Безвъглехидратна диета

  • 31 730
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Аз свалих 20 кг за 4-5 месеца точно с безвъзглехидратната диета, но за разлика от написаното тук, ядях и всякакви млечни произведения, но първите две седмици не пиех никакво кафе, защото кофеинът пречел на метаболизма в началото. Това беше след Великденските празници на 2004 докъм септември - уточнявам периода, защото оттогава досега не съм качила и грам! А си ям доста - и сладичко, и хляб. От вчера отново съм на същата диета, имам да свалям още към 10-ина кила.

# 16
  • Мнения: 3 371
Диетата и за мен беше много успешна-за 26 дни свалих 12кг.След това се придържам към списъка с различните храни и точките, на които отговарят и не съм върнала назад , дори и след коледните и новогодишни празници.По време но диетата пиех комбинирани витамини-не ги пренебрегвай, защото към 4-5 ден, когато в организма ти се изчерпят всички запаси от въглехидрати, се чувстваш ужасно отпаднала, направо изцедена , витамините помагат за преодоляване на тази слабост.Бъди упорита и успех!  bouquet

# 17
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
А плодове можем ли да ядем??????????????????

# 18
  • Мнения: 2 550
А плодове можем ли да ядем??????????????????

Тц, в тях има доста въглехидрати. Може по някога да си позволяваш по един кисел плод.

# 19
  • Мнения: 174
Ох, и нея ще пробвам, ама след зелевата супа Peace

# 20
  • Мнения: 21
успех ти със зелевата супа Simple Smile действа повръщащо Simple Smile от личен опит ти го казвам мда..
та за въглехидратната..да наистина действа но само ако имаш воля и нерви Simple Smile иначе..трудно трудно ooooh! Tired

# 21
И е изключително важно да не се прегрешава, защото според Д-р Аткинс ти трябват поне 3-4 дена диета, за да влезеш в процес на кетоза и организма ти да започне да разгражда мазнини.Според Аткинс може да се яде месо, риба, яйца, мазнини, сирена.Да се внимава с количествата на зеленчуците и НЕ се разрешават прясно и кис.мляко.

# 22
  • Мнения: 597
Ама ние не говорим за Аткинс бря! Я про4ети  и ще видиш за какво иде ре4....

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
Привет и от мен Simple Smile
Ето какво намерих в нета за диетата Скарсдейл. Отначало има малко инфо за създателя й, има дори българска връзка Simple Smile
Сигурно има и други публикации, но тази ми се стори доста приемлива:
http://big.bg/modules/news02/article.php?storyid=321

# 24
  • Мнения: 109
Наистина доста се смъква.Аз поне познавам хора, на които доста име повлияла.Намерих я в rozali.com. На диети,там където пише 8 кг за две седмици Shocked
Понеже е написано ден по ден какво трябва да се яде е по-лесно

Общи условия

Активация на акаунт