19 ОДЗ Деница - местене???

  • 9 902
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
НА ВНИМАНИЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ, ЧИИТО ДЕЦА СА КЛАСИРАНИ НА 02.06.2012 г.!
"Уважаеми родители,
ОДЗ № 19 "Деница" все още се намира на адрес: "Младост"-3, ул. "Свето преображение" № 2 (до блок 375). Можете да запишете Вашите деца на посочения адрес. Напомням Ви, че срокът за записване е 15.06.2012г."
Това е публикувано на страницата на градината - ако не сте го видели. Касае мястото за прием на документите. Телефон няма, но може да се разходите в работното време на градината.
Жижи, след приема на детето Ви, влезте в профила му и на "Необходими документи" в секцията в ляво, вижте какво точно трябва да представите при записване. Макар че повечето документи се отнасят за всички (служебна бележка, удостоверение за настоящ адрес, лични карти, актове за раждане и т.н), в зависимост от критериите които сте ползвали може да искат допълнителни документи - примерно ТЕЛК - затова вижте точно за Вашия случай какво е необходимо Peace

# 16
  • Мнения: 11
Здравейте и нас ни приеха набор 2011г.ама ни е далече,ако има желаещ да се сменим 19 одз за 178 филиал да пише,на нас не ни дадоха молба:)успех на новозаписалите се.

# 17
  • Мнения: 943
Някой да има актуален телефон, на който мога да се свържа с директорката?
Посочените в системата ми ги дава грешни, а мобилният й явно съм го загубила.
Интересува ме, дали от 3 септември ще бъдат готови да приемат децата.

# 18
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Нямам телефон, но питах за датата в "Младост-ката" тема и майчетата ми отговориха, че тръгването е от 17.09 - конкретно за 19 ОДЗ. И в другите градини доколкото разбрах е така, а там където тръгват от 3.09 са в сборни групи- до 17.09.
Дъгичка, ако намерите телефон -моля да го споделите. И мен ме интересува къде ще приемат документите с изследванията - в коя сграда и от кога. Телефон на медицинското лице, също ще свърши работа. Hug

# 19
  • Мнения: 943
Elida, ето до този номер се добрах: 967 62 74. Директорката я нямаше, казаха ми към обяд да се обадя, ще изчакам още малко и ще звъня.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 459
19то още са в сградата в Младост 3, директорката в понеделник не знаеше кога ще се местят.
Документите с изследванията мисля, че се дават в деня, когато детето тръгва реално на градина.

# 21
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Благодаря за телефона Дъгичка и за информацията от Животинче!   bouquet   
Понеже живея точно срещу ОДЗ-то, мога да ви зарадвам, че ремонтите са на приключване. В момента полагат външната настилка - пясък, плочки и т.н  Днес сутринта имаше и 2 учителки (или лица от персонала на заведението), които влязоха в сградата. Вижда му се краят  Hug

# 22
  • Мнения: 943
и на мен така ми каза.  Peace Проблемът е , че няма още обзавеждане и не знае кога ще го имат.
Някой знае ли с точност какви неща изискват (анцузи, потничета и т.н.) ?
Става въпрос за 2ра яслена.

# 23
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Ако парите за обзавеждане са предвидени и ги има - да се купи и достави всичко (легла, масички, столчета) не е голяма философия. Играчки.... може всяко дете да си вземе на първо време (те и без това повечето ходят с някой гушнат плюшен заек  Laughing), за помагалата - знаете че родителите плащат.
Ако обаче пари няма... Thinking тогава .... ще се наложи ние - родителите да предвидим и такъв разход в семейния си бюджет ако искаме децата ни да тръгнат на градина  ooooh!

# 24
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Влизам да допълня информацията: Днес една майка отиде специално да провери на място и работещите са й отговорили, че вътре сградата се почиства и най вероятно учебната година за 19 ОДЗ ще се отложи до началото на октомври- до тогава имало шанс да приключат.
След разговор с директорката: Новата сграда няма АКТ16 все още и родителите са поканени след 3.09 да си водят децата във филиала (където се помещава по настоящем ОДЗ-то, в Младост 3) Thinking

# 25
  • Мнения: 943
Е, няма що!  Tired

# 26
  • Мнения: 10 547
Само че, родителите на вече посещавалите детската градина деца. Новоприетите чак от октомври. И аз бях днес в ДГ.

# 27
  • София
  • Мнения: 38 493
Олеле!
Бях в 178 - и двете.
Обадих се на директорката на 19.
Писах на Здравей България във ФБ.
Писах в блога на СО.
Писна ми!
И кво - никой не знае кога най-накрая ще се преместят 178 филиал, 178 и 19 и ще започнат работа нормално!

# 28
  • София
  • Мнения: 38 493
На 31.08.2012г. получихме запитване със следното съдържание:
Кога точно ще отворят /ще започнат работа с деца/ 19 ОДЗ, 178 ОДЗ, 178 ОДЗ филиал?
Моля ви за точни дати.

Нашият отговор:
Моля, свържете се лично с ръководството на детските заведения, за да получите точна информация, или посетете на място. Възможно е да има съобщение за родителите.

Поздрави,
Екип за обслужване на ИСОДЗ към Столична община

 smile3514 smile3511 newsm61

# 29
  • Мнения: 1 350
... Възможно е да има съобщение за родителите.

Поздрави,
Екип за обслужване на ИСОДЗ към Столична община

...
жалко за тая кореспонденция с нас чрез бележки по вратите.

Общи условия

Активация на акаунт