В. Л. от Фейсбук и неговите "секси бойчета"

  • 6 516
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 576

Bulgarian boylove directory

Някои рубрики оттам:
- Бойловери - митове и истини
- Бойлове и опасната мама
- Родители, която започва така:
"Няма нужда да обикаляме много из BL сайтовете за да попаднем на различни истории в които една чудесна връзка между BL и неговият млад приятел е непоправимо разрушена от родителите на момчето."
- Защо обществото се нуждае от бойловери
"Една от ключовите думи в бойлове дискурса е “взаимност”
- Съвети към бойловерите
"Но какво всъщност означава насилвам? За обикновените (не-педосексуални) хора тази дума най-често се свързва с ужасни картини, в които безпомощни момченца биват сексуално малтретирани от брутални, възрастни мъже. Те крият главите си в пясъка при най-малкия намек за друга възможност: че има хора които влизат в нежни, любящи контакти с деца, хора които биха ги отгледали и възпитали и биха направили всичко за да ги предпазят от възможността да им бъде сторено зло."
- Етичен кодекс на бойловерите....

# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Добре де, тези сайтове за запознанства не се ли модерират? Не е ли забранено деца по еди-каква си възраст да си качват снимките?  Crazy

Модерират се. Под 14 г. възраст им се отказва качване на снимки.

# 32
  • Мнения: 2 052

Това е едната страна на нещата - премахване на съдържание в интернет.
До следващото ъплоудване на снимките и до забраняването на публичния достъп до албумите му. Както виждаме, "приятелите" му не са разтревожени от това, което виждат, и не са го докладвали.

Може да съм крайна, но този тип трябва да бъде под мониторинг от съвсем реални полицаи. Едно е да точи лиги над някое еротично списание и да намира снимките секси, съвсем друго е, когато става въпрос за деца. Притеснително подозрителен е, най-малкото.

# 33
  • Мнения: 43
Както аз мога да напиша, че съм набор 1994, така и всяко хлапе може.  Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 653
Наскоро попаднах на този профил с помощ от приятел.
Не открих коректен начин да докладвам, ще погледна линка на jam.
Но силно се съмнявам, че ефект ще има. Преди време благодарение отново на приятел попаднах на снимка, добавена в група Nai-mrazim Selski Pruchki I Leopardovi Shtampi, на която имаше деца. Коментарите под нея бяха толкова вулгарни и агресивни! Докладвах я. И? Нищо и половина. Около седмица стои инфо подобно на "Вече докладвахте тази страница" и след това мога да докладвам отново. В същата група в онзи момент имаше качени снимки на бебе с пантерена пелена. Имаше и снимки на животни. Коментарите са все едни и същи.

# 35
  • Мнения: 100
Цитат
Veselin Lubenov likes a link.

Последвай желанията си в мрежата за запознанства на Aha.bg
Запознанства с цел флирт, секс, брак или приятелство. Запознанство, среща, свалка, флирт, връзка, любов. Запознанства за жени, мъже в България (София, Пловдив, Варна, Бургас...) Dating Bulgaria.

 Sick Sick Sick

Алармирах ФБ, но не отговаря на посочените критерии" и не мисля че ще има ефект.  Tired

То е ясно, че основната отговорност за децата е на техните родители, но не мисля че такива хора ще спрат само с точене на лиги по снимките.  И на мен ми се струва, че човекът има психични отклонения и е по-вероятно  да е осъществил контакт с някои от тези деца.  Close

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 399
...
Наскоро имаше тема за толерантното отношение към "различната" любов. Ще ми бъде интересно да прочета коментари от някой "толерантен".

Пурко е дала отговор, още преди да  попиташ.

# 38
  • Мнения: 653
...
Наскоро имаше тема за толерантното отношение към "различната" любов. Ще ми бъде интересно да прочета коментари от някой "толерантен".

Пурко е дала отговор, още преди да  попиташ.

Лаф да става.

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Както аз мога да напиша, че съм набор 1994, така и всяко хлапе може.  Crossing Arms

Снимките минават през модератори. Ако си се писала на 19 г., а видимо изглеждаш на 10, какво мислиш, че става?!
Естествено, понякога преценката е много трудна.

# 40
  • Мнения: 2 161
Преди няколко дни исках да попитам нещо във форума на Булсатком. Регистрацията започваше с : роден сте преди 5 февруари 1999 или след 5 февруари 1999 г. Естествено, аз натиснах второто и получих мейл, че декларацията, която ми изпращат, трябва да бъде принтирана и подписана от родителите ми и после да им я върна. Щях да припадна, докато го четях, преди изобщо да се сетя, че не съм родена след 1999 г.

# 41
  • Мнения: 576

Не, къде?

Не забелязах Пурко да е дала директен отговор на този въпрос, но той така и така си беше реторичен.

# 42
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Ееей,сладури сега виждам ,че съм намесена.Ставаше въпрос за толерантността ли?Защото в темата за нея аз бях заклеймена за нетолерантна,та за това.....

# 43
  • София
  • Мнения: 8 012
Разгледах профила във ФБ и някакъв манифест на бойловърите от линка по-горе. Не знам кое от двете оставя по-лош вкус в устата. Днес слушах по руската телевизия, че се готвят промени в закона и се въвежда доживотен затвор и химическа кастрация за педофили.
Може да съм елементарна и простовата, но не не намирам разлика между това boylove (за пръв път чувам наименованието) и педофилията. Ако и двамата са над определена възраст, не ме интересува как се обичат, но когато има замесено дете, което още не е оформено като характер, е гнусно.

# 44
  • Мнения: 576
Ееей,сладури сега виждам ,че съм намесена.Ставаше въпрос за толерантността ли?Защото в темата за нея аз бях заклеймена за нетолерантна,та за това.....


Да, а на мен любопитството ми е към т. нар. "толерантни". Как тълкуват тези явления, култът към момченцата и момиченцата, чичо да "покровителства" едно невръстно тяло, за да "укрепне" то, като му бръкне в гащите "доброволно", батко да си колекционира снимчици на хърбави "секси" момченца. Помня спора миналата година за онзи брой на "Вог", лебедовата песен на бившата главна редакторка с 6-7 годишните момиченца, поразголенки и опаковани като подаръци.
Колко било арт, колко било иносказателно, как простолюдието не разбира от изкуство и му дай само да муа чесън, а това тук, ехе... колко изискано, само за познавачи с изтънчени сетива.
Та къде е границата, се чудя  newsm78


Общи условия

Активация на акаунт