Хубав ресторант с хубав детски кът - София (2)

  • 233 405
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 514
Според мен в такива клубчета, тютюнопушенето трябва да бъде забранено,но очевидно има родители,на които това им допада и съответно пазарът се определя от търсенето. Wink

# 31
  • Мнения: 372
Според мен в такива клубчета, тютюнопушенето трябва да бъде забранено,но очевидно има родители,на които това им допада и съответно пазарът се определя от търсенето. Wink

Интересното е, че не се сещат че така губят клиентите си непушачи, а те все още представляват 60% от населението. Аз в такова заведение не бих отишла  Peace

Относно Capella Play - за това казах, че е за над 6-7 години. Макар че дори детето ми да беше по-голямо не бих му правила рожден ден там. Притеснява ме, че никой не наблюдава децата и в този лабиринт там просто няма как да се случи. Може лесно някой да я блъсне и удари или пък просто да падне отнякъде.

# 32
  • София
  • Мнения: 869

....
Дотогава децата ще играят и ще се хранят горе в детския кът   Wink
това ми звучи гадно. представи си само миризмата на манджа в детския клуб.....
да забраняват по-бързо пушенето на обществени места!

# 33
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
 Laughing Laughing Laughing Roo Roo - добре, че сте на 17 март - и на мен Фиоре ми е единият от двата варианта за РД на дъщеря ми - но тя е на 21 март.  Stop Другият е Мики Маус - от миналата година съм безкрайно доволна. Почти всичко, което е изписано на сайта на Фиоре като варианти за детско парти - в Мики Маус влиза като общ пакет - детска дискотека, преобличане в карнавални костюми, рисуване по лице (ако желае детето), в края на РД има състезание по танци на майките с децата, за татковците - да имитират каквото каквото кажат аниматорките.... А самите - са много сърцати и с въображение момичета .... Те правят партито ....

# 34
  • Мнения: 2 456
Laughing Laughing Laughing Roo Roo - добре, че сте на 17 март - и на мен Фиоре ми е единият от двата варианта за РД на дъщеря ми - но тя е на 21 март.  Stop Другият е Мики Маус - от миналата година съм безкрайно доволна. Почти всичко, което е изписано на сайта на Фиоре като варианти за детско парти - в Мики Маус влиза като общ пакет - детска дискотека, преобличане в карнавални костюми, рисуване по лице (ако желае детето), в края на РД има състезание по танци на майките с децата, за татковците - да имитират каквото каквото кажат аниматорките.... А самите - са много сърцати и с въображение момичета .... Те правят партито ....
   Хубав празник ,през март!!! newsm10

# 35
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.....Интересното е, че не се сещат че така губят клиентите си непушачи, а те все още представляват 60% от населението. Аз в такова заведение не бих отишла  Peace....

Аз също!  Peace
Много се дразня на детските клубчета, в които се пуши..... Sunglasses

# 36
  • Мнения: 14
  bouquet

Прекрасна тема. Дано ресторантите си вземат поука и страничките бързо да се пълнят!

# 37
  • Мнения: 3 034
Освен Ветрило, която вече е в списъка, ние ходим и в пицария Палермо: http://www.facebook.com/#!/pages/%D0%9F%D0%B8%D1%86%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%9F%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%BE/317347564955707 зад пазара Красно село, на Хубча.

Плюсове - салонът за непушачи е свързан с детския кът и отделен с врата от салона за пушачи. Тоест, може да се затвори вратата и пушек вътре няма. В детския кът, малка стаичка, има играчки. Понеже е по-често празен салона за непушачи, си е много домашно и може и собствени играчки да се носят.
Има страхотна градина с пързалки, катерушки и т.н. за топлото време.

Минуси - няма аниматори, ако това ви трябва, за мен не е проблем. Стаичката с играчките е съвсем мъничка, няма замъци и подобни.
Ако някой си поиска пепелник да пуши, дават му, което вече е голям проблем и аз съм ги предупредила, че следващият път ще действам по законов ред.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 477
Много полезна тема, браво за труда! Струва ми се, че повечето заведения имат детски кът на открито, дотук съм запомнила Фиоре, Бижу в Младост и пицария Палермо с място за игра за зимата, има ли и други?  За пушенето: и аз съм пушач, но ненавиждам да водя детето на места, в които се пуши и аз нямам търпение да го забранят. Нямам нищо против пушенето в Европа- излизаш навън, пафкаш си и се прибираш, така и за мен е по-добре, защото не ми смърдят дрехите и косата:)

# 39
  • Мнения: 3 993
Струва ми се, че повечето заведения имат детски кът на открито, дотук съм запомнила Фиоре, Бижу в Младост и пицария Палермо с място за игра за зимата, има ли и други?  

Тъкмо обратното е. Има повече заведения с детски кът вътре, а тези с детски кътове на открито са по-малко.
Споменатите от теб са само тези от последните страници. Освен това има голяма разлика между "място за игра" и "детски кът с аниматор".

От списъка на първа страница, заведения с детски кът на закрито са: Спаго (с детски клубове Фъни с аниматори), Добро (с аниматори),FACE, Канел (с аниматори), Буено (с аниматори, мисля), Червената къща, Капела Плей (детски център с ресторант в The Mall, а не ресторант с детски кът), La Cucina Casalinga в Бояна (в центъра на Леге не работи, май го затвориха), ресторант 507 в Симеоново, BESO (с аниматори), Ла Скара, Casa Nostra (с аниматори), О'Кафе (с аниматори).
Поправете ме, моля, ако някъде нещо се е променило.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 477
Благодаря Little wingels,  аз тепърва се ориентирам, но точно с аниматори търся, защото малкият е на 1г.6м. Сега ще ги разгледам тези, които си написала, само не се сещам къде в BESO има вътре детски кът newsm78  Там често ходя и освен открития срещу паркинга вътре не съм виждала друг...

# 41
  • Мнения: 3 993
Аз не съм ходила в Бесо, така съм го запомнила, но може да греша. Щом си ходиш там, знаеш по-добре от мен. Peace

Аз препоръчвам Спаго, стига да можеш да си позволиш, скъпо е. Но храната, ресторантът, обслужването и детския клуб Фъни си струват всеки лев.  Peace

# 42
  • Мнения: 847
И аз не съм виждала в BESO деткси кът вътре  newsm78

# 43
  • Мнения: 4 358
Марини  bouquet  bouquet  bouquetстрахотна както винаги.
Ще ми бъде много полезно.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт