Зима съска като гъска, АВГУСТинчето от смях се пръска!

  • 36 680
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 810
red shoe, на Мишана само Хидрасека й действа - за два дни е пушка с него, има специално за кърмачета сашета.
За витамини аз давах Супер Мечо, но не съм хич редовна. С пробиотиците същата работа - давам като се сетя. Разчитам най-вече на кърменето като имуностимулант и май засега върши работа - два месеца вече ходи на ясла и е боледувала само веднъж за три дни.
Браво на дечицата, които вече спят самички, при нас засега не се получава Sad

# 721
  • Мнения: 55
Момичета много съм притеснена.Още миналата година започнаха да ме наболяват гърдите.Сега болката се увеличи.Чувствам ги много напрегнати,болезнени и на буци.Правиха ми мамография,мамоехография,ходих и на гинеколог и нищо няма.А болката не отшумява.Незнам вече къде да отида.Кръвните изследвания също са добре.Не съм бременна.Дали е хормонален проблем.Незнам защо никой не ми назначи проверка на хормоните.Или е нещо друго.Писна ми да си гадая сама и да се притеснявам,че е нещо лошо.
Всички болнички дечица да оздравяват Hug

Бих пуснала хормони със сигурност!

# 722
  • Мнения: 49
Момичета много съм притеснена.Още миналата година започнаха да ме наболяват гърдите.Сега болката се увеличи.Чувствам ги много напрегнати,болезнени и на буци.Правиха ми мамография,мамоехография,ходих и на гинеколог и нищо няма.А болката не отшумява.Незнам вече къде да отида.Кръвните изследвания също са добре.Не съм бременна.Дали е хормонален проблем.Незнам защо никой не ми назначи проверка на хормоните.Или е нещо друго.Писна ми да си гадая сама и да се притеснявам,че е нещо лошо.
Всички болнички дечица да оздравяват Hug

Бих пуснала хормони със сигурност!

А аз - тест за бременност  Embarassed Rolling Eyes
В началото на ноември точно щях да си запазвам час за мамолог, защото и моите бяха напрегнати, на бучки и болезнени, когато си направих теста...който излезе положителен  Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 18
Направих си тест-Не съм бременна.

Последна редакция: пт, 06 апр 2012, 16:43 от n.o._n.a.m.e.

# 724
  • София
  • Мнения: 533
Привет,
извинявам се за нахълтването но искам да попитам дали има други мами, на които дечицата са с дихателни проблеми(бронхиална астма) и им се ходи на Сандански средата на юни? Търся си компания че сама 2 седмици ще изкукам май. Аз лично няма да съм в санаториума че много мизерно а цените не са никак ниски, дори през ЗК, но имам оферта от много хубав хотел(св. Никола) за 29лв на вечер с вкл. закуска и минерален басейн + подарък масаж. Това е цена за единична стая (аз такава ще буквам).  Ако някой има желание или ще ходи там по същото време да ми пише на лични. Тенкс.

# 725
  • Мнения: 50
red shoe, ЕНТЕРОЛ съм давала 3 по 1 прахче,но не ни действа.Декември месец като бяха и двамата с разстройство и повръщане им давах Линекс и се оправиха за 24 часа.

# 726
  • Мнения: 1 243

red shoe, какво става с вас? ходихте ли на лекар?

# 727
  • Мнения: 4 202
Ходихме вчера. Уж казаха, че е вирус. Температура не е вдигал от онзи ден, но продължава с разстройството, макар и не много обилно  Sick  Лекарката каза за сега да не му давам запичащи лекарства, само пробиотици и ентерол, ама до кога  Tired

# 728
  • Мнения: 4 841
Ентерола си е точно запичащо. Докато Хидрасека помага и за неразположението и в стомахчето. Затова го препоръчват и е по - добър. Но все пак д-ра трябва да знае по добре, така че си давай това, което той е предписал. Дано бързо се оправи детенцето. Златозар само веднъж ми е правил жестоко разстройство, което не се повлия особено от лекарства и причината (освен гадната детска кухня) беше от зъбите. Сега му стабилизирах разстройството точно с Хидрасек и пробиотика и се оправи. Сега акото му е като пластелин (мога да моделирам с него)  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 4 202
Почнах го с Хидрасек, че се събуди с Т и пак яко се беше надрискал  Tired
Още по-вълнуващото е, че и мен ме хвана и то в някакъв по-тежък вариант, защото освен всичко друго и повръщам. Ужасен вирус е, пазете децата!

Дали мога да пия и аз хидрасек при положение, че го кърмя?

Очакваме включване и и от баща му всеки момент  Mr. Green

# 730
  • Мнения: 4 841
Детския Хидрасек няма да ти помогне. Има Хидрасек за възрастни, но в листовката пише, че не се препоръчва на кърмачки. Върви в някоя аптека и пробвай с "народна медицина" кори от нар. Или ако ти е по добър вариант направо плод нар си вземи, стяга гарантирано. КОмпот от дрян ако можеш да намериш. Не мога да се сетя на мен какво ми беше изписала ЛЛ за летния вирус (повръщане и разстройство). За повръщането беше Деган, но за разстройството  newsm78 спомням си че ми биха инжекция спазмалгон и една Деган като отидох в кабинета, но само това помня. Ейй много неприятно - бързо да се оправяте и двамата и дано таткото не е засегнат.

Чай от джоджен се сетих сега също помага.

# 731
  • Мнения: 4 202
agnesana, мерси!
За повръщане имам едни хомеопатични капки, които много ми помагат и веднага ги почнах, но за другото не знам, ще пробвам с чай и пробиотици.

# 732
  • Мнения: 202
Честит празник на всички именници  Peace  bouquet
Бъдете здрави и усмихнати:)
Цветница е празника , на който задължително  паля свещичка за здраве в църквата;)
Ще ходим утре майчета с децата след като им вземем кухнята.

Ред Щу, да се оправяте бързо. Аз пих смекта и ентерол, но не знам за нещо с много бърз ефект в такива случаи.
Най-важното според мен е диетата .

Бяхме на гости с мъжа ми. Аз се прибрах той остана.. а така да ми се отвори глътката.  Whistling
От едно време като чуя за излизане и -болна да съм оздравявам! Май така ще си отида  Mr. Green

# 733
  • Мнения: 55
Честит имен ден и от мен на всички именници! Да сте живи и здрави!

red shoe, понеже кърмиш да ти кажа че лятото когато Крум беше болен от дрискавица/близо 10 дни/ в Окръжна в инфекциозното ми казаха да намаля кърменето.Аз го бях увеличила доста/бях заменила всякаква храна с кърмене/ Според този лекар самото мляко действало разхлабващо също. Може да си вземеш и лечебната Хумана, тя доста добре действа.

# 734
  • Ямбол
  • Мнения: 1 677
По-добре да спре кравето мляко и адаптираното такова, отколкото да намалява кърменето. Лично мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт