Being Human - The Warchild - тема 4

  • 9 401
  • 256
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 607
Казах ти аз, казах тиии. Close Може пък да го качат някъде. Rolling Eyes

# 226
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
 Rolling Eyes А ще го пуснат ли някъде това допълнителното  newsm78 или само на това въпросно ДВД  Crossing Arms

Бебе писали сме едновременно  hahaha

# 227
  • Мнения: 2 040
Днес успях да изгледам и аз последния епизод. Пуц, голям мерсаж за буквичките!   bouquet

Бебе, и аз съм от твоята мисловна школа - това с оригамито си беше направо нож в сърцето на всемирното щастие и хармония, настъпили в последните пет минути на серията. Инак финала беше разкошен точно заради този туист.

Аз пък се радвам, че ще има допълнителна сцена на ДВД-то и споко, ще  я видим. Няма начин да не я качат някъде. Просто трябва да дебнем кога ще излезе въпросното ДВД.

Ха, не знаех, че Тоби е играл ролята на Secretary of State.  hahaha

# 228
  • Мнения: 78
И аз съм сигурна, че ще го изнамерим!

Междувременно: http://www.bbc.co.uk/blogs/beinghuman/posts/Additional-Scene-Rooks-Revenge   Hug

Забравих да кажа в еуфорията си - само аз ли си помислих, че финалето има няколко препратки към "Пътеводител на галактическия стопаджия" или Дъглас Адамс като цяло?   Crazy

# 229
  • Мнения: 3 736
Ха, не знаех, че Тоби е играл ролята на Secretary of State.  hahaha

Хааах, верно ли?  hahaha Ич не го познах, баси колко съм кьорава.

Цеце, само ти си толко умна, да.  Grinning

Начи ако излезе, че туиста е туист, финалът ще е още по-велик. Иде ми да му надера лицето на Мърфи с тва ДВД като излезе и да му ръмжа "Виж как се прави, сульооо!"  Twisted Evil

# 230
  • Мнения: 2 040
  "SAY MY NAME"  Joy

Цеце, ич не съм се и сетила даже за Пътеводителя като го гледах. Я кажи повече за препратките.

Пуц, кой е Мърфи?

# 231
  • Мнения: 3 736
Хорърския. Twisted Evil

 (Can you imagine what would happen if Rook and Walter White ever crossed paths?)

Уохохохохо!

# 232
  • Мнения: 78
Цеце, ич не съм се и сетила даже за Пътеводителя като го гледах. Я кажи повече за препратките.
Дяволът говореше с Рук и му каза за хората... "маймуните, които слезли от дървото и изобретили електронния часовник." (по памет каквото съм запомнила, сори, Пуц, не знам как си го превела  Hug)
И после Хал като убиваше вампа с дънковата ризка, му каза "Don't panic' и Thanks for all and blablaeveryting" или нещоси такова. Wink Не съм чела ревюта или други, за да видя дали аз съм толкова луда, или наистина е така.

# 233
  • Мнения: 2 040
Е много си умна, права е Пуц.  Grinning

# 234
  • Мнения: 3 736
Цеца е Узи, бе, не пушка.  Sunglasses

Дигитален го преведох, щот така е модерно ся.  Crossing Arms

# 235
  • Мнения: 2 369
здравейте,съжалявам,че подновявам темата,въпреки,че бях предупредена,но немисля,че трябва да създавам нова. дали някой може да ми каже първи сезон наистина ли има само 13 серии?

# 236
  • София
  • Мнения: 6 219
наистина

# 237
  • Мнения: 4 607
 hahaha Британските сериали по принцип са с по-малко серии. Peace А вече и доста от американските. Wink

# 238
  • Мнения: 3 736
Не, първи сезон има 8 епизодаMr. Green Вероятно американският е с 13.

# 239
  • София
  • Мнения: 6 219
ъъъъъъъ... толкова малко ли бяха!!!

Общи условия

Активация на акаунт