Счупен крак заради непочистен от сняг тротоар. Мога ли да търся обезщетение?

  • 3 190
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Със сигурност може да потърсите отговорност, но следва да направите консултация с адвокат и да видите от кого точно.  Peace
Преди време една съседка си счупи крака, слизайки по заледените стълби на подлеза "Плиска" с бебешката количка. Бебето също се беше ударило, но нищо трайно нямаше като нараняване.
Правиха и две операции на крака, рехабилитации и т.н. Нае си адвокат и осъди общината, но делото се точеше над 2 години. Накрая ми каза, че са и изплатили 500 лв. обезщетение, нещо от сорта.
Корекция, че днес видях въпросната жена - сумата на обезщетението и е била 5 000 лв., за адвокатски хонорар е дала 1 000 лв.  Peace

# 16
  • Мнения: 0
Az lichno padnah rezultata e schupena tazobedrena stava.Neznam dali imam sili da tarsj koi e vinoven.Padnah pred Fantastiko v lqlin 1.Moge bi sgreshih che zamalcah,zashtoto tam nikoga ne e pochisteno.

# 17
  • Мнения: 2 926
Търсете си правата.Майка ми осъди общината за 3000лв. обезщетение, заради падане в шахта без капак.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 573
Az lichno padnah rezultata e schupena tazobedrena stava.Neznam dali imam sili da tarsj koi e vinoven.Padnah pred Fantastiko v lqlin 1.Moge bi sgreshih che zamalcah,zashtoto tam nikoga ne e pochisteno.

Пред Фантастико точно има камери и при подаване на жалба може да се изиска записа  Peace
При мен има ново 20 - майка ми отказва да се занимава със съдене  Tired Все пак ще се опитвам да я убедя, че има смисъл.

# 19
  • Мнения: 0
Kakvi kameri koi seh kage che e vinoven.Az nemoga da mradna otvkashti.Platih si operaciata i tolkova.Trjbvalo da imam svideteli.Zapisi ot kameri v sada neminavat.Tuk stava duma za bezhaberieto na upravitelj.Kolko li hora sa postradali i kolko oshte she ima?

Общи условия

Активация на акаунт