ИНВИТРО ПРИ ДОКТОР ЕМИН

  • 41 094
  • 234
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
Никой не пише напоследъка тук, отказахте ли се от д-р Емин, момичета?

# 16
  • Мнения: 4 737
Момичета здравейте, както обещах пиша за да споделя, амиииии в четвъртък бях в новата клиника, която си е избрал д-р Емин. Нещо ... не хареса там Sick затова реших да се откажа от
д-р Емин ... оставам си пациент на старата си клиника и при нов д-р от когото съм очарована. Надявам се скоро Praynig да съм сред стартиралите и вс да приключи успешно. И на вас пожелавам много успешни процедури! Hug Praynig Peace

# 17
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Момичета здравейте, както обещах пиша за да споделя, амиииии в четвъртък бях в новата клиника, която си е избрал д-р Емин. Нещо ... не хареса там Sick затова реших да се откажа от
д-р Емин ... оставам си пациент на старата си клиника и при нов д-р от когото съм очарована. Надявам се скоро Praynig да съм сред стартиралите и вс да приключи успешно. И на вас пожелавам много успешни процедури! Hug Praynig Peace
Деска,поздравления за мъдрото решение! Hug
Дано д-р Стефанов ви е на късмет! Hug Praynig Peace

# 18
  • Мнения: 473
Десдемонка аз мисля, че и до д-р Стефанов няма да прибегнеш  Peaceама хайде  Mr. Green Аз утре имам час ище видя как са нещата там ако не ми хареса ще посетя и КИРМ пак  Peace

# 19
  • Мнения: 473
Като гледам аз последно съм списвала тука, кка да е, и аз напускам таз клиника Афродита и сажелявам, че си загубих 2 месеца да търся Sick де ще се установи тоз Емин #Cussing out #2gunfire

# 20
  • Мнения: 165
Важното е да осъществим мечтите си,мили дами  bouquet!Някоя от вас,освен мен,при доктор Емин да има?На всички пожелавам на финала  newsm32 newsm32

# 21
  • Мнения: 37
Здравей qq! Аз оставам пациентка на Емин в Афродита. Чакам заповед края на март или април и стартирам. Успех на всички!

# 22
  • Мнения: 473
Здравей qq! Аз оставам пациентка на Емин в Афродита. Чакам заповед края на март или април и стартирам. Успех на всички!

Снежа а вие, досега била ли сте пациентка на д-ра Емин?

# 23
  • Мнения: 37
Да била съм в КИРМ-Плевен при Емин. Имам дълга история с много опити ин витро зад гърба си в клиника в София. През 2010г. направих поредния опит при Емин и о чудо EFP
На 23.02.2011г. се роди моето малко съкровище Мишо. При него нещата се случиха от раз за което съм му много благодарна. Сега мисля да продължа отново с него за второ  newsm32, а зощо не и  newsm32 newsm32 .

Момичета бихте ли споделили защо се отказвате от него?

# 24
  • Мнения: 3
Като гледам аз последно съм списвала тука, кка да е, и аз напускам таз клиника Афродита и сажелявам, че си загубих 2 месеца да търся Sick де ще се установи тоз Емин #Cussing out #2gunfire

 А бе момичета, вие клиника ли избирате, оратор ли избирате или доктор да ви лекува ? Жалко за вас, ако ви интересува клиниката и лаф моабета а не доктора който ще ви помогне.
Аз съм ходила 15 год при какви ли не доктори и никакъв резултат положителен нямаше.  От 2г. съм при доктор Емин и резултата е на лице - бременна съм в 5-я месец с близнаци. 
Помислете, че не е важна клиниката нито сладкодумните приказки, а крайния резултат е важен.
Успех Ви желая на всички и дано имате успех и вие   EFP   Simple Smile

# 25
  • Мнения: 11
boidi, Много си права за това, защото няма значение как изглежда клиниката, а е важно какъв е доктора, който работи там и какви успехи има. А аз мисля, че той е един от най- добрите лекари в инвитрото и няма спор в това.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 363
А аз мисля, че той е един от най- добрите лекари в инвитрото и няма спор в това.

мда, той единствен забремени 62-годишна жена.

# 27
  • Мнения: 165
Всеки има свое мнение,има много добри лекари наистина.За мен доктор Емин е от-най добрите,доверих му се напълно и му вярвам!Нека всички сбъднем мечтите си за  newsm30 newsm30

# 28
  • Мнения: 4 737
Като гледам аз последно съм списвала тука, кка да е, и аз напускам таз клиника Афродита и сажелявам, че си загубих 2 месеца да търся Sick де ще се установи тоз Емин #Cussing out #2gunfire

 А бе момичета, вие клиника ли избирате, оратор ли избирате или доктор да ви лекува ? Жалко за вас, ако ви интересува клиниката и лаф моабета а не доктора който ще ви помогне. Аз съм ходила 15 год при какви ли не доктори и никакъв резултат положителен нямаше.  От 2г. съм при доктор Емин и резултата е на лице - бременна съм в 5-я месец с близнаци. 
Помислете, че не е важна клиниката нито сладкодумните приказки, а крайния резултат е важен.
Успех Ви желая на всички и дано имате успех и вие   EFP   Simple Smile

Не разбира се, но зад успеха на един доктор стои и добър екип, с който той работи, т.к всички сме наясно, че без ембриолог, андролог, ендокринолог и пр. докторът няма да е толкова велик! Peace

# 29
  • Мнения: 1 661

Не разбира се, но зад успеха на един доктор стои и добър екип, с който той работи, т.к всички сме наясно, че без ембриолог, андролог, ендокринолог и пр. докторът няма да е толкова велик! Peace
  202uuНапълно съм съгласна с Десдемонка.

Общи условия

Активация на акаунт