Къде срещна МЪЖА/ЖЕНАТА?

  • 44 477
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 010

Иначе анкетата за нас ли е, или за теб? Защото напълно пропуска доста опции - съученици, състуденти, пътешествие, случайна среща в бар/дискотека...

За всички е, но наистина съм пропуснала, сега ще коригирам.

Ужас! Никой дотук не е ползвал агенция! Ще почакам още Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 785
Голямата си любов (и мъж понастоящем  Heart Eyes) срещнах на работа. В същата работа бях на стаж 2 седмици и ме настаниха на бюрото му (той беше в болнични, че беше се контузил на мач) и дойде за 5 минути да остави някакви документи... Е не можех да повярвам, че виждам такъв мъж в някаква държавна администрация - млад, висок, страхотно тяло, красавец....направо уау! Обаче двете седмици минаха и стажът свърши. Това беше април месец. Лятото излезе една програма за стаж от 9 месеца и майка ми ме натисна да кандидатствам - ах колко не исках, ама за да млъкне, че ми надуваше главата, се съгласих... Класираха ме на второ място за въпросната институция и така ме доядя, защото класираната на първо място даже не дойде на интервю  Shocked По неведоми пътища тя се отказа и ме прекласираха на първо място. Обаче аз инат - никога няма да си карам стажа там, ама НИКОГА! Своевременно бях забравила за онова момче със сините очи... И майка ми пак започна да ми пили ден и нощ, и пак за да престане - подадох си документите. И като отидох първия ден в кафето....и като го видях  Heart Eyes А той после ми разказа, че като ме е видял на вратата направо му се е пръснала главата, толкова е искал да ме види и е бил много разочарован, че стажът ни е свършил преди да се върне... и половин година по-късно ей така от нищото влизам в кафето  Shocked И като започна да ме сваля от ден едно (но по страшно галантен начин  Wink), а аз 2 месеца му се дърпам. Не го познавах, мислех че е от тоя тип красавци дето са ела да си поиграем и чао. То не бяха тимбилдинги, работни купони - аз не и не. Колежките ни си счупиха краката коя първо да ми каже, че е обвързан всъщност... И като опря ножа до кокал, го питах в прав текст дали е обвързан, Тогава ми каза, че е ужасно влюбен в мен и само ако му кажа, че искам да е моето момче... Казах му го. Три месеца по-късно живеехме заедно, половин година след това получих предложение за брак, една година по-късни вече сме семейство  Peace

Та така... на работа го срещнах.

# 17
  • Мнения: 25 620
Агенция, та агенция...
Маркетингово проучване или ще пускаш реклама?  Laughing


Не съм оставала без мъж и сега съм като в небрано лозе.

Защо ти е такъв проблем да си без мъж? Какво ще кажат хората или други причини?
Има и вибратори, все пак...  Whistling

# 18
  • Мнения: 340
Хей, страхотни истории!
Моята е по-скучна - запознахме се в дискотека. Аз тогава бях на 17 години, с мои приятелки. Той - с негови приятели. Едно момиче от компанията се запозна с негов приятел и така всички се домъкнаха при нас. Той ме гледаше как танцувам, непрекъснато търсеше контакт с мен, а накрая на вечерта искаше да се видим на следващия ден. Аз не исках  Grinning . Нещо не ме грабна в онзи миг. Доста упорства и за да ме остави намира си уговорихме среща, на която аз мислех да не ходя. До последния миг се чудех и накрая се реших да отида. Той беше се домъкнал с приятел, защото е подозирал, че е възможно да не отида...  Mr. Green Заедно сме 9-та година и дете имаме вече.
И така, понякога започваш връзка, уж на шега, се стига до брачна халка и деца.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 066
От далечен приятелски кръг . Бях на 25г.
Представиха ми го като фитнес-запалянко като мен , няколко месеца не излизах с него въпреки поканите, после се записа в моя фитнес за да ме вижда .че аз оттам не излизах и така след още няколко месеца излизане станахме двойка ,след 3 години семейство, след това родители,а сега сме на прага на 8-та година заедно ...
Пробвала съм и спийдатинг, фитнес запознанства, университетски търса4ки ,излизане с приятелки всеки уикенд ,сайтове и т.н.,но освен няколко срещи и една 6 месечна връзка,нищо сериозно не излезе от тях.

# 20
  • Мнения: 6 993
От друга страна - различни хора, различни приятелски кръгове, различни интереси, няма как да е еднаква формулата.
Ей на, мен във фитнес не можеш да ме срещнеш  Joy Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 569
Какво е спийдатинг?

Не вярвам на агенции и сайтове. Прекалено несериозно ми звучи.

Любов не се търси, тя идва като му дойде времето, случайно.

# 22
  • Мнения: 3 066
Какво е спийдатинг?

Не вярвам на агенции и сайтове. Прекалено несериозно ми звучи.

Любов не се търси, тя идва като му дойде времето, случайно.

Спийдейтинг е вид бърза среща с 30 кандидата за една ве4ер.
С всеки имаш по 3 минути на маса да се опознаете и след 3 минути се минава на друга маса с друг кандидат.
На един картон отбелязваш кой ти е допаднал и ако в неговия картон има същия тик,то накрая си уговаряте среща само двамата и т.н.



От друга страна - различни хора, различни приятелски кръгове, различни интереси, няма как да е еднаква формулата.
Ей на, мен във фитнес не можеш да ме срещнеш  Joy Mr. Green

И мен ве4е не можеш или поне не толкова често,но тогава беше така.

# 23
  • Мнения: 6 993
Спийддейтинг е събитие, на което са събрани 10-12 жени и същият брой мъже. Жените стоят на маси, мъжете обикалят масите, всяка среща е по 8 минути в България, в чужбина съм виждала и по 2, 3 минути сайтове. После имаш картонче, в което отбелязваш с кого искаш да се видиш пак и ако той те е отбелязал, организаторите разменят телефоните ви. После си зависи от вас.

# 24
  • Мнения: 10 547
Не си спомням къде съм срещнала съпруга си за първи път. Станахме гаджета доста нелепо.  Mr. Green

Аз съм скептична към намирането на партньори из сайтове, агенции, вестници. Скептична съм и в намирането на такъв в приятелски кръг, когато нарочно се цели запознанство с цел последваща връзка.
Всичко е съдба, късмет, добро стечение на обстоятелствата. Когато най-силно желаеш нещо, обикновено то не става.


П.П. Имам един 37-годишен, на когото му търся приятелка.  Flutter

# 25
  • Мнения: 4 569
Спийддейтинга ми звучи доста откачено.

Касита, дай повече инфо и най-вече каква му е колата.  Mr. Green Също и отношенията с мама. 

# 26
  • Мнения: 10 547
Защо, Естел?

# 27
  • Мнения: 4 569
Защото ако бг-мама не помогне няма кой.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 22 436
С мъжа ми се запознахме в Елмаз.
Някак си попаднал на мен, писал ми....но аз по това време вече бях студентка и влизах на високосна година в сайта (то от купони и дискотеки, къде ти време за глупости). )
Говорехме си чат-пат на Кю-то, пак на месеца веднъж, два пъти.
След като завърших се прибрах в града и един ден ми трябваше услуга....и кола. ) И така се видяхме, а после започнахме да излизаме.


treisy, ооо, сменила си онзи пич дето обичаше да кара пил.) Браво на теб. )

# 29
  • Мнения: leet
Момичета да се включа и аз, защото тази тема е номер едно в нашите дискусии с приятелите ни които са без половинки.
Ние се запознахме на работа, аз започнах в неговата фирма, той ми беше шеф, ние се намерихме, вече 6 години сме неразделни, задавала съм си въпроса дали изобщо бих го срещнала някъде, защото тогава нямахме допирни точни, сега правим всичко заедно Heart Eyes
Та според нас да срещнеш подходящ човек за теб е възможно на места и дейности които ти правиш и ти доставят удоволствие-спорт, фитнес, библиотека, театър, кино и т.н.
Сега прилагаме тази схема и чакаме резултат сред приятелите Peace

Общи условия

Активация на акаунт