В. Л. от Фейсбук и неговите "секси бойчета"

  • 6 516
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 547
Не съм видяла в никоя тема в този форум да се толерира педофилията. Нито в конкретната някой от "толерантните", както ги наричаш, го е правил. Влизам в същото число

Нямам идея коя е "онази" тема, пък и не е от значение. Обаче не виждам какво общо има педофилията с тази тема тук. Момчето В.Л. е видимо на възрастта на повечето от "бойчетата" в албума си, тоест в случая не говорим за педофилски уклон, а просто за хомосексуален. И в този ход на мисли, разбирам Ружа какво иска да каже. Права е.

# 61
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Интересно.....бързо действат от ФБ.

# 62
  • София
  • Мнения: 38 898
Някои от момчетата по снимките бяха около 10-15г.
В този ред на мисли ще промърморя - аз казвах ли ви!
На толкова приятели във Фейсбука, а и тука съм мърморила да не публикуват голи детски снимки, ама никой не ме слуша.

# 63
  • Мнения: 653
Обаче не виждам какво общо има педофилията с тази тема тук. Момчето В.Л. е видимо на възрастта на повечето от "бойчетата" в албума си, тоест в случая не говорим за педофилски уклон, а просто за хомосексуален.


Въпрос на възприятия е всичко, изглежда.

# 64
  • Мнения: 1 547
Някои от момчетата по снимките бяха около 10-15г.

В днешно време някои от момчетата правят секс на 13-15 години. Колкото и невероятно да е за майките им  Laughing И този секс може да е както с момичета, така и с момчета. Съдейки по коментарите наоколо, мога да заключа, че не всеки е готов да види сина си като "бойче" в нечий албум, включително и не всеки, който по принцип насърчава гей-любовта (която започва да се проявява на същата тази възраст, нали, не е запазена територия на застаряващите дендита).


Visible, във Фейса има сигурно трилион жени над трийсет години, в чиито албуми можеш да видиш Джъстин Бийбър. Те дали са педофилки? Навремето сред фенките на Бритни Спиърс имаше (а вероятно и още има) жени на възрастта на майка й. Не може с лека ръка да наричаме всеки педофил, а и не може вечно да твърдим, че младежи на по 14-16 години са така беззащитни и незнаещи какво къде правят. Не защитавам тук обсъжданата личност в никакъв случай и под никаква форма, а просто изтъквам, че тя най-вероятно е развълнувана от собствения си пол така силно, както и от чалгата.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 957

Между другото, чудесно, че закриха страницата. Ето, че вече няма проблем, нали така.
Веско, Любчо или както там се казваше героят вече не си пада по "секси бойчета". А и да си пада, следващият път вече ще внимава. И ще продължава да мрази онези, другите, гадните хора.


Подозирам, че съм окончателно набедена за толерантна, след онази тема, та ще отговоря.
Да, неприятна и отвратителна гледка. Точно същото, ако бяха "секси момета/парчета/*утета", събрани от техни наборчета, макар и момчета. Или няма такива неща? Те са по-допустими?
Да, чудесно е, че закриха страницата. Чудесни би било и да не е само това, което може да се направи, но ...

# 66
  • София
  • Мнения: 71
На мен въпросният ВЛ ми изглежда определено над 18 годишен, дори може би около 20. В някои от постовете си се оплакваше от работата си и т.н. На хлапетата на видими 15/16-18 години снимките не ме потресоха и не го намирам за педофилия, но сред тези снимки имаше и такива на деца от предпубертетна възраст.

Още по-противното е, че тези снимки явно са крадени и разпространени без знанието и съгласието на момчетата в тях. Същото важи и за групата със снимките на "селските пръчки" - изключително противна страница. Съвсем друго щеше да е, ако качваше снимки на гаджето си, да речем, което е 2-3 години по-малко от него.

Като казах, че изглежда да има някакви дефицити и отклонения съвсем не съм имала предвид да го оправдавам, моля ви се. Sick И аз забелязах, че голяма част от децата изглеждат от ромски произход и (не знам как да го каза така, че да не се разбере погрешно) нисък социален статус. Както и самият ВЛ.

# 67
  • Мнения: 2 484

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=637686.1200

Цитат на: Бoяна в Пон., 06 Февр. 2012, 00:22
Все повече хора интерпретират погрешно идеята да бъдем себе си, като че ли можем да бъдем някой друг, да не говорим за това да си естествен. Общуването има нужда от някакви задръжки иначе става като в джунглата. Но в същината си хората не са се променили за последните 1000- 2000 години. Само в поведението.


Така е, права си. Задръжките като че ли поизчезнаха. И май стана престижно да ги нямаме. Арогантността се приема като нещо естествено. Вулгарността-също. Даже някои я бъркат с откровенността. Една уважавана потребителка дори е написала под името си, че щом е късно за нежни думи идвал редът на мръсните! Освен това обичала Слави Трифонов! И колко такива подобни на нея има навсякъде.....А ние останалите трябва да ги гледаме със страхопочитание!

# 68
  • София
  • Мнения: 71
Профилът на въпросния потребител пак е активен, албумът си е там, дори не са изтрити най-гадните снимки от него. Confused

# 69
  • Мнения: 653
Не защитавам тук обсъжданата личност в никакъв случай и под никаква форма, а просто изтъквам, че тя най-вероятно е развълнувана от собствения си пол така силно, както и от чалгата.
С това няма как да не се съглася!

А що се отнася до Джъстин Бийбър, разлика има голяма. Едно е да следваш някакъв... хм... певец, бил той и на 8, а съвсем друго да сърфираш с идея да събираш снимки на нищо-подозиращи-секси-бойчета.
Всъщност, според мен конкретната личност има много проблеми, поставя много въпроси, а всеки тук се хваща за този, който най-силно го впечатлява първосигнално. Без да изключва другите, разбира се. Но това леко възпрепятства диалога, въпреки че всички сме на едно мнение.
Що се отнася до активния профил - изобщо не се изненадвам. Както споменах по-рано, аз лично докладвам постоянно за едно и също нещо и ефектът е нулев. Вече съм дотолкова свикнала с действието, че ми е като здравей-здрасти с отварянето на фейсбук.

# 70
  • софия
  • Мнения: 25 774
Младежът има и друг профил. Там е само чалга. И още един. Shocked
Прежалих се попочетох стената му. Работи охрана и живее с родителите си.

Последна редакция: ср, 08 фев 2012, 06:22 от zvanche

# 71
  • Мнения: 6 304
Фолк певиците май нямат нищо против да се отърква в тях  Sick

# 72
  • Мнения: 2 386
Профилът на въпросния потребител пак е активен, албумът си е там, дори не са изтрити най-гадните снимки от него. Confused

И аз виждам абсолютно всичко. Репортнах на колеги (българи), които работят в Facebook headquarters в Паоло Алто, може да реагират по-бързо така.

Много гнусни албумчета.  Sick

# 73
  • София
  • Мнения: 6 373
Профилът на въпросния потребител пак е активен, албумът си е там, дори не са изтрити най-гадните снимки от него. Confused

снимките, които аз репортнах, са изтрити.
за съжаление, няма опция да репортнеш цял албум - трябва снимка по снимка.

# 74
  • Мнения: X
Този на всичкото отгоре ми изглежда и "леко" малоумен. В смисъл, не особено психически здрав.
Та не знам дали изобщо осъзнава какво прави. Ако беше някакъв "сериозен" педофил, сигурно щеше да се пази повече.

Общи условия

Активация на акаунт