Кладенец на желанията

  • 3 928
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 192
Щастие!
Защото знам, че когато сме щастливи наистина си имаме всичко- от здравето и любовта, до уважението и верните приятели.

# 16
  • Мнения: 230
ДА  се преселя в Конго....

# 17
  • Мнения: 10
Първото, което ми идва на ума да си поискам е нещо съвсем друго.  Laughing
E, и на мен първосигнално друго ми изниква в главата, но като ти се отдаде такава възможност, трябва първо хубаво да помислиш.
Аз добре съм си помислил какво бих поискал и изненадващо дори за мен, не бих си поискал пари, макар парите да са ми основна цел в живота.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 577
Първото, което ще поискам, е да съм здрава, защото разбрах, че това е най-важното и детето ми трябва да има майка. Второто, което бих си пожелала, е детето ми да има късмет в живота. Третото - достатъчно пари, за да видя местата, които искам и да живея там, където мечтая!Тези трите неща мога да ги кажа и като едно желание:)

# 19
  • Мнения: 11
Аз бих поискала любимите ми хора да са щастливи и здрави. Това би направило и мен щастлива.

# 20
  • Мнения: 6 417
Да имам собствен кладенец на желанията и да сбъдвам желания  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 10
Да имам собствен кладенец на желанията и да сбъдвам желания  Rolling Eyes
Ако кладенецът би ми изпълнил моето желание, бих ти подарил кладенеца после.  Laughing  Stuck Out Tongue

# 22
  • Мнения: 287
  Здраве на мен и всички около мен.

# 23
  • Мнения: 7 006
Щях да поискам, всеки път като хвърля монета, да ми се изпълнява по едно желание.  Sunglasses
Хитро.  Laughing  Аз не бих се сетил за това. Първото, което ми идва на ума да си поискам е нещо съвсем друго.  Laughing
И портмоне става.Ама такова дето колкото и да харчиш,все да е пълно.И то с банкнотки с по-голям номинал..Не ми се занимава с жълти стотинки Whistling

# 24
  • Мнения: 8 999
Тази вечер съм много сантиментално настроена - искам за всичките си близки и за мен бърза и безболезнена смърт на дълбоки старини.

# 25
  • Мнения: 7 006
Тази вечер съм много сантиментално настроена - искам за всичките си близки и за мен бърза и безболезнена смърт на дълбоки старини.
И аз исках..ма никой не те пита.. Tired

# 26
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Задължително ли е монетата да е старинна?  Grinning

# 27
# 28
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Мен мъ нямаше доста време "у форуму", ама реших да намина да видя колко бързо ще зареди страницата, а и да ви питам е'но нешу. А то е: ако съществуваше кладенец на желанията, при който пускате старинна монета в кладенеца и си пожелавате нещо - какво бихте си поискали? Можете да искате само едно нещо.
Туй ми звучи все едно имам иднъ кристълна топка на жиланията... Mr. Green baby_neutral

# 29
  • Мнения: 123
Аз ще поискам щастие...искам отново да се чувствам щастлива и жива  Grinning.

Stallion а ти какво ще си пожелаеш?

Общи условия

Активация на акаунт