В. Л. от Фейсбук и неговите "секси бойчета"

  • 6 510
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Попаднах на този противен екземпляр случайно във Фейсбук. Албумите му са пълни със снимки на известни хора, не съм сигурна колко известни, защото не ги разгледах. Но този тип има албум със заглавие hubavi seksi boy4eta ot si4ki gradove!. Много момчета, но някои малки деца. Погледнете в този албум, може би някое секси бойче ще се окаже нечий син? Дали няма да се намери някой баща, който да счупи главата на В.Л.? Между другото, този човек има много приятели във Фейсбук, дори една приятелка спокойно го питаше под една снимка, дали евентуално не е станал педофил. Не, не бил педофил. Спокойна съм, значи просто обича да снима... пейзажи.

# 1
  • Мнения: 1 547
За "нашия" vl ли говориш? Мисля, че политиката на ФБ позволява докладване на нередности и съмнения за престъпна дейност. "Секси бойчета" звучи абсолютно отблъскващо. Дай да видим тоя фен на бойчета къде е...

# 2
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Да, и аз щях да искам линк

# 3
  • Мнения: 2 161
Не, не говоря за него. Става въпрос за човек на име Veselin Lubenov.



http://www.facebook.com/media/set/?set=a.328159853863250.90345.1 … 144670&type=1

# 4
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
 Sick Sick

Къв е тоя циганин?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 210
Този смешник и аз го гледах току що - имаше го в друга тема.
Не знам само като какъв се добира до толкова звезди - накакъв поддържащ персонал ли работи newsm78
А албума с момченцата е отврат отвсякъде.
Колко неграмотно пише е излишно да споменавам.

# 6
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Ми не знам дали е циганин ,ама не ми изглежда съвсем наред момчето.В албума му има непълнолетни деца,това е притесняващото.Иначе,нищо лошо да си харесва момчета,стига да са над 18.Вманиачен е на тема известни личности ,така като гледам.

# 7
  • Мнения: 100
Снимките май са от сайт за запознанства, което е още по- Sick Sick Sick

# 8
  • Мнения: 5 710
аз малко бавно загрях какво е  boy4eta честно казано
но когато загрях доста се потресох..

# 9
# 10
  • Мнения: 576

Никъде не видях албум със "секси бойчета", може би е махнат.
На друго място пише, че бил "ловец на автографи".
Очевидно не е твърде центрован и му хлопат сачмите, очевидно е и типичен представител на чалга-съсловието. Доста несимпатично създание, но не видях нищо престъпно в това му хоби.
Ако е с педофилски отклонения, по-добре да стои на светло, за да може да бъде наблюдаван.
По-вредно би било да бъде принуден да се крие и да е бдителен.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 210
Албумът се казва: hubavi seksi boy4eta ot si4ki gradove!.
и си е там Peace

# 12
  • Мнения: 100
Опитах се да сигнализирам на ФБ, но няма точен критерии по който да докладвам.  Tired Пак повтарям, най-ужасяващото и страшно е, че снимките са от сайт за запознанства.

# 13
  • Мнения: 6 304
И на мен албумът ми остави неприятен, гнусничък привкус.

# 14
  • Мнения: 576
Албумът се казва: hubavi seksi boy4eta ot si4ki gradove!.
и си е там Peace

О, бляк, видях го Sad((
По-добре наистина да стои "на светло".
Отвратително.
Наскоро имаше тема за толерантното отношение към "различната" любов. Ще ми бъде интересно да прочета коментари от някой "толерантен".

# 15
  • София
  • Мнения: 71
Бляк. Sick Освем албумите му зачетох и коментарите по стената. Прост, прост, та чак на някакво умствено изоставане ми бие.

Снимките са супер гнусни, още повече, че са копирани от сайт. А тези деца какво правят в "Аха" изобщо?!

Наскоро имаше тема за толерантното отношение към "различната" любов. Ще ми бъде интересно да прочета коментари от някой "толерантен".

Оф.... ooooh!

# 16
  • Мнения: 100

Ако е с педофилски отклонения, по-добре да стои на светло, за да може да бъде наблюдаван.
По-вредно би било да бъде принуден да се крие и да е бдителен.


Да де, на теория добре звучи, ама дали някой го наблюдава?  Rolling Eyes

# 17
  • в рока
  • Мнения: 1 119
И на мен ми бие на умствено изостанал.А снимките са от аха.бг ,да сайт гнусен,по-гнусен най-гнусен #Cussing out

# 18
  • София
  • Мнения: 71
Добре де, тези сайтове за запознанства не се ли модерират? Не е ли забранено деца по еди-каква си възраст да си качват снимките?  Crazy

# 19
  • Мнения: 43
Потрепервам от ужас. Няма кой да защити децата ни, трябва сами да бдим над тях.

# 20
  • Мнения: 576
Да де, на теория добре звучи, ама дали някой го наблюдава?  Rolling Eyes

Надявам се.  Tired

"Основна информация
За Veselin   mraza horata stanali sa otvratitelni bokluci!!!!!
   Sick

# 21
  • София
  • Мнения: 1 210
Потрепервам от ужас. Няма кой да защити децата ни, трябва сами да бдим над тях.
Децата в тези сайтове съвсем съзнателно и доброволно си се снимат полуголи и в провокативни пози. Кой да ги защити, ако не родителите с малко повече контрол, разговори и възпитание Peace
Не може да очаквате държавата или друга институция да проверява в какъв вид излизат и се прибират децата ви. Нито пък къде си пльоскат снимките по бельо и с морен поглед.

# 22
  • София
  • Мнения: 171
Потрепервам от ужас. Няма кой да защити децата ни, трябва сами да бдим над тях.
Децата в тези сайтове съвсем съзнателно и доброволно си се снимат полуголи и в провокативни пози. Кой да ги защити, ако не родителите с малко повече контрол, разговори и възпитание Peace
Не може да очаквате държавата или друга институция да проверява в какъв вид излизат и се прибират децата ви. Нито пък къде си пльоскат снимките по бельо и с морен поглед.
Peace
стигнахме до същината на проблема

# 23
  • Мнения: 43
Така е, това можем да контролираме в някаква степен. Но подобни психопати има и на улицата и в училище, ходят и по концерти, по заведения и дискотеки. Трябва и институциите да поемат своята отговорност. Ако в училищата наистина имаше качествен персонал (учители, педагози, психолози), едно такова отклонение би трябвало да бъде забелязано. Би трябвало да се обърне вничание и от неговите родители. Може нищо лошо да не е направило момчето. Но явно не му е било обръщано достатъчно внимание.

# 24
  • Мнения: 5 710
човекът изобщо няма нужда да бъде оправдаван с 'малоумен' Stop
изглежда слял чалгата с психиката.
и съм сигурна че нито той, нито средата му го осъзнават, a дори напротив много добре се чувстват в планет и плазааа с цеца, меца и геца, и не виждат нищичко притеснително в няк'ви си бойчета.

тия снимчици идват от един сайт аха.бг.
разгледах някои лица и мога да кажа, че този в.л изобщо не е някакво изключение - и като визия, и като излъчване, а и като поведение. /колкото може да се предположи от профили/
пълно е с никове, като мръсница, пича, и т.н.

вие какво очаквате след 20г. яка чалга, всъщност.

# 25
  • Мнения: 2 052
И на мен ми се струва, че се е ровичкал из разни сайтове.
Някои от снимките са по-скоро смешно - позьорски, други са съвсем обикновени - снимки на морето, на езеро, басейн или аквапарк. При други обстоятелства по-вероятно нямаше да предизвикат реакции ( в профилите на собствениците им, например).

Силно притеснителни намирам снимките на очевидно малолетни деца, в "колекция" на някакъв непознат, който ги намира "секси".

И съм на мнение, че мерките спрямо този В.Л. не трябва да се ограничават във виртуалното пространство.

# 26
  • Мнения: 1 666
Не, не говоря за него. Става въпрос за човек на име Veselin Lubenov.



http://www.facebook.com/media/set/?set=a.328159853863250.90345.1 … 144670&type=1

уууууу, чак ми се потриса! лъха на мръсотия от тоя профил!

 

Силно притеснителни намирам снимките на очевидно малолетни деца, в "колекция" на някакъв непознат, който ги намира "секси".

И съм на мнение, че мерките спрямо този В.Л. не трябва да се ограничават във виртуалното пространство.

