В. Л. от Фейсбук и неговите "секси бойчета"

  • 6 508
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 71
Бляк. Sick Освем албумите му зачетох и коментарите по стената. Прост, прост, та чак на някакво умствено изоставане ми бие.

Снимките са супер гнусни, още повече, че са копирани от сайт. А тези деца какво правят в "Аха" изобщо?!

Наскоро имаше тема за толерантното отношение към "различната" любов. Ще ми бъде интересно да прочета коментари от някой "толерантен".

Оф.... ooooh!

# 16
  • Мнения: 100

Ако е с педофилски отклонения, по-добре да стои на светло, за да може да бъде наблюдаван.
По-вредно би било да бъде принуден да се крие и да е бдителен.


Да де, на теория добре звучи, ама дали някой го наблюдава?  Rolling Eyes

# 17
  • в рока
  • Мнения: 1 119
И на мен ми бие на умствено изостанал.А снимките са от аха.бг ,да сайт гнусен,по-гнусен най-гнусен #Cussing out

# 18
  • София
  • Мнения: 71
Добре де, тези сайтове за запознанства не се ли модерират? Не е ли забранено деца по еди-каква си възраст да си качват снимките?  Crazy

# 19
  • Мнения: 43
Потрепервам от ужас. Няма кой да защити децата ни, трябва сами да бдим над тях.

# 20
  • Мнения: 576
Да де, на теория добре звучи, ама дали някой го наблюдава?  Rolling Eyes

Надявам се.  Tired

"Основна информация
За Veselin   mraza horata stanali sa otvratitelni bokluci!!!!!
   Sick

# 21
  • София
  • Мнения: 1 210
Потрепервам от ужас. Няма кой да защити децата ни, трябва сами да бдим над тях.
Децата в тези сайтове съвсем съзнателно и доброволно си се снимат полуголи и в провокативни пози. Кой да ги защити, ако не родителите с малко повече контрол, разговори и възпитание Peace
Не може да очаквате държавата или друга институция да проверява в какъв вид излизат и се прибират децата ви. Нито пък къде си пльоскат снимките по бельо и с морен поглед.

# 22
  • София
  • Мнения: 171
Потрепервам от ужас. Няма кой да защити децата ни, трябва сами да бдим над тях.
Децата в тези сайтове съвсем съзнателно и доброволно си се снимат полуголи и в провокативни пози. Кой да ги защити, ако не родителите с малко повече контрол, разговори и възпитание Peace
Не може да очаквате държавата или друга институция да проверява в какъв вид излизат и се прибират децата ви. Нито пък къде си пльоскат снимките по бельо и с морен поглед.
Peace
стигнахме до същината на проблема

# 23
  • Мнения: 43
Така е, това можем да контролираме в някаква степен. Но подобни психопати има и на улицата и в училище, ходят и по концерти, по заведения и дискотеки. Трябва и институциите да поемат своята отговорност. Ако в училищата наистина имаше качествен персонал (учители, педагози, психолози), едно такова отклонение би трябвало да бъде забелязано. Би трябвало да се обърне вничание и от неговите родители. Може нищо лошо да не е направило момчето. Но явно не му е било обръщано достатъчно внимание.

# 24
  • Мнения: 5 710
човекът изобщо няма нужда да бъде оправдаван с 'малоумен' Stop
изглежда слял чалгата с психиката.
и съм сигурна че нито той, нито средата му го осъзнават, a дори напротив много добре се чувстват в планет и плазааа с цеца, меца и геца, и не виждат нищичко притеснително в няк'ви си бойчета.

тия снимчици идват от един сайт аха.бг.
разгледах някои лица и мога да кажа, че този в.л изобщо не е някакво изключение - и като визия, и като излъчване, а и като поведение. /колкото може да се предположи от профили/
пълно е с никове, като мръсница, пича, и т.н.

вие какво очаквате след 20г. яка чалга, всъщност.

# 25
  • Мнения: 2 052
И на мен ми се струва, че се е ровичкал из разни сайтове.
Някои от снимките са по-скоро смешно - позьорски, други са съвсем обикновени - снимки на морето, на езеро, басейн или аквапарк. При други обстоятелства по-вероятно нямаше да предизвикат реакции ( в профилите на собствениците им, например).

Силно притеснителни намирам снимките на очевидно малолетни деца, в "колекция" на някакъв непознат, който ги намира "секси".

И съм на мнение, че мерките спрямо този В.Л. не трябва да се ограничават във виртуалното пространство.

# 26
  • Мнения: 1 666
Не, не говоря за него. Става въпрос за човек на име Veselin Lubenov.



http://www.facebook.com/media/set/?set=a.328159853863250.90345.1 … 144670&type=1

уууууу, чак ми се потриса! лъха на мръсотия от тоя профил!

 

Силно притеснителни намирам снимките на очевидно малолетни деца, в "колекция" на някакъв непознат, който ги намира "секси".

И съм на мнение, че мерките спрямо този В.Л. не трябва да се ограничават във виртуалното пространство.

# 27
  • Мнения: 3 447
Мисля, че забравяте основното - педофилът обикновено е next door. Силно се съмнявам някой да си хареса снимка на детето ви в интернет, пък да го издири, пък да го причака. Но някой роднина, семеен приятел, съсед, учител по физическо - като нищо.
Потрепервам от ужас. Няма кой да защити децата ни, трябва сами да бдим над тях.
Децата в тези сайтове съвсем съзнателно и доброволно си се снимат полуголи и в провокативни пози. Кой да ги защити, ако не родителите с малко повече контрол, разговори и възпитание Peace
Не може да очаквате държавата или друга институция да проверява в какъв вид излизат и се прибират децата ви. Нито пък къде си пльоскат снимките по бельо и с морен поглед.
Абсолютно. Какво се очаква - да дойде Цв. Цв. и да бие по два шамара на В. Л., но и на децата?

# 28
  • София
  • Мнения: 6 363
http://www.facebook.com/help/reportlinks

използвайте тази възможност.

# 29
  • Мнения: 170
Не ви ли направи впечатление, че тези "секси бойчета"(уф, че гнусно заглавие) в болшинството си( да не кажа всички) са от малцинствен произход. Дали си мисли, че такива момчета по лесно са податливи и няма никой да сигнализира за това, че ги е напъхал в подобен гаден албум. Или, (понеже четох малко коментарите му на стената му), че защитава "циганите" и така си мисли, че ги толерира, ама по какъв критерий само той си знае, май. ooooh!

ПП Горното е констатация, ни повече, ни по малко, просто отбелязах това, което на мен ми направи впечатление.

Не мисля, че "малоумен" е оправдание, а чиста проба диагноза. На пръв поглед човека не изглежда да е много в ред, най малкото заради маниите му изтипосани във фейсбука. А на мен ми изглеждат тия негови занимания точно като мании, а маниите от своя страна са медицински критерий за налично психично заболяване. Е, не съм  медик и не разбирам много, ама нещо не е у ред в картинката.

Общи условия

Активация на акаунт