Честит ни месец ФЕВРУАРИ, празнуването продължава (42)

  • 25 947
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 307
Честит рожден ден на Алекс!Да е здрав и все такива чувства да те кара да изпитваш,Деска!Весел празник!
Дари-Гери  Hug
Мяу стискам палци Peace
Април месец и аз трябва да подавам документи за детски-пфу  ooooh! отвратителна работа!
Любезна ние не постим,единствения такъв ден ни е 24.12.Мъжо без мръвка не сяда.
Танче изглеждаш си страхотно!Хапвай си и не го мисли Hug Скоро пак хорца ще тропаш и ще си върнеш бързо-бързо самочувствието Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 6 011
ДД!  Grinning
Котич, честит рожден ден на прекрасния малък Акулчо, да ви е жив и здрав! Весел празник!   bouquet
Мяуска, само здраве от тук нататък!  Praynig
Сиянче, бързо да му минава на Павли  Praynig
Дари-Гери, дано го преодолеете това нещо, знам, че сърцето ти е свито.  Hug
Бръмби, не се смей много, ама за 5 лв. и като за пръв път- толкоз, иначе стана много вкусна.  Laughing
Скрит текст:

И Боби е със зачервено гърло, ся ще го лекуваме и него, и въобще от оная херп-ангина насам все нещо го боли гърлото.  Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 102
Коте да ти е жив и здрав рожденника! Все такива нежни чуства да предизвиква в теб!
Мяу, дано не откриваш повече топлата вода, а където и за каквото и да влезеш да става без да те мотаят.
Дари-гери, големия ми син преди години имаше същия тик + гризане на нокти. Обикалях по местните светила, купувах скъпи капки и нищо. В един момент се разведох, баща му спря да ме тормози и детето спря да мига. Та много е вероятно да е от стрес и е много важно да не и правиш забележка, когато мига а да се държите сякаш нищо не става. Започнех ли да му се карам още повече мигаше.
Аз съм много благодарна на баба ми, че ме научи да бая за страх, ако не друго поне не вреди.

# 723
  • Мнения: 172

Да расте здраво, усмихнато и много щасливо, палаво дете!

Последна редакция: вт, 21 фев 2012, 16:28 от Teddy*

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Ника, Мяу бързо да оздравявят и вашите бандити!  Praynig

Ника тортата е страхотна. Ти ли я прави? Давай рецепта! За 5 лв е чудна!  Laughing

# 725
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Котееееееее
Да е здраво, любопитно, щастливо и да жъне много успехи, порасналото ти момче!!!

# 726
  • Мнения: 40
Мяу, и аз не разбрах кой ще минава ТЕЛК.  newsm78
Сиянче, милото Павчи!  Hug Да оздравява бързичко!  Hug
Мацки, чак сега мернах милите ви думи по повод мойта дебелина.   Mr. Green Hug Мерси ви много, ама хич не изглеждам добре по без дрехи, да знаете!  Laughing

# 727
  • Мнения: 40
Гери, дано Дари надрасне тоя тик!  Hug аз също имам леки притеснения в тази посока, защото преди няколко седмици Алекса започна така да премигва на парцали, отначало уж само се лигавеше, после започна всеки път, когато някой й обяснява нещо и го слуша, да прави така. Говорихме й, поскарвахме й се и от известно време не го е правила, но се опасявам и на нея да не й стане тик.

# 728
  • Мнения: 40
"Баба Марта се задава- на февруарчетата здраве и късмет тя ще раздава." Това ми е предложението за заглавие на новата тема, ако ви харесва.  Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 6 011
Сиянче, аз я правих, и ако не и куцаше толкоз украсата, поне със сигурност беше по-вкусна от повечето купешки.  Peace Пък и наистина е за 5 лв. Laughing
Ето по тази рецепта я правих:
1 пакет бисквити Закуска от 330 гр.
средата на 1/2 хляб
1 чаша пудра захар
1 чаша смлени орехи
1 сметана от 250 мл., разбита със захар на вкус
около 200 гр. маргарин
4 с.л. какао
малко прясно мляко
ванилия

В купа за миксер, средата на хляба се натрошава на трохи /или парченца, ако ви е мощен миксера може и да не са много дребни  /. Добавят се маргарина, пудрата захар, какаото, ванилията, орехите и няколко лъжици прясно мляко. Първо се обърква с лъжица, после с миксера. Може да се добави още пр. мляко, за да стане с консистенция, годна за намазване върху бисквитите.
Бисквитите се топят в топло мляко и се редят в тавичка. Ред бисквити, ред крем.



Като за форма ползвах една Йенска или както там се викат ония стъклените съдове. Сложих в нея алуминиево фолио за да мога да я обърна като се стегне. Бисквитите ги редих вътре като "кошница" по стените и по дъното, за да има форма. И после вече вътре си карах на редове. Оставих я да престои една нощ и на другия ден я обърнах и залях с разбитата със захар сметана.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Много лесна ми се струва, ще я пробвам. Другата седмица свеки има имен ден, пък напоследък е с  много добро поведение може да и направя една торта за празника!  Laughing

Танче не се прави, от дол какво било ами раждала си бе жена, ама изглеждаш добре. И аз ако кажа от дол как е, Д-р Енчев ще трябва да забогатее от  мен  Laughing Laughing Laughing

Гери при кой невролог ходихте? Детски ли беше? Много гадно се е получило дано бързо и мине на Дари!  Hug

Последна редакция: вт, 21 фев 2012, 17:06 от siqna.muk

# 731
  • София
  • Мнения: 6 011
Вие па, Д-р Енчев ако ме види мен гола.... самият той ще има нужда от корекция, щото лицето му ще застине не съвсем симетрично, гарантирам.  Mr. Green
Сиянче, много е лесна тортата, става тежичка, та по едно парче е достатъчно на човек, демек икономична идва.  Joy Баш като за свеки.  Laughing

# 732
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Ника щях да счупя стола от кикотене като те прочетох  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 733
  • София
  • Мнения: 6
Коте Честит рожденик да е жив и здрав, много щастлив, прекрасно детсво му желая!

Днес си пуснах пакета за бременни вси4ки страшни изследвания минаха, отрицателни са, за моя радост Crazy Party . Надявам се др месец ве4е да ми каже пола Simple Smile Много искам да знам.

Да се оправят болните деца Praynig

Гледах снимки, много са хубави вси4ки!

За сега не съм качила килограми, дано и занапред да е така! Най много 10 се надявам.. но ще видим.
Купих си от ебау на CLARKS едни сандали и едни мокасини в кремаво за идващите сезони и 4акам снега да се стопи и да стане пролет, има няма още месец и ми ерадостно при мисълта  Party Ще ида и за още един панталон за бременни и съм готова. Купих си и неща за бебето няколко нови, 4е аз раздадох на Марти, понеже бяхме в ремонт тогава и да не ги съсипем в кашоните.. но нищо ако е моми4е има от кого да взема, ако е мом4е има ебау Joy Joy Оплеснах се ще ме извините!

Чакам и срещата с февруар4етата с нетърпение! Ще се запозная и с мамите  Hug

Днес ще си купя една тъмна бира и ще се по4ерпя подобаващо хем за резултатите хем за доброто ми настриение!

# 734
  • Мнения: 70
Е,може да уморите човек от смях Joy Joy Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт