Вятър вие във комина, РУСЕ-нци се топлят на камина

  • 35 235
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 841
Здравейте момичета, може ли да ми препоръчате добър детски стоматолог с Русе?

Чувам добри отзиви за д-р Димитрова до руското консулство. Тя не е детски лекар, но е много внимателна с децата и си е специалист. Иначе конкретно с детски зъболекар не мога да помогна. Дано не  е нещо сериозно   Praynig

# 676
  • Русе
  • Мнения: 11 926
 Аз съм доволна от зъболекарката, при която водя Светослав - Соня Еленкова

# 677
  • Мнения: 4 864
Някой има ли "култура на речта: от Д. Цонева, който да не му трябва и да може да подари??

# 678
  • Мнения: 44
  Добро утро!
За препаратите - аз също почиствам кухненските шкафове с препарат за прозорци. Сравнително нови са, на 4 г. - не ми остават петна и не съм имала нужда от по-сериозни препарати, но задължително забърсвам с микрофибърна кърпа.
 Децата водя на зъболекар при Ева Атаян, аз също ходя при нея - много съм доволна и от отношението и от работата. Каквото е направила не е имало проблем и не е мръднало.
 Днес дамите показват характер - вчера слънце, днес сняг - това е то женски месец!
 Хубав ден на всички момичета!

# 679
  • Мнения: 4 841
Мои приятели си видиха детето при детски стоматолог и помолили бащата любезно да излезе от стаята (че да не вижда как натискат детето, за да не мърда от стола). Та той си заведе детето при д-р Димитрова и каза че и с деца имала подход. Аз съм ходила там само на преглед и не мога да кажа мои отзиви, но мъжа ми е доволен от нея. Работи на частно само и не взема особено скъпо. Но може би наистина ще е добре детето да си се заведе при детски специалист.

Кой разлюти баба Марта? Бързо да си признава!

# 680
  • Мнения: 2 732


Кой разлюти баба Марта? Бързо да си признава!
Ааааааааааааааааааааааа и питаш Joy

# 681
  • Мнения: 55
Аз бих препоръчала д-р Славов, мисля че е много внимателен с деца, кабинета е нов и добре оборудван, работи с каса, кабинетът е зад "Дървото", моя приятелка води там дете на 4 години и когато малкият не дава да му се бърка в устата, просто отлагат прегледа, няма никакво насилие над детето. Поне това е моето впечатление.

# 682
  • Мнения: 250
Кой разлюти баба Марта? Бързо да си признава!
АЗ  ooooh!

# 683
  • Русе
  • Мнения: 526
   Другари и другарки, като се има впредвид, че утре е празник и може би ще има доста картинки и изписани страници, най-любезно ви приканвам да се замислите за заглавие на нова тема Wink
   Нашият зъболекар - д-р Нинов, много добър и внимателен с децата Peace

# 684
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
  Другари и другарки, като се има впредвид, че утре е празник и може би ще има доста картинки и изписани страници, най-любезно ви приканвам да се замислите за заглавие на нова тема Wink
   Нашият зъболекар - д-р Нинов, много добър и внимателен с децата Peace
най-яката дружина в РУСЕ се намира

# 685
  • Мнения: 1 735
Хора, русенци и русенки, дами и господа, помагайте моля ви в този труден мой избор!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=645971.new#new

Ще се радвам да има колкото се може повече мнения по въпроса! Трябва да реша бързо!
Благодаря ви за вниманието!
   bouquet

# 686
  • Мнения: 76
Хора, русенци и русенки, дами и господа, помагайте моля ви в този труден мой избор!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=645971.new#new

Ще се радвам да има колкото се може повече мнения по въпроса! Трябва да реша бързо!
Благодаря ви за вниманието!
   bouquet

Аз съм учила в европейските езици, но преди доста време. Специално моята учителка от 1 до 4 клас я интересуваше повече на кой мама и тати какво работят. За другите преподаватели съм чувала само хубави неща от мои съученици.
П.п моята даскалка се пенсионира вече.

# 687
  • Мнения: 1 735
eli4ka666, благодаря за мнението! Дали ще ти е възможно да го напишеш и в темата? Може и с копи-пейст, както искаш.   bouquet

# 688
  • Мнения: 1 622
Може ли да ударите едно рамо с ноу хау тук?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=630809.135

# 689
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Добро утро дами.
Днес е 8 ми март,Международния ден на
Жената, майката, съпругата!Много хора не харесват 8 Март. Та нима жената не трябва всеки ден да е на почит, радваща се на внимание и любов?
Всяка жена имат нужда от признание и за да не звучи фалшиво то,би трябвало и в останалите дни на годината тя да се цени и обича.
Лично за мен,този ден е празник преди всичко на МАЙКАТА!Този празник е най-радостен за децата, които с нетърпение поздравяват своите майки с ръчно изработени картички за 8 март и подаръци или цвете откъснато от някоя градинка. Това е най-истинското на този ден – деня на мама!

На всички майки и жени -
Честит Празник! Бъдете винаги себе си! Дори понякога да се изгубваме в ежедневието, в майчинството, в това да сме добри съпруги и приятелки….БЪДЕТЕ СЕБЕ СИ! Преследвайте и постигайте мечтите си, след което мечтайте още повече.  Бъдете силни и дързостни!
 

                                       

Общи условия

Активация на акаунт