Бременни мами от РУСЕ 2012г.

  • 28 332
  • 231
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 352
Да, пеша по Волов, то аз докато стигна до спирката и ще съм долу, аз съм до Шанса

Последна редакция: сб, 12 яну 2013, 19:59 от psmama

# 181
  • Русе
  • Мнения: 19
Здравейте момичета,
СПЕШНО ми трябва съвет относно добър доктор в Русе да следи бременността ми.
Това ми е първа бременност и не зная на кого да се доверя. Първия преглед направих при д-р Зарзаланов, той потвърди бременността newsm03
За него има добри отзиви , както и  лоши. сега се колебая, дали да си продължа при него бременността, защото не зная други гинеколози тук ( не съм Русенка, но живея тук от извесно време)
Ще съм ви благодарна да ме посъветвате  smile3525

# 182
  • Мнения: 67
Здравей,
то всъщност за всеки лекар има добри и лоши отзиви. По скоро трябва да си допаднете по някакъв химичен начин (това е моята теория Wink) Аз имам добра химия  Laughing с д-р Шишкова, но тя май вече връща бременни. И д-р Кунев е готин и способен лекар. Зарзаланов и Хубчев не ги харесвам особено (пак говоря за химия, за другото- вече е говорено).

# 183
  • Мнения: 1 270
СПЕШНО ми трябва съвет относно добър доктор в Русе да следи бременността ми.
Добър доктор е разтегливо понятие  Laughing Продължавай си при него, той работи със ЗК

# 184
  • Русе
  • Мнения: 19
Благодаря ви за съветите  Hug
Интересува ме д-р Кунев работили със ЗК ?  newsm78

# 185
  • Мнения: 0
 damata_chochi   Здравей и аз бях в твоето положение смених трима лекари докато не открих моя д-р Пейчев във втора и не ми е искал пари за нищо за разлика от някой които даже си го и казаха Simple Smile

# 186
  • Мнения: 5
Д-р Пейчев втора поликлиника ,първи етаж,освен ,че пари за абсолутно нищо не ми е искал ами и съм му звъняла в 11ч вечерта и чеднага се е отзовавал!За мен той е най-добрият ,обръща много внимание.

# 187
  • Мнения: 1 270
Ще се самоцитирам

******При лека и безпроблемна бременност 2 видеозона може и да са достатъчни, но аз лично мисля, че не са.Накратко ще ти изброя няколко имена - уточнявам, че не съм пристрастна към нито един от лекарите, нито пък имам желание да им правя реклама или нещо такова.Просто това са впечатления събрани през моята бременност и бременните около мен.
Д-р Константинова и д-р Кунев - предимство - работят в нова клиника, внимателни, изчерпателни.Записваш си предварително час и не се налага да чакаш.Изследвания пълна кръвна картина и урина се правят там и те имат грижата за придвижването им до лаборатория Здраве.Недостатък - само 2 безплатни видеозона - следващите се заплащат по 20,00 лв.Не работят в АГ комплекса и не могат да бъдат избрани за раждането.
Д-р Шишкова - предимство - безплатно следене на цялата бременност с видеозон всеки месец.Работи в АГ клиниката и може да бъде избрана или повикана при раждане.Внимателна до най-малкия детайл.Недостатък - не е сигурна, че ще те приеме тъй като е доста натоварена.
Д-р Зарзаланов - предимства - работи в нова клиника, безплатно следене на бременността с повече от 1 видеозон.При проблем веднага се свързва с клиниката в София и записва час при Стаменов.Работи с часове и не се чака.Работи в АГ клиниката...
Д-р Дюлгерова - безплатно следене на бременността с повече от 2 видеозона.Внимателна можеш да разговаряш с нея по всякакви въпроси, вкл.давала и примерно меню съобразено с бременността.Работи с часове и не обича закъсненията.
Д-р Атанасов - работи само в АГ клиниката, не следи по ЗК, но цените за видеозон са повече от достъпни.
Д-р Матеева - безплатни видеозони, работи в АГ клиниката, внимателна, изчерпателна
Ако се сетя за още някой ще дописвам..

# 188
  • Мнения: 2 732
Скрита Фуста, да ти е живо и здраво мишлето Hug  bouquet

# 189
  • Русе
  • Мнения: 19
 Искрени благодарности към всички отзовали се. Hug
За сега ще остава д-р Зарзаланов да следи бременноста ми, но ще имам предвид и другите докита за второ мнение .......

# 190
  • Мнения: 1 270
Скрита Фуста, да ти е живо и здраво мишлето Hug  bouquet
Благодаря  - за сега пу-пу не създава проблеми  Laughing

# 191
  • Мнения: 8
Здравейте на всички Simple Smile И аз съм мама от Русе на 8-месечна принцеса,ще се радвам да се запозная с Вас и да обменяме опит Simple Smile

# 192
  • Мнения: 135
Я, намерихме си връстник Simple Smile Здравей, roli444ka. Ако искаш пиши на bocinka да те добави в групата във фейсбук и да си бърборим дружно.
Относно лекарите - аз съм доволна от д-р Кунев и д-р Атанасов. Живот и здраве за второ без да се замисля пак при тях бих си следила бременността/родила. Най-важното е лекарят да пасва на пациента, за всеки човек ще е различен "добрият" лекар.

# 193
  • Мнения: 8
Здравей,вече съм във групата Simple Smile

# 194
  • Мнения: 2
Здравейте на всички мами от Русе, днес попаднах на вашата тема в този форум и ще се радвам да се запознаем и да обменяме опит Simple Smile
damata_chochi, относно доктор Зарзаланов, аз съм много доволна от него, както и от д-р Атанасов. Д-р Зарзаланов изроди дъщеричката ми. Родих при него със секцио на 17.09 и  в момента нищо освен малкия белег не ми напомня, че съм била рязана Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт