Честит ни месец ФЕВРУАРИ, празнуването продължава (42)

  • 25 951
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 163
Коте, добави и хубава музика, ей така съм в момента!
Ехааа, кой като теб. Sunglasses
Пък аз съм ей така:



Слънчо, голямо гуш! Hug

# 76
  • Мнения: 304
Никич,какво да ти кажа мила?!3 асистентки се връщаме от майчинство,криза и н'ам к'во си и аз му заявих на шефа,че при това положение не искам да си ползвам на този етап отпуската,ами ще чакам по-добри дни,в които ще могат да си я позволят.Правя му реверанс за този месец и приключвам.Той не може да ме накара да взимам неплатена отпуска,ако не съм съгласна,така че да ме прощава!
На всичкото отгоре сутринта Коки такъв рев удари,че ми скъси живота!Така не е плакал,освен снощи.Не знам какво му става,че е толкова чувствителен.Миналата седмица беше пушка.

# 77
  • София
  • Мнения: 6 011
Бобиш, ама в яслата ли рева?  Hug
Не знам само как стои въпроса с отпуската, да не вземе да ти изгори ако не я ползваш тази година.  newsm78


Ааа, Котич, туй го гледах сутринта  Crazy знае да прави шоу тази жена!

# 78
  • Мнения: 304
Да, в яслата.Ами и аз не съм 100% сигурна,ама май натрупаната по време на майчинство отпуска не се губи(мамите,които са по-вещи могат да кажат).На мен не ми е толкова зор за отпуската,ами за заплатата,щото и сега тези,които са на моята позиция са с по-ниски от моята заплата,а мен не ме устройва да продължавам да взимам малко пари.Да,повече ще са от майчинството,ама все пак...Хрумват ми разни идеи,ма кат нямам тапия да му се невиди и нищо не мога да свърша!

# 79
  • София
  • Мнения: 6 011
Бобиш, има го тоя момент - тръгват добре няколко дни и после се пробват дали пък не може да си поостанат жални-жални вкъщи.  Mr. Green Нашия, доколкото помня, не рева първия ден, че не знаеше какво му се случва, ама последвалите десетина дни си поплакваше. После очевидно схвана цялата работа и спря, сега не мож го стигна да го събуеш - шмугва се веднага в групата.  Laughing Hug


Слънчо, бързо оздравяване на всички вкъщи пожелавам!  Hug Hug

# 80
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
Абе, днеска е егасиму и ревливия ден. Cry

Люс, която се проявяваше точно като Макси (влиза с кеф и не се обръща за чаЛ, а и неще да си тръгва следобеда), се съдра да реве отзарана. Едвам я откопчиха от мен. Затуй реших, че утре ще е черпнята за РД Tired.

А преди тва пък я носих и влачих шейната, което е доста рисково, защото на булевардите трябваше да внимавам скапаната шейна да нсе обръща и ми се прищя да я изметкам през девет канала в десети (шейната), ама... после па Халята ша ми риве. Crazy

И въобще, тия дни вкъщи е непрестанен вой... за най-малкото нещо Люда истерясва. Аз самата съм на ръба вече. Поревах си ся, ама наместо да ме отпусне, гледам, че мигрена се заформя.

Може би се дължи на тъпите кътници - двата долу са надули венеца, но още няма пробив. Левия първи ще пробие, ама кога ли. Както бях против хомеопатията, май-май ще взема един Дентокинд или нещо такова. Crossing Arms

Сори за спама, ама нищо друго не се сещам ся. Освен дето ме ядосаха и в банката. Те не са виновни, де, ами на мен ми трябва нещата да станат по-бързо. Отсекъде мотня, братче!

Бобиш, може би трябва първо да се посъветваш колко време можеш да отлагаш тая отпуска. А после да поговориш с шефа ти, нали уж добре ви бяха устроили социално? Аман от лоши новини!!!

С други думи, метам се от 4-я етаж, щото само с тва разполагам, и очо ми не трепва. Ако не ми се получи, връщам се и пак се метам...

Ееее, изсипах се, макар че мислех, че е тъпо да го правя... Чакам ся да ми поолекне. Whistling

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 13:45 от Мяуче

# 81
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
Wink

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 23:47 от Мяуче

# 82
  • Мнения: 304
Мяу,аз съм на шестия етаж.Ако искаш,ела да пием по кафе,да направим клюкообмена,пък после се Фърляй и приключвай HugДано малко да ти е поолекнало след дребния шрифт,че и с мигрената щ'и дойде в повече.ВЕрно днес е ревлив ден! Confused
П.С.Много готина е станала Люс!Лелеееее,не съм я виждала от разходката с лодка в Борисовата и ако не са снимкките,бих я подминала Crazy

# 83
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
Да дода, ма при мен има утежняващи обстоятелства, една малка (20-килограмова) пиявичка се е лепнала и не ме пуска ни-къ-де.

Инак, шестия етаж звучи съблазнително. Crazy

# 84
  • Плевен
  • Мнения: 52
Ай стига де!!! Живи, здрави (сравнително) и нормални (що-годе) деца имаме. Стига депресии...Още 4-5 години и ще си отдъхнем  Laughing

# 85
  • Мнения: 307
Мяу много е красива Люс! Heart Eyes
Бобиш дано се разберете с шефа ти и ти даде отпуската Peace
Слънч бързо оздравяване на всички ви! Hug
Ники приятна почивка Simple Smile

Има памперси Пуфис на Кауфланд на промоция-58бр за 22 лв.
Отивам да сготвя един грах,а е толкова студено в кухнята,че въобще нямам желание да вляза там.

# 86
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
Никви депресии - просто... не се спраЯм, ама обективно. Whistling
Трябва друга стратегия явно, ма ич ме няма по тия ралти. Thinking

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Мяу, Люси е разкошна  Heart Eyes Какво е усмихнато детето, а ти ревливо било! Сега на кой да вярвам на теб или на снимката?  Laughing

# 88
  • Плевен
  • Мнения: 52
Оф, аз също не се справям. На всичкото отгоре все критики получавам. То мани, ами и все по-зле ще става. По принцип не се плаша лесно, не съм мързелива и намирам решение на ситуациите, но в момента толкова ми тежи корема, така ми се спи непрекъснато и толкова ми додеява, че нямам думи...Ама..нищо де, след 4-5 години ще си отдъхнем. Само това ме крепи. Имам неистова нужда от 10 дневна екскурзия далече от деца, майки, роднини, мъже и т.н. Искам да отида някъде сама, по възможност със самолет, че да е по-далечко... Sunglasses
Мяу, Люс направо си е станала мацка. Хем си приличат с кака си, хем са адски различни. Много са интересни и двете ти щерки.

# 89
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
Мерсим за комплиментите! Hug На мен също са ми ацки различни, но чат-пат се проявява и по някой проблясък прилика.

В наща рода явно тъй ще е - и ние със сестра ми много малко си приличаме, а разликата ни е само 2 г. и 5 м. Е, ако човек знае, че сме сестри, ще каже, да, има нещо... Ама ако не знае...

Муахаха, и аз така, мечтая си за екскурзии в далечни, по възможност екзотични, дестинации, а накъдето и да се обърна - работа, работа и пак работа, виси над мен като дамоклев меч. Tired

Общи условия

Активация на акаунт