Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 4

  • 45 743
  • 796
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Да, сега ми се изясни за колието. Хареса ми и се чудех ако потъмнее как бих могла да го поддържам. Благодаря за отговора.     bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 13 150
за фемили колкото хора толкова и мнения
аз съм ходила и имаше оркестър с народна музика пък  newsm78
е в късните доби певиците минаха и на чалга  Laughing

A дали чалгаджийската програма не е  в определени дни? Много ресторанти имат програма само за петък и събота примерно, а в дните, в които няма много посетители (понеделник-сряда) е спокойно.  newsm78

# 17
  • Мнения: 0

Да споделя една благородна оферта http://www.lapni.bg/offer/2243      Simple Smile

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
Някой да е ходил тук...http://www.lapni.bg/request/make/2133/3830

# 19
  • Мнения: 2
Сега се връщам от салон Диамант искам да споделя впечатленията си. Много приятен салон, чисто и козметичката е много мила и си върши работата много старателно. Давам 10/10

Много се чудя дали да си платя ваучера за салон Мона Лиза за микродермоамбразио!  newsm78  Дали някой има впечатления за салона и процедурата? Благодаря!!!

# 20
  • Мнения: 0
Сега се връщам от салон Диамант искам да споделя впечатленията си. Много приятен салон, чисто и козметичката е много мила и си върши работата много старателно. Давам 10/10

Много се чудя дали да си платя ваучера за салон Мона Лиза за микродермоамбразио!  newsm78  Дали някой има впечатления за салона и процедурата? Благодаря!!!

Аз имам впечатления от салона и от козметичката - 10/10 - Първо предлагат доста неща, обслужването е на ниво- мили и усмихнати са всички.  за микродермабразиото като процедура също чувам добри отзиви- една приятелка си направи една процедура, за да и се махнат разни белези и неравности  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2
Сега се връщам от салон Диамант искам да споделя впечатленията си. Много приятен салон, чисто и козметичката е много мила и си върши работата много старателно. Давам 10/10

Много се чудя дали да си платя ваучера за салон Мона Лиза за микродермоамбразио!  newsm78  Дали някой има впечатления за салона и процедурата? Благодаря!!!

Аз имам впечатления от салона и от козметичката - 10/10 - Първо предлагат доста неща, обслужването е на ниво- мили и усмихнати са всички.  за микродермабразиото като процедура също чувам добри отзиви- една приятелка си направи една процедура, за да и се махнат разни белези и неравности  Simple Smile


Благодаря ти!!!  Hug Ще се възползвам от услугите им.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Продавам ваучер за почистване на лице в Диамант за 7 лв - срок до 28.02. и търся да купя  ваучер  за Кислороден пилинг + кислородна безиглена мезотерапия с хиалуронова киселина с лифтинг ефект за 25 лв вместо 110 лв в Enigma, ако някой е купил в повече и е размислил...  Rolling Eyes

Обади се в Енигма и питай дали можеш да си купиш въпросния ваучер директно от тях, макар че е свършил. На мен ми предложиха така, и няколко пъти си плащах там колкото е стоиността на ваучера.  Peace

# 23
  • Мнения: 5
Този салон този път избиха с оферта  Laughing http://grabo.bg/plovdiv/499lv-za-masaj-na-grab-ili-1250lv-za-kla … zialo-tialo-0qu73

Доста евтина цена за масаж  Rolling Eyes и като гледам само положителни мнения за него....

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 199
http://grabo.bg/deal/questions/02bk56k
Мнения за тази школа.....

# 25
  • Мнения: 34
И аз закупих  този ваучер  за маникюр .

# 26
  • Мнения: 1 668

Познавам момичетата лично, преподаваха преди в Максимум, от скоро направиха тази собствена своя школа. При едното съм била лично на курс още в Максимум, отлични педагози са. Базата им е нова, чиста, топла и уютна. Цената е доста изгодна също. Аз лично препоръчвам.
Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 6
И аз закупих  този ваучер  за маникюр .
Аз  си взех уж за шилак, но момичето ми сложи гел лак на Стар найлз, който се обели на втория ден и съм  бясна.

# 28
  • Мнения: 34
И аз закупих  този ваучер  за маникюр .
Аз  си взех уж за шилак, но момичето ми сложи гел лак на Стар найлз, който се обели на втория ден и съм  бясна.

И аз точно за шилак си купих.Как ти сложиха друг нали офертата беше за Маникюр с Shellac и декорация и издържа 14 дни без дефекти ?!? Аз съм правила такъв/не в този салон/ и издържа не 14 дни но и много повече но го махнах ,че не стоеше хубаво заради растежа на нокътната плочка, а на самия лак му нямаше абсолютно нищо.
Върни се и виж какво ще ти кажат би трябвало да го поправят.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Не ми се занимава точно сега, замаскирах положението за сега. Определено бях подведена от информацията в офертата смятах че ще е шилак на СДН, а там имаха само продукти на Стар найлз.

Общи условия

Активация на акаунт