Забременяване

  • 5 568
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Здравейте! С приятелят ми го направихме за първи път,но ме отвори без презерватив,тоест вкара го веднъж -два пъти и след това си сложи,не е свършвал ,но въпросът ми е има ли вероятност да е станало гаф заради предеакуауционната течност ?

# 1
  • Мнения: 466
Не си забременяла. Правете го само с презерватив за да не се притесняваш после

# 2
  • Мнения: 94
задължително!  А след като вече правя секс с презерватив трябва ли да почна да ходя на цитонамазка?

# 3
  • Мнения: 821
Щом правиш секс изобщо, минимум веднъж годишно трябва да ходиш и на гинеколог.  Peace А щом правиш секс, вероятност за гаф винаги има, затова не му позволявай повече да прави така. 

# 4
  • Мнения: 94
добре ,а тази течност,предеакуационната която се отделя, наистина ли мога да забременея и от нея ? Защото ако е так а щом ми го е вкарвал веднъж без презерватив и ако се е отделила такава течност..... цикълът ми беше на 10-ти август, на 18ти го направихме/

# 5
  • Мнения: 30 802
Уф, абе как може да има хора, дето още му викат "отваряне", но се смятат за достатъчно зрели да правят секс...

# 6
  • Мнения: 821
Малко вероятно е по принцип нещо да стане, но на по-неопитните младежи не може да се има доверие дали няма да се изпуснат, затова - за да ти е мирна главата, просто го правете с презерватив. Нищо не е невъзможно по принцип, но така представени фактите, наистина е доста малко вероятно. Само че ако другия път пак го допуснеш, после ще имаш същите притеснения и главоболия, не си заслужава.  Simple Smile А и щом тепърва започваш да правиш секс, е абсолютно недопустимо да има какъвто и да е риск, дори и минимален. По-големите си позволяват такива "волности", защото и да стане нещо, не ги притеснява да си гледат бебето. При младите момичета обаче рискът е напълно неоправдан.  Peace

# 7
  • Мнения: 30 802
А този левент имал ли е други сексуални партньорки? Щото за разкош може да те зарази. Вярно, с "малкия дявол", ама пак дявол. Случайно да се е тествал за СПИН, хепатит и хламидии, преди да те "отваря"?

# 8
  • Мнения: 94
да знам ,че е така и ще го правя вече само с презерватив.... а по принцип  шанса за забременяване е  на 14тия ден след менструацията ли ? Може ли да ми обясните как да пресметна овулацията

# 9
  • Мнения: 19 687
Уф, абе как може да има хора, дето още му викат "отваряне", но се смятат за достатъчно зрели да правят секс...
Пропускаш "вкарване" и "предеакуауционната течност"!

да знам ,че е така и ще го правя вече само с презерватив.... а по принцип  шанса за забременяване е  на 14тия ден след менструацията ли ? Може ли да ми обясните как да пресметна овулацията
Овулацията ти не е константа, така че не лежи на тая. Ако толкова те е страх, вземи хапче за спешна контрацепция.

# 10
  • Мнения: 94
не знам дали съм праава или не,н о в тази течност има сперматозоиди ,ако например повторим акта ,а когато е за първи път ,без да е свършвал тя има ролята за овлажняване

# 11
  • Мнения: 821
На овулацията наистина не разчитай, тя варира, понякога в големи граници, чак когато ти дойде следващият цикъл, можеш да си направиш сметка евентуално кога е била, и то пак с приблизителна точност. От минал цикъл да се пресметне бъдеща овулация няма как.

# 12
  • Мнения: 30 802
И ти откъде си сигурна, че в последните 24 часа не е свършвал по някакъв начин?

В момента е много малко вероятно да си бременна.

Обаче на гинеколог трябва да ходиш и си пусни микробиология и хламидии, да не се окаже, че от едното "отваряне" си хванала разни бактерии. Трихомоназата също е разпространена.

# 13
  • Мнения: 94
добре...моя приятелка го  прави без презерватив и все още няма бебе ;д

# 14
  • Мнения: 532
Има сперматозоиди, но са доста по-малко, лениви, масово нямат опашки и като цяло няма за какво да се притесняваш. Но, както ти казаха, ако младежът е правил секс с други девойки е крайно неразумно да го правите без презерватив. Даже безотговорно е думата. И не става дума само за забременяване.

пп. Ако сте сериозна двойка и двамата отидете да се прегледате, както и си направете изследвания. Поне да намалите максимално риска от венерическите болести, ако ще пропускате презерватива (но моля ви недейте, звучите ми като тинейджъри, бъдете умни)

Общи условия

Активация на акаунт