"Младо гадже" или "дърта кобила"?

  • 10 532
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 493
Е как едни 20год. разлика са си класика -той 20годишно агънце -тя 40годишна (недърта)кобилка,след 50г - вече е дърта ,а една над 55г. опитна мераклийка ,вече минава за дърта кранта  Wink .

# 16
  • Мнения: X
Хлапето на 15 ще нарече й 20-годишната "дърта кобила". Пък и 50-годишната минава за "младо гадже" пред някой 80-годишен убавец!  Flutter

# 17
  • Мнения: 170
Извън относителността, може би и за двата пола, младо гадже е някой докъм 25г. И без това до тази възраст съзряваме напълно и спира да ни расте челюстта, та може да почнем да си правим изкуствени зъбки(по точно мостчета).... Laughing Laughing Laughing, демек вече навлизаме в зоната на съзряването и вече няма да растем, а ще стареем.... Whistling

# 18
  • София
  • Мнения: 3 408

п.п. да видя аз къде се помествам, че напоследък все ми казват , че съм била у 2 група.

Мойте уважения, ама нали не очакваш на 33 да минаваш за "младо гадже"  Simple Smile

Ами ако ми се яви с 60 годишен милиардер, направо в категория детенце ще мине.

# 19
  • Мнения: 755

п.п. да видя аз къде се помествам, че напоследък все ми казват , че съм била у 2 група.

Мойте уважения, ама нали не очакваш на 33 да минаваш за "младо гадже"  Simple Smile

Ами ако ми се яви с 60 годишен милиардер, направо в категория детенце ще мине.

Дона, не, но и за дърта кобила не се имам/знаех си ,че лична нотка не трябва да се вкарва Mr. Green/ Попитах само.
Аззи това си е твоята гл.т. , а за мен парите никога са били водещи.

# 20
  • Мнения: 21 467
 30 при известна младоликост. След това има една колеблива възраст, в която някой може и да те обърка, ако е по-кьорав, но към 35 вече скачаш директно в дъртата кобила...

# 21
  • Мнения: 10 547
25-28 е психологическата граница, на 30 вече си с бръчки, на 35 с плисета.

П.П. Според свекър ми, 64-годишен, мине ли 22 е повяхнала.

# 22
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Това е лесно, да не кажа просто.
По-трудно е да се поставят психологическите граници на "млада кобила" и "дърто гадже".

# 23
  • Мнения: 43
А какво ще кажете - кога един мъж е "агнешко" и кога - "дърт пръч" сори, такъв е изразът

Ето за мен как стоят нещата:
младо гадже - до 25
дърта кобила - над 50
агнешко - до 30
дърт пръч - над 60

* За толеранса от 25-30 год. трябва да се въведе нов термин - просто не ми се връзва  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 296
25-28 е психологическата граница, на 30 вече си с бръчки, на 35 с плисета.

П.П. Според свекър ми, 64-годишен, мине ли 22 е повяхнала.
Моят свекър обаче въобще не ги смята за повехнали Laughing
Минават си от ред до една Mr. Green
Обаче и той си има претенции. Например жени над 50 годишна възраст въобще не го интересуват Joy

# 25
  • Мнения: 22 438
Хаха, усещам как от няколко години излизам от категорията "младо гадже". )

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Зависи от гледната точка.

# 27
  • Мнения: X
Трябвало е да питаш директно тези, които боравят с въпросните термини. Искаш сега повече от половината съфорумки да се наречем "дърти кобили" ли?
Макар, че по-правилното според мен е "дърта магарица" или поне аз за себе си това предпочитам да използвам.

# 28
  • Мнения: 2 052
А какво ще кажете - кога един мъж е "агнешко" и кога - "дърт пръч" сори, такъв е изразът

Ето за мен как стоят нещата:
младо гадже - до 25
дърта кобила - над 50
агнешко - до 30
дърт пръч - над 60

* За толеранса от 25-30 год. трябва да се въведе нов термин - просто не ми се връзва  Laughing

Тридесетгодишно агне?  Flutter
На тридесет години един мъж си е мъж отвсякъде.
Мисля, че агнетата и при мъжете и при жените са на много по-ранна възраст, независимо дали от гледната точка на 35 или 75 годишен човек.
Не влизам вече в посочените граници за младо гадже, да уточня, преди да бъда заподозряна, че дърпам килимчето към себе си.  Peace

# 29
  • Мнения: X
И аз се зачудих за превтасалото агнешко, ама карай, някои хора са оптимисти.

Общи условия

Активация на акаунт