ИНВИТРО ПРИ ДОКТОР ЕМИН

  • 41 120
  • 234
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 85
момичета има ли някой който да е почнал при Др. Емин по дълъг протокол с Декапептил? Аз съм на Декапептил от 10 юни - вече цял месец и цикъла ми закъснява с повече от 15 дни. Док ми казва да изчакам да ми дойде и след това да му се обадя но ми е много чудно нормално ли е такова закъснение?

# 226
  • UK
  • Мнения: 5 999
момичета има ли някой който да е почнал при Др. Емин по дълъг протокол с Декапептил? Аз съм на Декапептил от 10 юни - вече цял месец и цикъла ми закъснява с повече от 15 дни. Док ми казва да изчакам да ми дойде и след това да му се обадя но ми е много чудно нормално ли е такова закъснение?

Иренадубай
нормално е да ти закъснее цикъла от Декапептила и при мен се беше получило така, даже закъснението беше от 2 седмици и тъкмо щяхме да го предизвикваме когато си ми дойде Crazy
Но все пак бихте посъветвала да го посетиш или/ да му позвъниш Peace

# 227
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
irenadubai, има друга тема за д-р Емин, тъй като тази се превърна в арена на спора.
Заповядай тук. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=726231.0

# 228
  • Мнения: 4
da hodih tam,obri6tat golyamo vnimanie

# 229
  • Мнения: 4
da klinikata se kazva Radost
ima si i sait

# 230
  • Мнения: 17
ami az to4no tam 4akam ve4e ot 6 meseca za donor no vse mi kazvat 4e nqma a eto 4e ti si hodila tam

# 231
  • Мнения: 85
ami az to4no tam 4akam ve4e ot 6 meseca za donor no vse mi kazvat 4e nqma a eto 4e ti si hodila tam

ами че той центъра е отворен в края на март - как така чакате 6 месеца  newsm78

# 232
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
И момичета, пишете на кирилица.
Между другото за пациенти на д-р Емин има друга тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=726231.0 . Моля заповядайте в нея.  Grinning

# 233
  • Мнения: 17
ne e vqrno ne e otvoren ot mart az qnyari mesec se virnah ot 4yjbina i bqh prieta skipa v klinikata i sam edna ot ppirvite mu pacienti

# 234
  • Мнения: 17
daje mi se sabirat pove4e ot 6

Общи условия

Активация на акаунт