90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 172

  • 33 863
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Добре няма да се пие капучино.А правите ли някакви упражнения и ако да  какви и дали има полза от тях и може ли някакви линкове Hug Hug Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Мдам, ако е вредна, значи аз съм истинска вещица и оцелявам при всякакви ситуации  Mr. Green
rotfImao rotfImbo Ох, Бабе, тотално си поврЕдена ти, щом и таз диета не мож те събори.  Joy





Бамби2009, разбрахме те, никой не се заяжда, просто и ние искаме да чуем другите гледни точки /не, че ще се откажа от режима/.  Peace Hug

# 17
  • Мнения: 120
malkata_pisanka, виж тази тема. Има много клипчета и момичетата са много мили и могат да те насочат Simple Smile http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=628662.0

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Мдам, ако е вредна, значи аз съм истинска вещица и оцелявам при всякакви ситуации  Mr. Green
rotfImao rotfImbo Ох, Бабе, тотално си поврЕдена ти, щом и таз диета не мож те събори.  Joy

Скрит текст:
Wink  bouquet

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Запис в поредната, бързоизписваща се тема  bouquet
Днес си направих както по-рано казах ориз с оранжева леща на фурна.В нета се оказа, че има наистина такава рецепта, а аз мислех , че съм открила топлата вода Laughing Да, рецептата е арабска, а аз я направих по мой си стил. Праз, ориз и леща, доста вкусно и приятно ястие, но доста късно го направих , та само го опитах към края на обяда си. Обядвах с варени картофи и салата зеле Peace

# 20
  • Мнения: 0
Eeee не страшни сте,немога да се включа от четене  smile3529,че вече и нова тема  newsm10

# 21
  • Мнения: 6 604
Да се зАпиша и аз в новата тема. Опитах се да поспя малко следобед ,но не ми се получи.
Савина-като си редактираш лентичката пиши и грамовете(разделител е точката,а не запетаята).  bouquet

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   tinki_15  , аз също благодаря за темата!

 
Добре извинявам се, явно не толерирате ако някой не знае нещо, много се извинявам, че писах в темата ви и ви занимавах с въпросите си. Лек ден/
Не разбрах какво те ощипа така силно изведнъж. Thinking Момичетата ти обясниха кротко и спокойно всичко!Първо благодари, а след това изведнъж се обиди, защо? Laughing

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аааааа къде бил ключа от палатката... в точката. Аз ползвам запетая.  Joy Много благодаря.  Hug
Ина, не се ядосвай, никой не те напада, само така звучим.  Mr. Green Както каза една девойка преди няколко дни... чакай как беше... сме се озлобили от глад.  Joy Шегувам се, разбира се. Питай смело, аз лично се наемам да ти отговарям.  Wink
Биляна, щото я надъвкахте за смесените белтъци, а тя още не ни е свикнала на тона на темата.  Laughing

Бабе, както имах наскоро друг повод да кажа за теб - не човек, а желязо!  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 744


  Здравейте плуващи момичета  Hug Да плуваме към успеха ( мене само такива приказки ме държат днес, че цяла нощ сънувах как тъпча кебапчета  Twisted Evil)

За вредата на диетата - аз не съм някакъв ветеран с диетите , но от както съм на тази ми изчезна косопада, нямам газове, нито запек, нито акне - все проблеми от преди. Ако обаче има някакви обосновани мнения ще се радвам да ги чуя. Това не означава, че ще спра режима.
Ще се напъхам в най-хубавата булченска рокля ако ще турско да е, та какво е една диетка  Joy hahaha hahaha hahaha

По ведро го карайте , за млякото с ориз - аз не бих си го причинила ама всеки си преценява.
То и супер яките картофи на Нана ги обичам, ама след картофи лично аз гледа кантара така  Shocked

Моите наблюдения от диетата
Сваля се от плодовите дни, останалите са задържащи. Първите 29 дни избих рибата с -7 кг, сега обаче се боря с 3 кг. като Сизиф по склоновете, очаквам последната част да се мъча най-много и за това ще тренирам здраво 4 пъти седмично.
Ето и една типична седмица за мен
Плодов - 1 кг
Белтъчен +0.5
Бобов - 0
Въглехидратен - -0.2
Общо свалени 0.7 кг седмично
След воден + плодов -2 кг, 0.5 от които връщам веднага на белтъчен.
След сауна винаги -1 кг
След тренировки винаги -0.7 кг без значение от деня.
Колебанията на теглото са напълно нормални. Аз преди цикъл съм даже по 2 кг плюс, примерно свалила съм 4 кг и хоп изведнъж се появяват 2 кг. Чакам със стиснати зъби МЦ да си иде по живо по здраво  и веднага сауна, сбогом 2 кг.
Така, че никакво отчаяние. Я вижте какви ветерани има тук   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 26
Фиданки, как сте днес? Слабеете ли?  Simple Smile Аз съм малко гладна и се чудя дали да не хапна нещичко, или пък да изчакам до вечеря (днес ми е плодов). Попринцип досега съм яла само 3 пъти през плодовия (закуска, обяд и вечеря), ама до колкото знам може да се похапва през 2 часа, нали така? Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 8 131
И аз вече започвам да ви изшускам. Направо хвърчите...

# 27
  • София
  • Мнения: 5 740
Според мен всяка диета може да има скрити камъни за определен човек. Аз така от Дюкан си изпадих със здравословни проблеми Peace , но всички върли привърженички на Дюкан ще го кажат ,че съм в грешка.

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен   Grinning
Честита нова темичка  Wink
Да ви кажа честно очаквах да съм адски гладна като съм на диетата, но пък доста учудващо - не съм много гладна  Grinning което е по-добре за мен..

# 29
  • Мнения: 7 914
  bouquet за темичката.

И аз ще чакам поста на бамби, от чисто любопитство де.

Общи условия

Активация на акаунт