# 27
  • Мнения: 3 447
Мисля, че забравяте основното - педофилът обикновено е next door. Силно се съмнявам някой да си хареса снимка на детето ви в интернет, пък да го издири, пък да го причака. Но някой роднина, семеен приятел, съсед, учител по физическо - като нищо.
Потрепервам от ужас. Няма кой да защити децата ни, трябва сами да бдим над тях.
Децата в тези сайтове съвсем съзнателно и доброволно си се снимат полуголи и в провокативни пози. Кой да ги защити, ако не родителите с малко повече контрол, разговори и възпитание Peace
Не може да очаквате държавата или друга институция да проверява в какъв вид излизат и се прибират децата ви. Нито пък къде си пльоскат снимките по бельо и с морен поглед.
Абсолютно. Какво се очаква - да дойде Цв. Цв. и да бие по два шамара на В. Л., но и на децата?

# 28
  • София
  • Мнения: 6 370
http://www.facebook.com/help/reportlinks

използвайте тази възможност.

# 29
  • Мнения: 170
Не ви ли направи впечатление, че тези "секси бойчета"(уф, че гнусно заглавие) в болшинството си( да не кажа всички) са от малцинствен произход. Дали си мисли, че такива момчета по лесно са податливи и няма никой да сигнализира за това, че ги е напъхал в подобен гаден албум. Или, (понеже четох малко коментарите му на стената му), че защитава "циганите" и така си мисли, че ги толерира, ама по какъв критерий само той си знае, май. ooooh!

ПП Горното е констатация, ни повече, ни по малко, просто отбелязах това, което на мен ми направи впечатление.

Не мисля, че "малоумен" е оправдание, а чиста проба диагноза. На пръв поглед човека не изглежда да е много в ред, най малкото заради маниите му изтипосани във фейсбука. А на мен ми изглеждат тия негови занимания точно като мании, а маниите от своя страна са медицински критерий за налично психично заболяване. Е, не съм  медик и не разбирам много, ама нещо не е у ред в картинката.

# 30
  • Мнения: 576

Bulgarian boylove directory

Някои рубрики оттам:
- Бойловери - митове и истини
- Бойлове и опасната мама
- Родители, която започва така:
"Няма нужда да обикаляме много из BL сайтовете за да попаднем на различни истории в които една чудесна връзка между BL и неговият млад приятел е непоправимо разрушена от родителите на момчето."
- Защо обществото се нуждае от бойловери
"Една от ключовите думи в бойлове дискурса е “взаимност”
- Съвети към бойловерите
"Но какво всъщност означава насилвам? За обикновените (не-педосексуални) хора тази дума най-често се свързва с ужасни картини, в които безпомощни момченца биват сексуално малтретирани от брутални, възрастни мъже. Те крият главите си в пясъка при най-малкия намек за друга възможност: че има хора които влизат в нежни, любящи контакти с деца, хора които биха ги отгледали и възпитали и биха направили всичко за да ги предпазят от възможността да им бъде сторено зло."
- Етичен кодекс на бойловерите....

# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Добре де, тези сайтове за запознанства не се ли модерират? Не е ли забранено деца по еди-каква си възраст да си качват снимките?  Crazy

Модерират се. Под 14 г. възраст им се отказва качване на снимки.

# 32
  • Мнения: 2 052

Това е едната страна на нещата - премахване на съдържание в интернет.
До следващото ъплоудване на снимките и до забраняването на публичния достъп до албумите му. Както виждаме, "приятелите" му не са разтревожени от това, което виждат, и не са го докладвали.

Може да съм крайна, но този тип трябва да бъде под мониторинг от съвсем реални полицаи. Едно е да точи лиги над някое еротично списание и да намира снимките секси, съвсем друго е, когато става въпрос за деца. Притеснително подозрителен е, най-малкото.

# 33
  • Мнения: 43
Както аз мога да напиша, че съм набор 1994, така и всяко хлапе може.  Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 653
Наскоро попаднах на този профил с помощ от приятел.
Не открих коректен начин да докладвам, ще погледна линка на jam.
Но силно се съмнявам, че ефект ще има. Преди време благодарение отново на приятел попаднах на снимка, добавена в група Nai-mrazim Selski Pruchki I Leopardovi Shtampi, на която имаше деца. Коментарите под нея бяха толкова вулгарни и агресивни! Докладвах я. И? Нищо и половина. Около седмица стои инфо подобно на "Вече докладвахте тази страница" и след това мога да докладвам отново. В същата група в онзи момент имаше качени снимки на бебе с пантерена пелена. Имаше и снимки на животни. Коментарите са все едни и същи.

# 35
  • Мнения: 100
Цитат
Veselin Lubenov likes a link.

Последвай желанията си в мрежата за запознанства на Aha.bg
Запознанства с цел флирт, секс, брак или приятелство. Запознанство, среща, свалка, флирт, връзка, любов. Запознанства за жени, мъже в България (София, Пловдив, Варна, Бургас...) Dating Bulgaria.

 Sick Sick Sick

Алармирах ФБ, но не отговаря на посочените критерии" и не мисля че ще има ефект.  Tired

То е ясно, че основната отговорност за децата е на техните родители, но не мисля че такива хора ще спрат само с точене на лиги по снимките.  И на мен ми се струва, че човекът има психични отклонения и е по-вероятно  да е осъществил контакт с някои от тези деца.  Close

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 399
...
Наскоро имаше тема за толерантното отношение към "различната" любов. Ще ми бъде интересно да прочета коментари от някой "толерантен".

Пурко е дала отговор, още преди да  попиташ.

# 38
  • Мнения: 653
...
Наскоро имаше тема за толерантното отношение към "различната" любов. Ще ми бъде интересно да прочета коментари от някой "толерантен".

Пурко е дала отговор, още преди да  попиташ.

Лаф да става.

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Както аз мога да напиша, че съм набор 1994, така и всяко хлапе може.  Crossing Arms

Снимките минават през модератори. Ако си се писала на 19 г., а видимо изглеждаш на 10, какво мислиш, че става?!
Естествено, понякога преценката е много трудна.

# 40
  • Мнения: 2 161
Преди няколко дни исках да попитам нещо във форума на Булсатком. Регистрацията започваше с : роден сте преди 5 февруари 1999 или след 5 февруари 1999 г. Естествено, аз натиснах второто и получих мейл, че декларацията, която ми изпращат, трябва да бъде принтирана и подписана от родителите ми и после да им я върна. Щях да припадна, докато го четях, преди изобщо да се сетя, че не съм родена след 1999 г.

# 41
  • Мнения: 576

Не, къде?

Не забелязах Пурко да е дала директен отговор на този въпрос, но той така и така си беше реторичен.

# 42
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Ееей,сладури сега виждам ,че съм намесена.Ставаше въпрос за толерантността ли?Защото в темата за нея аз бях заклеймена за нетолерантна,та за това.....

# 43
  • София
  • Мнения: 7 998
Разгледах профила във ФБ и някакъв манифест на бойловърите от линка по-горе. Не знам кое от двете оставя по-лош вкус в устата. Днес слушах по руската телевизия, че се готвят промени в закона и се въвежда доживотен затвор и химическа кастрация за педофили.
Може да съм елементарна и простовата, но не не намирам разлика между това boylove (за пръв път чувам наименованието) и педофилията. Ако и двамата са над определена възраст, не ме интересува как се обичат, но когато има замесено дете, което още не е оформено като характер, е гнусно.

# 44
  • Мнения: 576
Ееей,сладури сега виждам ,че съм намесена.Ставаше въпрос за толерантността ли?Защото в темата за нея аз бях заклеймена за нетолерантна,та за това.....


Да, а на мен любопитството ми е към т. нар. "толерантни". Как тълкуват тези явления, култът към момченцата и момиченцата, чичо да "покровителства" едно невръстно тяло, за да "укрепне" то, като му бръкне в гащите "доброволно", батко да си колекционира снимчици на хърбави "секси" момченца. Помня спора миналата година за онзи брой на "Вог", лебедовата песен на бившата главна редакторка с 6-7 годишните момиченца, поразголенки и опаковани като подаръци.
Колко било арт, колко било иносказателно, как простолюдието не разбира от изкуство и му дай само да муа чесън, а това тук, ехе... колко изискано, само за познавачи с изтънчени сетива.
Та къде е границата, се чудя  newsm78


# 45
  • София
  • Мнения: 7 998
Преди време бях пускала сигнал до Агенцията за закрила на детето. Чудя се дали биха се занимали и с този сайт, чийто линк беше пуснат малко по-горе.

