Being Human - The Warchild - тема 4

  • 9 393
  • 256
  •   1
Отговори
# 210
# 211
  • София
  • Мнения: 2 024
Пуци, благодаря!  Hug

# 212
  • Мнения: 3 736
За нищо, беше голямо удоволствие.  Grinning

# 213
  • Мнения: 4 607
Изгледах. Въобще не очаквах, че така ще се развият нещата. Crazy Доволен! Но какво означаваше оригамито-върколак накрая? #Crazy

Пуце Hug

# 214
  • Мнения: 3 736
Ами че само там е останал вълка, де да знам. Просто елементче.  Grinning

# 215
  • Мнения: 4 607
Хмм, дали? newsm78

Аз сякаш го разбрах, че Дяволът ги е събрал тримата в алтернативния свят, а в техния си... хаос. Двусмислена ми беше тази сцена?!? newsm78

# 216
  • Мнения: 3 736
Ами на мен не ми беше. Това, че Дяволът си е отишъл, не значи, че всичко след него изчезва, оттам и вълчето-оригами. Но може и така да е, след травмата от АХС изобщо не желая да спекулирам. Честно казано не ми пука, важното е, че свърши прекрасно.

# 217
  • Мнения: 4 607
Мда. Забравям я сцената с оригамито, макар и да ме гложди мъничко. Flutter

# 218
  • Мнения: 3 736
Е, като имаш предвид, че с гложденето шси останеш...  Laughing

# 219
  • Мнения: 4 607
Ъхъхъх. Laughing

Сбогом хубав сериал, шми липсваш, но ти беше време. Hug

# 220
  • Мнения: 3 736
Да, таймингът им биде перфектен. Който си го може, си го може. Heart Eyes

# 221
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Прекрасен финал Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и аз го разбра,че  демона умря и след него всички са вече хора Hug Hug Hug Оригамито,беше символ на това Thinking

Няма да има повече сезона това беше края нали,перфектно беше,без разтягане на локуми и ненужни глупости Wink

# 222
  • Мнения: 3 736
Прощално слово от Тоби Уитхаус.

Интервю, в което се обсъжда финала:  Having said all of that, on the DVD there will be an extra scene that takes place about a week after the end of the series. After that the answer is pretty definitive.

Гадно, долно, мръсно животно!  Twisted Evil

Последна редакция: ср, 13 мар 2013, 16:20 от ИрПуц

# 223
# 224
  • Мнения: 3 736
Ами суперсвинско е. Сега как ще разберем. Едно е да каже, че така си остава и кой както иска да си го тълкува - кеф на корем. Ама да ми снесе, че някъде има еднозначен отговор е долно, подло и гаднярско.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт