Хубав ресторант с хубав детски кът - София (2)

  • 233 342
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 993
Благодаря за новата тема   bouquet
Решихме да пробваме Спаго на Свети Наум за рождения ми ден. Знае ли някой колко по-рано трябва да се обадя за резервация и трябва ли да казвам колко деца ще ползват детския клуб?
Предварително благодаря!

Аз се обадих няколко дни по-рано, защото го бяхме планирали за събота, която беше Ивановден и мислех, че може да е пълно. Е, салона за непушачи на първия етаж беше полупълен, но все пак по-ранна резервация ми дава по-богат избор на маса. Ще те попитат със сигурност за колко човека е резервацията, в т.ч. деца.

# 16
  • Мнения: 2 451
Roo Roo, а детски кът има ли в ресторанта в "Хилтън"?

 Когато има празник- Нова Година,Великден и др..винаги има аниматори,както и на абсолютно всеки неделен брънч.Децата се събират в така наречената детска стая.Е,не си го представяй с класическите батути и басейни с топки,обаче се занимават  с детето ти на ниво!!!  За пример:това е от мин.годишната оферта за Великден-"С Великденски брънч ще отбележи празника хотел Хилтън. Сред специалитетите за гостите са селекция от датски пасти и кроасани, български козунак, пушена сьомга с пъдпъдъчи яйца и дип от билки и мед, шунка от свински бут с доматен мус върху рукола, заешко филе върху рагу от артишок, цяло агне с жу от мащерка и ментово желе и крем Брюле с лимонова трева. Празничната атмосфера на следобеда ще допълват музикални изпълнения на живо. Детегледачки и учители от “Чуден свят” ще се погрижат за настроението на децата, които ще могат сами да боядисат яйца, да участват в приготвяне на великденски сладкиши и да се забавляват с истински клоуни. В детската стая ще има и детски бюфет с лакомства, както и много великденски зайчета.

Ако времето позволява, гостите на Великденския брънч ще могат да излязат на приятната открита тераса на ресторант “Сезони”. Цената за възрастни е 45.00 лв. Деца с ръст над 110 см ползват 50% намаление, а за по-малките всичко е безплатно."
  

# 17
  • София
  • Мнения: 864
като се обадите в Спаго питайте дали детският кът ще е достъпен по време когато ще сте там. Не ми се е случвало но може да има рд и цялото клубче да е затворено, както направихме ние за рдто на малката. Но пък хубавото е че има  2 клубчета не само 1:)

и да добавя- ресторант Йоли е с доста гадничък и овехтял "детски кът" на открито.

а в " На върха" какво има за децата?

Последна редакция: пн, 06 фев 2012, 15:29 от Bunnie

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 6 094
Скоро ходихме във "Фиоре" и трябва да отбележа, че в залата на долния етаж беше много студено. При децата нямаше този проблем.

# 20
  • Мнения: 82
Tyra, Little wingels, Bunnie, благодаря ви   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 193
Благодаря много за новата темичка   bouquet !

Искам да добавя и любимото си заведение към списъка.Бижу в Младост 1А.Детският кът е отскоро ,определено е подходящ за по-малки деца.За клиенти на заведението цената е 7 лв без ограничения в престоя.Персонала е много мил и приятен ,а храната в заведението е на ниво.

# 22
# 23
  • Мнения: 372

Искам да добавя и любимото си заведение към списъка.Бижу в Младост 1А.Детският кът е отскоро ,определено е подходящ за по-малки деца.За клиенти на заведението цената е 7 лв без ограничения в престоя.Персонала е много мил и приятен ,а храната в заведението е на ниво.

Къде се намира точно, че вчера обикаляхме из района?

Видях, че в предната тема е обсъждано и Capella play. Според мен става само за деца над 6-7 години. За по-малки деца е изключително лош избор. И възможно най-лошото място за рожден ден  Peace
Ресторантът е изцяло отделен от детския кът, нищо не се вижда. Възрастните остават някъде в ресторанта, децата търчат някъде из огромния кът и иди ги търси, видимост никаква няма, не видях и служителки да се грижат за децата, хора всякакви влизат, децата са всички възрасти. Ужасно шумно, сумрачно. Имаше на две места подготвено за децата за рожден ден, няма как да се отдели кой от кой е.
А ние с нашето на годинка и малко изобщо не се видяхме с възрастните, нито с децата  ooooh!

# 24
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219

Искам да добавя и любимото си заведение към списъка.Бижу в Младост 1А.Детският кът е отскоро ,определено е подходящ за по-малки деца.За клиенти на заведението цената е 7 лв без ограничения в престоя.Персонала е много мил и приятен ,а храната в заведението е на ниво.

Къде се намира точно, че вчера обикаляхме из района?

Това ли е? Официалният им сайт не работи  Confused

# 25
  • Мнения: 3 993
Видях, че в предната тема е обсъждано и Capella play. Според мен става само за деца над 6-7 години. За по-малки деца е изключително лош избор. И възможно най-лошото място за рожден ден  Peace
Ресторантът е изцяло отделен от детския кът, нищо не се вижда. Възрастните остават някъде в ресторанта, децата търчат някъде из огромния кът и иди ги търси, видимост никаква няма, не видях и служителки да се грижат за децата, хора всякакви влизат, децата са всички възрасти. Ужасно шумно, сумрачно. Имаше на две места подготвено за децата за рожден ден, няма как да се отдели кой от кой е.
А ние с нашето на годинка и малко изобщо не се видяхме с възрастните, нито с децата  ooooh!

Споделям това мнение.
Интересно, че за Капела Плей преобладават изключително мнения като горното. Явно хората са единодушни в преценката си, особено в частта, че е най-лошото място за рожден ден. Макар че и това не е съвсем вярно, най-лошо място е за определена възрастова група, за по-големите всъщност не е толкова лош избор. В темата за детските клубове има 1 интересен родителски отзив. Хората решили да отпразнуват рождения ден по не традиционен начин като поканят децата на място, където могат да тичат, да беснеят и да си тръгнат уморени и щастливи. Споменавам го, защото при избор на място за рожден ден най-важното е човек да знае какво иска и да си направи добро предварително проучване, така няма да има разочарования и неудовлетворени претенции по-късно.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 193

Искам да добавя и любимото си заведение към списъка.Бижу в Младост 1А.Детският кът е отскоро ,определено е подходящ за по-малки деца.За клиенти на заведението цената е 7 лв без ограничения в престоя.Персонала е много мил и приятен ,а храната в заведението е на ниво.

Къде се намира точно, че вчера обикаляхме из района?

Това ли е? Официалният им сайт не работи  Confused
Да ,това е.
Намира се на улицата ,която е зад пътеките и 2-та мола.В близост до Била е  Peace .Малко съм зле с упътването ,дано сте ме разбрали  Blush .

# 27
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431

 Embarassed  bouquet - нещо не съм добра с търсачката. Записах си и аз телефоните, че март ме чака рожден ден, а ми хареса.
Скоро ходихме във "Фиоре" и трябва да отбележа, че в залата на долния етаж беше много студено. При децата нямаше този проблем.

В събота беше дори прекалено топло и горе и долу. Дъщеря ми горе по джинсова рокля и блузка беше вир вода - е естествено съчетано и с тичане и скачане и много емоция ........ В край на рождения ден настана групово преобличане  Joy

# 28
  • Мнения: 2 451
  Вчера говорих с Красимира ,от Фиоре (много мила и любезна,изслуша всичките ми  прищявки,помагаше с идеи) ,резервирах за 17 март, за рождения ден на малката.Благодаря на всички,които с отзивите си, ми помогнаха с решението. HugМястото е чудесно ,препоръчаха ми "Фокуси с животни"за партито.Възрастните също ще са доволни от обстановката и менюто.         За Капела плей-това е забавачка в МОЛ,докато пазаруваш,не бих правила рожден ден на място с такава насоченост.Иначе за игри е идеално!                                                               Още веднъж благодаря за полезността на темата и на всеки,който отделя време да споделя в нея!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 262
Тъй като Фиоре е все пак ново място, имах опасения за нивото на аниматорите там. Бяхме обаче на два рожденни дни и мога да кажа, че се справят много добре.

Основният недостатък е пушенето в залата за родители, но това ще се реши естествено след няколко месеца  Peace Дотогава децата ще играят и ще се хранят горе в детския кът  Wink

Общи условия

Активация на акаунт