиното предчуствие.

# 50
  • Мнения: 71
Благодаря ви за пожеланията, момичета!  Hug Най- важното е да са ни здрави... пък другото ще го наместим някакси!!!  Praynig Честит рожден ден и на Марти, Габи и Али!!!

Ето и една скромна почерпка:



Това ни беше днес тортата, малко грозноватичка, но пък доста вкусна, изцяло шоколадова...  Blush

# 51
  • Мнения: 70
А,как пък грозновата,Миката грозен не мой бъде Laughing
Ние миналата година я хапвахме,многооооо вкусна Peace
Ника,а дано му се размине на Максито Hug
На детското парти бяха четири дечица с Марти,ами не могат още  да си играят заедно,дали щото никое от тях не ходи на ясла Rolling EyesПоне ние се наприказвахме,децата 15-20 минути изкараха в детския кът с аниматорката,но после си играха около нас,поне да са ни пред очите PeaceНикак не съм доволна от този детски център(единствения в града),най-вече от собственичката и отношението и,загуби ни като клиенти Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 3
Здравейте чак сега успях да се докопам до комп,обедното парти с баби и дядовци ,лели и вуйчовци мина добре,децата лудуваха ние хапнахме и пийнахме,сега малка почивка и пак ще идват гости приятелско семейство с деца
благодаря на всички за пожеланията
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛИНА,ИНА И МАРТИ ДА РАСТАТ ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ newsm59 Tada  party023  Gift  Gift


Последна редакция: нд, 05 фев 2012, 17:33 от дими32

# 53
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
За нощния памперс-навия е напикан,но не много,може би пикае веднъж-два и на обяд не винаги е напикан,например тази седмица като се замисля май 2 дена беше напикан, а останалите дни сух,но като се събуди веднага на гърнето я слагам.

Малвина ти къде живееше?

Погледнах на 1ва страничка утре няма рожденици и после сме ние,мале вече нямам търпение(като децата съм).

# 54
  • Мнения: 163
По памперсния въпрос:
Алекс обикновено е сух, когато стане от сън. Така си е открай време, но аз не му давам да се налива с течности преди лягане. Веднъж-дваж му дадох пълни чаши и памперсът сдаде багажа през деня, та не рискувам. Mr. Green След ставане от сън винаги тичам с него до гърнето и винаги има завиден резултат. Тук е моментът да го похваля, че няколко пъти (веднъж седмично, да речем) сигнализира за бъдещи действия, та явно започва да му увира кратуната. До лятото съвсем ще е кипнала. Laughing

# 55
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ника отново благодаря за сайта с песничките   bouquet хубав е,има много песнички  Peace Коте ако искаш ,може да го сложиш на 1ва страничка на темата, мисля,че ще е от полза  Peace

# 56
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добър вечер!
Честит рожден ден на Марти, Али и Ина! Да са много здрави и щастливи дечица! Честит празник и на майчетата! Малвинка, специални поздрави към вашето семейство!


Лека вечер, дами!  bouquet

# 57
  • Мнения: 163
Коте ако искаш ,може да го сложиш на 1ва страничка на темата, мисля,че ще е от полза  Peace
Да го сложа, ама не знам кой е. Не внимавах. Laughing

# 58
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ето това е сайта http://vorfax.blogspot.com/

# 59
  • Мнения: 163
Готово. Wink

Общи условия

Активация на акаунт