ДБМ РУСЕ 14

  • 8 078
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 395
Военният клуб е наш- безвъзмездно на 25.03 от 10.30. Единствено изискване- да се напише на плаката  по възможност "със съдействието на/ партньорството/ подкрепата на Военен Клуб Русе"


Обаче имам проблем с писмото- поне 10 пъти го пиша и трия....на мен ми звучи пошло по какъвто и начин да го напиша...то вярно, че пари просим, ама не знам.... аз лично ако ми дадат такова писмо не бих дарила..особено ако ми го пратят по имейл...наистина не знам какво да напиша за да звучи искрено и да подтикне някой да ни подкрепи.Съжалявам...нямам чак такова дар слово

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 11:09 от peonia

# 16
  • Мнения: 5 892
Здравейте! От известно време ми се върти една идея за помощ на абитюретки в неравностойно  положение. Не точно за момичетата от дома, а за такива със семейства с много ограничени финансови възможностти, които въпреки трудния живот са си гледали уроците и не са тръгнали да се продават. Мисля, че много приятелки имат запазени рокли, обувки или чанти, които биха подарили на тези момичета, за да се почустват принцеси на бала си. Аз лично бих си подарила и балната рокля. Мога да правя и гримове за тези момичета. Имате ли опит точно в тази насока, защото организацията ми се струва малко сложна- наистина искам да помогна на определен тип момичета, не искам някой да се възползва и да прибере парите на мама и тати за рокля, като ощети момиче, което наистина е в нужда...

# 17
  • Мнения: 1 168
Предлагам срещата да е от 10,30 часа, че после трябва да бягам по други "задачи"!

Много се радвам, че Илия Деведжиев и Военния Клуб пак ще ни подкрепят! Само се чудя, като ще правим плакати за 2-3 години, дали следващите две години пак ще бъдем във Военния клуб?

# 18
  • Мнения: 395
последно среща ще има ли утре? Ако да, аз ще дойда към 10.30-11.00

# 19
  • Мнения: 758
Привет и от мен момичета!
В организацията пак няма да мога да се включа, но тази година се надявам да присъстваме с един повече Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 623
Момичета  давайте да помагаме.

Става въпрос за семейство ,което живее изключително бедно.Имат момиченце на 6г и едно бебе което е преждевременно родено в 7 месец и в момента е в ''Дом майка и дете''.Бебенцето е на 2 месеца и реално все едно е на 9 месеца.Чакали да достигне кг и да го изпишат.
Имат нужда от дрехи за децата и храна.Бащата не можел да си намери работа.
Ако съберем толкова колкото за Снежа(която между впрочем се е завърнала в ''спретната" си къщурка) най-вероятно няма да и вземат дечицата(от ''Закрила на детето'' искат да им ги вземат)
Живеят в Дружба 3.
Мога да им дам адреса и който иска да ходи и да им носи по нещичко.

Копирам от русенската тема .
Трябват дрешки за момиченце на 6 години и храна.

# 21
# 22
  • Мнения: 470
Здравейте,първа се бях записала в темата ,но незнам защо не ми се вижда коментара Sad, както и да е да ни е честита новата тема - браво Деси Simple Smile, на срещата не можах да дойда че имах рожеднничка и трябваше да се подготвям.Междувременно обаче съм говорила с м-н Парти Марти и казаха че отново ще ни направят украсата   bouquet. Щом и датата вече е уговорена ,скоро ще разговарям и с Рефан дали ще се включат и тази година.
Купила съм шишчета за фигурките дето ще правя от соленото тесто,но още не съм почнала че то има време.
~Magi_TM~ и на мен ми харесаха нещата ,направи щом можеш Simple Smile
Аничка много са хубави Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 287
Представям се и аз:




# 24
  • Мнения: 470
Момичета какво става с плакатите и билетите ,времето минава а нямаме никаква гластност още, аз когото видя казвам,но все пак ....

# 25
  • Мнения: 1 287
Момичета какво става с плакатите и билетите ,времето минава а нямаме никаква гластност още, аз когото видя казвам,но все пак ....

Давам отчет:
- плакатите са дадени за печат. Момичетата от София ще ни ги пратят,когато са готови.
- билетите също вчера вече са изпратени за отпечатване. До края на седмицата ще се върнат.
- залата е уредена,благодарение на г-н Огнян Жеков - н-к на Военен клуб Русе
- забавната част - водещ Илия Деведжиев, ще му помагат аниматори от BMST CARNAVALE, ще вземат участие с два танца децата от ЦДГ "Иглика" , ще има и детска ЗУМБА
- уреден и щанд за кафе / 2 в 1 и 3 в 1/,минерална вода,сокчета и газирани напитки.

Това е. Чакаме плакатите и билетите и сме готови.
 
Имаме колетче от Антом и момичетата от ПЛОВДИВ. бЛАГОДАРИМ ВИ,МАМЧЕТА!  bouquet

# 26
  • Русе
  • Мнения: 764
Супер! Аз съм казала на всичките си приятелки. Ще има ли някакъв афиш електронен да пусна във ФБ?
Кабзи, моля те запази ми паното с маковете от Антом. Praynig  bouquet
Аз има няколко чифта обеци готови и сега правя цветя от сатен и дантела. Нещо никак не ми спори Sad, но се надявам да успея да направя повече неща.

# 27
  • Мнения: 470
Ох много окъсняхме с плакатите,те докато дойдат докато ги разлепим ,дано се получи .
Иначе поздравления за останалата добре свършена работа,аз тези дни ще говоря с Рефан и ще се отчета Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 287
Плакатите са готови. В събота ще са при Иринка. За това организираме в неделя среща в Роял от 11ч. Заповядайте да се видим за последно преди карнавала,да вземете плакати и дано и билетите вече са тук,за да не губим повече време.
Получих колетчето от Антом и момичетата от Пловдив. Благодарим ви,момичета!  bouquet

# 29
  • Мнения: 6 623
Ще съм в Ройала така или иначе на детски РД така че ще се видим.
Билетите готови ли са ?

Общи условия

Активация на акаунт