Избран откъс:
Цитат
БЪЛГАРСКИТЕ БОЙЛЪВЪРИ СА ДЛЪЖНИ ДА СПАЗВАТ БЪЛГАРСКОТО ЗАКОНОДАТЕЛСТВО ЗА ДА ЗАЩИТЯТ ЛЮБОВТА!
Призоваваме всички български бойловери да спазват българското законодателство! В редица европейски страни, като Холандия и Испания границата на съгласие е по-ниска от тази във България(12-13 години). Реалностите в нашата страна обаче са такива и българските бойловери са длъжни да изчакат своите приятели да навършат 14 годишна възраст, ако у двете страни има желание за сексуална близост, за да не изложат себе си и момчетата, които обичат на неоправдан риск. Това не означава, че boylove.hit.bg не стои зад идеята за законово понижаване на границата на съгласие. Някои момчета са напълно зрели и отговорни личности на 11-12 години, други на колкото и да станат едва ли в пълна степен могат да осъзнаят смисъла и последиците на “случващото се с тях”, макар, че законът обвързва техния “избор” със “спецификите на възрастта”. Boylove.hit.bg стои на позицията, че най-често един човек на 12 години, може свободно да изразява чувствата си и да избира как да го направи, за да бъде щастлив. Може да обича и бъде обичан.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 370



ами тук, например:
http://www.cybercrime.bg/bg/contacts

трябва да се реагира на такива неща

# 47
  • Мнения: 576

ами тук, например:
http://www.cybercrime.bg/bg/contacts

трябва да се реагира на такива неща

Трябва, но тези специално трудно могат да бъдат уличени в нещо конкретно, подсъдно. Ако не се лъжа, този сайт специално е на мушка от доста време и така и не успяват да го "елиминират".

Отварям линка ти, който започва със:

Стъпка 1: Изберете тип на сигнала:
Интернет заплахи и измами
Незаконен хазарт
Интелектуална собственост
Експлоатация на деца
Кибер тормоз


... Под коя рубрика да е сигналът?

# 48
  • Мнения: X
Мда, протвляк.
Някои от момченцата са твърде малки, за да се говори за "секси".

# 49
  • София
  • Мнения: 6 370
Отварям линка ти, който започва със:

Стъпка 1: Изберете тип на сигнала:
Интернет заплахи и измами
Незаконен хазарт
Интелектуална собственост
Експлоатация на деца
Кибер тормоз


... Под коя рубрика да е сигналът?



Ружа, под "експлоатация на деца" - лошо е преведено. но там има и един друг текст - че ако не знаете под коя рубрика да подадете сигнала, подайте го под която и да е, той пак ще бъде разгледан от полицай.

# 50
  • Мнения: 1 547
Трудно може да се търси отговорност у някого в случая, мисля. Този пренеприятен индивид с очевидни проблеми нито сам е снимал "бойчетата", нито подтиква към конкретна дейност спрямо тях или самите тях, нито нищо. Просто е сбрал случайни снимки в албум, без да го персонализира по какъвто и да е начин, а това не е забранено. Гадно е, пък и е ясно какво точно има наум, но за извратени мисли санкции няма, за съжаление, санкционират се действия.

# 51
  • Мнения: 2 175
Отвратително.. Sick

# 52
  • Мнения: 10 547
Сигурно има някъде и снимки на секси гърлчета. Всъщност е пълно с такива, много, от които доброволно качени във ФБ от своите майчета.
Особено с фотосесиите, така модни напоследък се виждат бая гримиранки и разголенки момиченца.
Аз пък следя една група "Най-мразим селски пръчки по леопардови щампи". Там може да видите дъщерите си/ни.

# 53
  • Мнения: 653
Ружа, не мога да разбера, толкова ли си дрънната, че не виждаш разлика между това двама 30 годишни да си лягат заедно и това 30 годишен да си ляга с деца. Или само полът те притеснява? Все тая е казваш, дали един мъж ляга до жена си или и до дъщеря си. Само до сина да не е, че тогава се задава проблем.
За мен е все едно дали въпросния споделя влечението си към 10 годишни момченца или момиченца.
Педофилите, ако искат и с бръснарски ножчета да ги кастрират.

Касита, стига, моля те. По-напред писах за тази група, толкова е... отблъскваща.

# 54
  • Мнения: 576

Виждам разликата, но не разбирам защо агресивният ти изблик е насочен към мен. Струва ми се неадекватен на моята позиция в темата.
Трябва може би да се върнеш да препрочетеш и после плахо се надявам може би да си коригираш постинга. 

# 55
  • Под липата
  • Мнения: 620
Профилът, май, вече е изтрит

# 56
  • Мнения: 10 547
Изтрит е, да.

Visible, групата е отблъскваща- да, но снимките не са ли? Те са снимки на дъщерите ни, та там има такива на 10-15-годишни деца, облечени като порно актриси.

# 57
  • Мнения: 653
Не, няма да коригирам поста си.
Това си ти на първа страница в тази тема.
Наскоро имаше тема за толерантното отношение към "различната" любов. Ще ми бъде интересно да прочета коментари от някой "толерантен".
По-късно пак
Да, а на мен любопитството ми е към т. нар. "толерантни".

В онази ставаше въпрос за жени и мъже, гей.
Не съм видяла в никоя тема в този форум да се толерира педофилията. Нито в конкретната някой от "толерантните", както ги наричаш, го е правил. Влизам в същото число.

Агресивни изблици нямам, бъркаш ме.

Касита, някои от снимките са действително противни. Но злобните коментари от последователите на групата ме притесняват повече. Когато за първи път попаднах там забелязах снимка на бебе с многократна пелена с животински шарки. Също и на млаки кученца с по-кичозни дрешки. Съвсем скоро приятел сподели снимка от същата група, на която са снимани деца, които мога да се хвана на бас, че се шегуват с визията, която са си докарали. Личи от километри. В хилядите коментари под снимката бяха и такива, гласящи, че "ще ги пръснат", че "трябва да умрат" и пр.
На мен тази група не ми понася.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 448
Докато кликна и вие сте го прерязали през кръста това бойче с бойчетата.
И между другото, в този малоумен сайт аха.бг или аха ком, бяха извлекли купища снимки от снимка бг и всички възможни популярни сайтове и бяха натворили фалшиви профили.
Една моя позната изпищя на умряло, защото е ангажирана жена, но разни общи познати я бяха алармирали, че се подвизава със собственото си малко име и снимки с офертата, че си търси неангажираща връзка.
Беше преди около две години, мисля.

# 59
  • Мнения: 576

А, хубаво, и в тази тема става дума за различна любов. В линка на бойлавърите даже се представя за възвишена и благородна.
Ами той самият термин "педерастия" етимологично съдържа точно това - любов към момчета.

"Педерастията е вид хомосексуално отношение, при което единият партньор е зрял мъж, а другият - юноша. Терминът е използван още в Древна Гърция и идва от старогръцкото paidos (момче) и erastea (копнеж, желание).

Педерастията представлявала обществена норма в множество древни и средновековни култури (пр. в Древна Гърция, Древен Рим, Япония, Китай, Малайзия), а в някои от тях била и единствената допустима проява на хомосексуалност. В тези общества хомосексуалните отношения между равностойни по възраст и социално положение мъже били осъдителни."

Сега, разбира се, изобщо не е така  Wink
====

Между другото, чудесно, че закриха страницата. Ето, че вече няма проблем, нали така.
Веско, Любчо или както там се казваше героят вече не си пада по "секси бойчета". А и да си пада, следващият път вече ще внимава. И ще продължава да мрази онези, другите, гадните хора.


# 60
  • Мнения: 1 547
Не съм видяла в никоя тема в този форум да се толерира педофилията. Нито в конкретната някой от "толерантните", както ги наричаш, го е правил. Влизам в същото число

Нямам идея коя е "онази" тема, пък и не е от значение. Обаче не виждам какво общо има педофилията с тази тема тук. Момчето В.Л. е видимо на възрастта на повечето от "бойчетата" в албума си, тоест в случая не говорим за педофилски уклон, а просто за хомосексуален. И в този ход на мисли, разбирам Ружа какво иска да каже. Права е.

# 61
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Интересно.....бързо действат от ФБ.

# 62
  • София
  • Мнения: 38 661
Някои от момчетата по снимките бяха около 10-15г.
В този ред на мисли ще промърморя - аз казвах ли ви!
На толкова приятели във Фейсбука, а и тука съм мърморила да не публикуват голи детски снимки, ама никой не ме слуша.

# 63
  • Мнения: 653
Обаче не виждам какво общо има педофилията с тази тема тук. Момчето В.Л. е видимо на възрастта на повечето от "бойчетата" в албума си, тоест в случая не говорим за педофилски уклон, а просто за хомосексуален.


Въпрос на възприятия е всичко, изглежда.

# 64
  • Мнения: 1 547
Някои от момчетата по снимките бяха около 10-15г.

В днешно време някои от момчетата правят секс на 13-15 години. Колкото и невероятно да е за майките им  Laughing И този секс може да е както с момичета, така и с момчета. Съдейки по коментарите наоколо, мога да заключа, че не всеки е готов да види сина си като "бойче" в нечий албум, включително и не всеки, който по принцип насърчава гей-любовта (която започва да се проявява на същата тази възраст, нали, не е запазена територия на застаряващите дендита).


Visible, във Фейса има сигурно трилион жени над трийсет години, в чиито албуми можеш да видиш Джъстин Бийбър. Те дали са педофилки? Навремето сред фенките на Бритни Спиърс имаше (а вероятно и още има) жени на възрастта на майка й. Не може с лека ръка да наричаме всеки педофил, а и не може вечно да твърдим, че младежи на по 14-16 години са така беззащитни и незнаещи какво къде правят. Не защитавам тук обсъжданата личност в никакъв случай и под никаква форма, а просто изтъквам, че тя най-вероятно е развълнувана от собствения си пол така силно, както и от чалгата.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 957

Между другото, чудесно, че закриха страницата. Ето, че вече няма проблем, нали така.
Веско, Любчо или както там се казваше героят вече не си пада по "секси бойчета". А и да си пада, следващият път вече ще внимава. И ще продължава да мрази онези, другите, гадните хора.


Подозирам, че съм окончателно набедена за толерантна, след онази тема, та ще отговоря.
Да, неприятна и отвратителна гледка. Точно същото, ако бяха "секси момета/парчета/*утета", събрани от техни наборчета, макар и момчета. Или няма такива неща? Те са по-допустими?
Да, чудесно е, че закриха страницата. Чудесни би било и да не е само това, което може да се направи, но ...

# 66
  • София
  • Мнения: 71
На мен въпросният ВЛ ми изглежда определено над 18 годишен, дори може би около 20. В някои от постовете си се оплакваше от работата си и т.н. На хлапетата на видими 15/16-18 години снимките не ме потресоха и не го намирам за педофилия, но сред тези снимки имаше и такива на деца от предпубертетна възраст.

Още по-противното е, че тези снимки явно са крадени и разпространени без знанието и съгласието на момчетата в тях. Същото важи и за групата със снимките на "селските пръчки" - изключително противна страница. Съвсем друго щеше да е, ако качваше снимки на гаджето си, да речем, което е 2-3 години по-малко от него.

Като казах, че изглежда да има някакви дефицити и отклонения съвсем не съм имала предвид да го оправдавам, моля ви се. Sick И аз забелязах, че голяма част от децата изглеждат от ромски произход и (не знам как да го каза така, че да не се разбере погрешно) нисък социален статус. Както и самият ВЛ.

# 67
  • Мнения: 2 482

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=637686.1200

Цитат на: Бoяна в Пон., 06 Февр. 2012, 00:22
Все повече хора интерпретират погрешно идеята да бъдем себе си, като че ли можем да бъдем някой друг, да не говорим за това да си естествен. Общуването има нужда от някакви задръжки иначе става като в джунглата. Но в същината си хората не са се променили за последните 1000- 2000 години. Само в поведението.


Така е, права си. Задръжките като че ли поизчезнаха. И май стана престижно да ги нямаме. Арогантността се приема като нещо естествено. Вулгарността-също. Даже някои я бъркат с откровенността. Една уважавана потребителка дори е написала под името си, че щом е късно за нежни думи идвал редът на мръсните! Освен това обичала Слави Трифонов! И колко такива подобни на нея има навсякъде.....А ние останалите трябва да ги гледаме със страхопочитание!

# 68
  • София
  • Мнения: 71
Профилът на въпросния потребител пак е активен, албумът си е там, дори не са изтрити най-гадните снимки от него. Confused

# 69
  • Мнения: 653
Не защитавам тук обсъжданата личност в никакъв случай и под никаква форма, а просто изтъквам, че тя най-вероятно е развълнувана от собствения си пол така силно, както и от чалгата.
С това няма как да не се съглася!

А що се отнася до Джъстин Бийбър, разлика има голяма. Едно е да следваш някакъв... хм... певец, бил той и на 8, а съвсем друго да сърфираш с идея да събираш снимки на нищо-подозиращи-секси-бойчета.
Всъщност, според мен конкретната личност има много проблеми, поставя много въпроси, а всеки тук се хваща за този, който най-силно го впечатлява първосигнално. Без да изключва другите, разбира се. Но това леко възпрепятства диалога, въпреки че всички сме на едно мнение.
Що се отнася до активния профил - изобщо не се изненадвам. Както споменах по-рано, аз лично докладвам постоянно за едно и също нещо и ефектът е нулев. Вече съм дотолкова свикнала с действието, че ми е като здравей-здрасти с отварянето на фейсбук.

# 70
  • софия
  • Мнения: 25 627
Младежът има и друг профил. Там е само чалга. И още един. Shocked
Прежалих се попочетох стената му. Работи охрана и живее с родителите си.

Последна редакция: ср, 08 фев 2012, 06:22 от zvanche

# 71
  • Мнения: 6 304
Фолк певиците май нямат нищо против да се отърква в тях  Sick

# 72
  • Мнения: 2 386
Профилът на въпросния потребител пак е активен, албумът си е там, дори не са изтрити най-гадните снимки от него. Confused

И аз виждам абсолютно всичко. Репортнах на колеги (българи), които работят в Facebook headquarters в Паоло Алто, може да реагират по-бързо така.

Много гнусни албумчета.  Sick

# 73
  • София
  • Мнения: 6 370
Профилът на въпросния потребител пак е активен, албумът си е там, дори не са изтрити най-гадните снимки от него. Confused

снимките, които аз репортнах, са изтрити.
за съжаление, няма опция да репортнеш цял албум - трябва снимка по снимка.

# 74
  • Мнения: X
Този на всичкото отгоре ми изглежда и "леко" малоумен. В смисъл, не особено психически здрав.
Та не знам дали изобщо осъзнава какво прави. Ако беше някакъв "сериозен" педофил, сигурно щеше да се пази повече.

# 75
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Работи охрана и живее с родителите си.

Охрана? Този?!?!  #Crazy

# 76
  • Мнения: 21 582

Да, а на мен любопитството ми е към т. нар. "толерантни". Как тълкуват тези явления, култът към момченцата и момиченцата, чичо да "покровителства" едно невръстно тяло, за да "укрепне" то, като му бръкне в гащите "доброволно", батко да си колекционира снимчици на хърбави "секси" момченца.
  Та къде е границата, се чудя  newsm78




     Границата я е сложил закона. Никакви бойлавъри или други подобни идиоти не могат да очакват толерантност за нещо, което закона е забранил. Нищо няма за тълкуване.
   
   

# 77
  • Мнения: 637
За мен тоя е поредният, на който животът му е попфолк и фотография за фейсбук Sick
Просто е гнусен и нелицеприятен педеруга, единствено това е разликата с много други hahaha

# 78
  • Мнения: 2 237
Интересно по какви критерии се отстраняват снимките с оплаквания. Две от тези, които докладвах, все още са в албума. Едната снимка е на момчета на около девет-десет години, другата е на младо момче с бебенце.

Хубаво е съмнителните лица- особено, когато публикуват чужди снимки на деца, да могат да бъдат докладвани и другаде, но къде.

# 79
  • Мнения: 1 216
И аз докладвах и снимките си стоят, а и начина, по който е оформено - да помоля собственика да изтрие снимките, или да се блокираме взаимно не ми се струва да върши работа. Един вид - оправяйте се сами.
Коя е българската институция, която може да се уведоми?
Редактирам - сега намерих този сайт, който към МВР и ГДБОП, където може да  се подават сигнали за компютърни злоупотреби, включително и това, което ни вълнува в момента - експлоатация на деца.
http://www.cybercrime.bg/bg

Последна редакция: ср, 08 фев 2012, 14:55 от Г-жа Броненосец

# 80
  • Мнения: 1 666
И аз докладвах и снимките си стоят, а и начина, по който е оформено - да помоля собственика да изтрие снимките, или да се блокираме взаимно не ми се струва да върши работа. Един вид - оправяйте се сами.
Коя е българската институция, която може да се уведоми?
Редактирам - сега намерих този сайт, който към МВР и ГДБОП, където може да  се подават сигнали за компютърни злоупотреби, включително и това, което ни вълнува в момента - експлоатация на деца.
http://www.cybercrime.bg/bg

Много хубав сайт, дано и хората, които стоят зад него да работят наистина! Вече докладвах профила на "бойчето"!

Общи условия

Активация на акаунт