Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 75

  • 45 698
  • 732
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 399
И след този епизод  отново си мисля,че,доста е гадничко това,което си мисля,но всяко зло за добро!Ако не беше изнасилването......Само си представям за миг женени Фатмето и този плазмодий Мустафа,бррррр Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 526
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188
Мустафа направо си е погубил талантите киснейки няколко години в морето и в селото си. Той не само на борсата игра, ами преди време ръководеше и логистичния сектор на холдинга на Яшаран, а сега се очертава да ръководи и бизнеса на тези иначе симпатични "гургулици" Мелтем и Ендер.  Mr. Green
Съдейки по настоящата серия за която имаше слухове, които не се оправдаха не смятам да се доверявам за бъдещи действия на 100 %. Поживем, увидим!

Предполагам, че това ще е причина Яшаранови да се отърват от Мустафа и да помогнат на Керим...

# 527
  • Мнения: 97
Ама и тоя Мустафа , той по-голям шаран от Яшараните - как не се усеща, че ония змии го използват да си въртят техните игрички. Защо иначе ще ходи да се вре при Керим и фатмето, то няма шанс за нищо вече, само ще си опропасти живота още по-вече.

 Grinning тоя пост малко заприлича на зоопарк, ама то това хора ли са ... ай сиктир.  

# 528
  • Мнения: 1
Ама и тоя Мустафа , той по-голям шаран от Яшараните - как не се усеща, че ония змии го използват да си въртят техните игрички. Защо иначе ще ходи да се вре при Керим и фатмето, то няма шанс за нищо вече, само ще си опропасти живота още по-вече.

 Grinning тоя пост малко заприлича на зоопарк, ама то това хора ли са ... ай сиктир.  

Баш, Мустафа си е скрита лимонка  Mr. Green

# 529
  • Мнения: 0
Караницата с Мукадес беше нещо такова доколкото разбрах. Мукадес и каза, че какво толкова, кога щеше да живееш в Истанбул, да имаш ресторант, мъж, като Керим, който те обича толкова много?! И отговора на Фатмагюл, който вече беше постван - И какво трябва да съм благодарна ли, енге? Но това е малкото, което разбрах. Като излязат преводите ще се разбере повече. А, и май я упрекваше, че тя е виновна за това, че Мустафа е отишъл в блницата. Да си дойдем на думата - Fatmagul`un Sucu ne?
 ooooh! LACSHI  smile3547

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 00:20 от Cruela

# 530
  • Мнения: 4
    На мен ли ми се струва или тази гарга Мусти прогресивно се опитва да смени заглавието на " каква е вината на мустафа"  Все той горкичкия за съжаление! Направо ми бърка в здравето  #Cussing out  Обаче и аз мисля, че ще ни мъчат до края с него. Както вече бях писала, иска ми се  да може да види от някъде Керим и Фатмагюл щастливи заедно, вече загърбили проблемите си и продължавайки с високо вдигнати глави, хванати за ръка напред  Heart Eyes

# 531
  • Мнения: 97
Да, и на мен ми се иска Мустафа да ги види щастливи и да се пукне от яд, ама пък не искам да умира, то това би било лесно спасение за него. иска ми се да го видя да си дели килийката с Ердоганчо, да си перат заедно чорапите...

# 532
  • Мнения: 115
Фатмагюл, казвала на Финала - Ще  ушия моята сватбена рокля и ще я облека веднага щом е готова. Heart Eyes

# 533
  • София
  • Мнения: 208
Момичета,от 2-3 седмици се занимавам само с тоя филм,почти цял ден и част от нощта съм пред компа,с огромни сенки съм под очите,сутрин са ми подпухнали клепачите и все ходя недоспала #Crazy #Crazy Joy Joyтрябва и да се боядисвам,ходя и рошава,със счупени нокти,въобще .......... Shocked,а и мъжо взе доста да му писва-вика на децата : от 20.00 до 23.00 не търсете майка ви,тя е някъде из Истанбул.........,а мъжо как мрази турски сериалиииии,идва му да ме #2gunfire,ама аз все пак успявам да си свърша и домакинската работа,всичко е оправено в къщи!Над всичкото отгоре аз самата не знам на кой епизод съм,тук съм на 61,отделно започнах да ги гледам отначало серийте,а и тези по телевизията и вече като видя някой прострелян започвам да се чудя на кой етап са Joy Joy Joy

А когато Керим отново влезе в затвора,може би Яшаранови ще искат пак Ф.да се откаже от делото и тогава ще предоставят самопризнанията на Мустафа?!?!?! newsm78

# 534
  • Мнения: 4
  Мда .... ще е хубавко да ги съберат в една килия всичките и те просто сами ще се наредят. А да  за Мусти е прекалено лесно просто да умре нека цял живот си живее с мисълта, че докато той е в затвора Керим и Фатмагюл се радват на живота, щастието, любовта си, дай Боже и на децата си. Тя няколко пъти каза, че иска да имат деца с Керим някой ден.
   1dating   married  :luvbed : txtloves  stork-girl  preggo  newsm07  family4

# 535
  • Мнения: 2 229
Мустафата направо си е за Оскар #Cussing outИ с каква цел отиде в болницата newsm78
-да се направи на многострадалната Геновева,за да го съжалят и да му повярват по-лесно на измислиците
-да накара Фатма и Керим да се чувстват виновни,че го подозират Mr. Green
-да си почеше ЕГОТО,като смята,че Фатма може да има още чувства към него #Crazy
-да се опита да излъже сам себе си,че е жертва на обстоятелствата Twisted Evil

Наистина незнам какво да мисля ooooh! Че е мижитурка,е ясно,само ми остана да го причисля към.......амебите smile3521. В тинята,в най-голямата кал му е мястото!Не струва и плюнката на Фатма Naughty

# 536
  • Мнения: 115
Евелин, вече една година съм така, ситуацията е същата, въпреки че вече успявам да вмъкна и фризьора и маникюра в програмата без сериал. Не се притеснявай, и твоя Керим ще свикне.  Flutter Flutter Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 537
  • Мнения: 0
KStew, това ни е мечта от първи сезон. Тройка на разсъмване! Мустафа, Ердоан и Селим в затвора. Жалко, че не мога да се сетя кой става да го играе мъжа!  newsm78

# 538
  • Мнения: 115
Добре де, от много четене по другите форуми разбрах, че Фатмагюл казала на психоложката, че не е готова да говори за секс. В такъв случей тя замисля ли се, че след сватбата, тва си идва на дневен ред.

# 539
  • Мнения: 0
Добре де, от много четене по другите форуми разбрах, че Фатмагюл казала на психоложката, че не е готова да говори за секс. В такъв случей тя замисля ли се, че след сватбата, тва си идва на дневен ред.

Зависи колко време ще си шие роклята.  Thinking Ама хитруша, нали?! Можеше да купи готова.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт