Честит ни месец ФЕВРУАРИ, празнуването продължава (42)

  • 25 920
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 4 187
Сложили сте кафето, да го пием тогава  Grinning !

Покрай поводите в темата, ставам все по - нетърпелива за нашия празник  Flutter !

# 62
# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Ника от сутринта ли с коктейлите  Grinning, нямам нищо против само да се по разсъня, наздраве. И това място ах..........................

# 64
  • София
  • Мнения: 6 011
 smile3521 smile3534 newsm47
Без деца съм, затова празнувам!  Joy

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 272
 Joy Joy Joy
празнувай колкото можеш

# 66
  • София
  • Мнения: 6 011
До 16 часа съм на плажа, после на тръстиката.  Joy

# 67
  • Мнения: 339
Добро утро! Първо да честитя на всички пораснали дечица които направиха вече две годинки, да са живи и здрави и много щастливи  bouquet !
 И на климент папмперса след сън обикновенно е сух, но не иска да сяда да пишка всеки път като му предложа, но понякога сам си казва за сега се е случвало 4-5 пъти да каже че иска на тоалетната и освен това да свърши работата, но обиукновенно само сяда и се лигави. Гледа че батко му пишка в тоалетната и той иска ,но просто не му се пишка всеки път. Пък за водата да ви кажа Стоян от както го отбих та до ден днешен без щище с вода не ляга, пие по няколко пъти през ноща, но от както съм махнала памперса не се е напишквал и през ноща не става да пишка така че сие до дете. още щях да ви пиша ама се събудиха итрябва да изчезвам. Хубав ден на всички!

# 68
  • Плевен
  • Мнения: 50
Добро утро. Спи ми се. Не мога да се наспивам изобщо и тоя тумбак толковааа тежиии...Августин спа между нас тази нощ, мисля си само едно ревящо от колики бебе ни липсва...Въпреки че пие Изобпринозин, вече втора опаковка сироп, пак се е разкашлял. Направо аман и от това...И тоя шибан студ, дето ни скова, съвсем ми идва в повече. Още една седмица работна ми остава и си артисвам у дома, поне денем да поспивам. То пък ще ме карат да готвя сигурно нон-стоп, ама пак се ядва...Поне ще съм си у дома...Тъй, наоплаках се. Вие как сте? Simple Smile
Гледам РД-тата добре са минали. Да са ви честити порасналите пръдльовци и пръдли Simple Smile.
Мислех нищо да не купувам на Августин за РД-то и съм поръчала на гостите или дрехи, или пари да носят, че от НГ още не се е нарадвал на всичко..., ама май ще се наложи акеордеон да се купува, че ми разнася рендето из нас и се прави, че свири. По начина, по който го хваща, на акеордеон ми прилича... newsm78.

# 69
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Добро утро! Мерси за закуската,кафето,коктейлите абе за всичко  Grinning

Ника благородно завиждам,още малко и аз се надявам да се похваля,че съм сама,отдавна не ми се е случвало.

Стар и аз нямам вече търпение,утре по това време вече ще празнуваме  Tada

Лек ден и успешна седмица на всички!

# 70
  • Мнения: 304
Дор ден и от мен!
Ми,не ми беше много готина срещата с началството-не могат да ми изплащат  цял месец платен отпуск и трябва да си пусна50/50 платен и неплатен.Ще си говорим пак и така.Сговнясах се тотално.От проблем на проблем скачам,м..ка му!

# 71
  • Мнения: 163
Добро утро!
Никич, жесток изглед и коктейли! Sunglasses
Бобиш, ще изгрее слънце и на вашата улица! Hug

# 72
  • Мнения: 210
Бобиш, съжалявам  Sad
И на мен не ми се обаждат, направо ще откача вече  Cry

# 73
  • София
  • Мнения: 6 011
Бобиш, егати гадовете, прощавай!  Twisted Evil И какво значи цял месец платен отпуск, като имаш право поне на два такива за двете години майчинство - 2х20 работни дни?  Mr. Green
Брех, ще взема да си върна всички лоши думи, дето съм ги казвала за шефа, че зася съм си върнала само половината.  Mr. Green Да не говорим, че с Боби съм ползвала 6 месеца неплатено майчинство, върху които също имаме право на 10 дни платен годишен отпуск, който също ми бе платен до стотинка!  Crazy
Коте, добави и хубава музика, ей така съм в момента!  Laughing Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 831
Добър ден!   bouquet

Честито на всички рожденници, чиито празници пропуснах! Да са живи и здрави, много поводи за гордост да носят на мама и тати и много късмет в живота си да имат!

Аз пак се позатрих, за съжаление по основателни причини. Цялата минала седмица двете моми се бяха тръшнали, баща ми ги гледа. Каката се подобри, но Калина е пак на АБ. От тази бактериална атака тяхна, в рамките на 2 седмици 2 пъти се докарах до антибиотик и аз, та сега съм в болнични. Бронхит или пневмония, не е много ясно какво е, но съм на трети антибиотик, яко тежка артилерия, ама поне 'зе да ми просветва. Отказвам да ходя на рентген, така или иначе терапията ми е ясна, а в болница ззаради моето кърмаче наркоманче не мога да вляза, а и не се натискам особено.

Никак не съм ви отписала, ужасно много ми липсвате, но покрай толкова боледуване не ми остана време да се организирам. Сега докато си боледувам вкъщи поне ще мога да ви пиша.  Mr. Green

Рали, Рая е разкошна!  Heart Eyes Като я види човек, единственото, което му се приисква е да а няцелува обстойно!
Теди, Виктория е тооолкова сладка, тия бузки ми иде да ги изям.  Heart Eyes
Таньорке, макар и кисела, Ния е голяма сладурка. А Алекса е истинска красавица.  Heart Eyes
Ника, ха честито ти спокойствие! КОй ти го дава до 16 часа  hahaha
Оф сутринта ходих да си взема книжката от КАТ, валидна до 2022 г. На снимката приличам на размазано на стената прасе, с ндобре развита зурла. Но ме крепи мисълта, че няма често да ме гледат на нея.  Crazy

Калина заспа изненадващо на пода до мен, отивам да я отнеса в леглото ѝ. Хубав ден ви желая  Hug

Общи условия

Активация на акаунт