Широко затворени очи

  • 11 126
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Не знам.Не знаеш по-принцип какво ще ти дойде до главата.За хазарт не бих си затворила очите.Също и за тормоз(психически и физически)Затваряла съм си очите преди за прекалено широките му пръсти #Cussing out

# 16
  • Мнения: 4 569
Отварям си очите за тормоз и пиянство.

# 17
  • Мнения: 556
Не мога да си държа нито очите, нито устата затворени. Ако нещо не ми допада си го казвам. А неща застрашаващи сигурността на семейството / физическа, финансова и психологическа/ никога не бих приела.

# 18
  • Мнения: 2 510
Да си затваряш очите за човек с който живее е най- малко нелепо, особено за неща които касаят живота му и като цяло бъдещето ви.
Да си мислиш, че ще отмине от само себе си, че няма да се задълбочат нещата  е просто отлагане на нещата.

За хазарт, алкохол, наркотици, прием на храна в неограничени количества, видими прояви на здравословни проблеми, психическо състояние и др. , не правиш добра услуга на човека с който живееш, да оставим на теб.

# 19
  • Мнения: 2 448
Според мен въпроса не опира до това какво ще ти дойде до главата, а в начина на реакция, на който ти си способен (или неспособен). Има хора, на които им е неприсъщо да си траят и да си мълчат и не знам колко силен трябва да е мотива, за да го направят. Дори и в безизходица да са, пак няма да мълчат и да се правят, че нещото не съществува.

# 20
  • Мнения: 434
Не бих си държала очите"широко затворени" за нищо, което касае семейството ми.Характерът ми е такъв, че обичам нещата да са ясни и всички карти да са на масата, не обичам недомлъвките.Когато нещо не ми харесва го казвам и очаквам същото и от отсрещната страна.
Човек на действието съм, реагирам на момента а не след като "каруцата се обърне, защото тогава пътищата са много"

# 21
  • Мнения: 230
Хм....труден въпрос newsm78 Не се втилявам за битовизми-и аз не съм изрядна.Не ми пречи,че често отсъства,по една или друга причина......или че,всичко започва с коли и свършва с коли.
Но виж дразня се ,че е домошар.....и рядко излизаме двамата.Все съм сама някъде!!!!!!
Ядосвам се ,че неговите почивки са свързани с повишаване на адреналин-катерене,парашутизъм,състезания,покоряване на нещо...и разбирай,че без мен нищо не ставало Close Всичко,трябва да опитам ,за да знам какво искам.....да ама аз искам само делтапланер Crossing Arms
Впрочем,много неща приемам....и не си държа очите затворени!И това,всичко идва от факта,че е винаги до мен ,когато имам нужда!!!!Той е една от причините да се справя с много неща,да проходя пак...и да бъда това.На мен са ми размити границите,но ми е добре! newsm78

# 22
  • Мнения: 2 175
Опростявам нещата на макс и така преценявам до къде мога да изтърпя.
В момента, в който ми се включи защитният механизъм - значи границата е била премината.

# 23
  • Мнения: 7 947
Да се правиш на разсеяна - все едно приемаш? В тоя смисъл...мъжа ми играе Еврофутбол, приемам го, защото преди ходеше по казина. Пие алкохол вкъщи, нещо което ме дразни, но по-добре да седне до мен с чаша вино, отколкото вън с колеги  Twisted Evil Приемам аз доста, по-малките злини...

# 24
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
За толкова години едно не можах да приема...

Добрината, която раздава и непрекъснаните услуги на негови"приятели"... Shocked

А, когато дойде време ние да ги потърсим... Оооо тогава се оказа, че хора, които до този момент не познавах са истинските приятели. Hug Heart Eyes Heart Eyes

А той продължава. Сякаш не може да живее иначе. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 7 947
Дава този, който е богат, знам, че ще ме разбереш  Peace

Моят пък е работил за най-добрия си приятел без заплата известно време - докато си стъпи на краката онзи  Laughing После се скараха и го уволниха.

# 26
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Разбирам те Вилико. Hug И много добре знам какво е богатството му. Wink

Само, че ме дразни, че няма ответни реакции... Mr. Green

# 27
  • Мнения: 571
ММ е пристрастен към футбола.Буквално.По-зле от наркомания или алкохолизъм.Забравя за мен,детето,всичко.Къщата може да му падане главата-90минути ще седи и няма да мръдне.Като зомбиран е.Не пие,не пуши,не играе хазарт,не хойка.Обаче има ли мач трябва да е сам и да не му се пречкаме-способен е да се разкрещи на малката,а по принцип с нея е мек като масло.
Свикнах и си затварям очите защото нямам избор.
Иначе за всичко в рамките на разумното бих си мълчала.Даже го стимулирам да излиза,да пийне една бира,да се помотае с приятели.И той е домошар като споменатия мъж по-горе.Това ме депресира дори.Едно кино не мога да го прилъжа да изгледаме.Или някъде на кафе.Все има причини-детето,колата,мачовете,вирусите,бременна съм,кърмя....абе ужас

# 28
  • Мнения: 230
Адаш,то никога няма!!!Ама като помагаш се чувстваш жив newsm78,съпричастен,не се поддаваш на българското ,,Вуте''

# 29
  • Мнения: 283
Не мога да си държа нито очите, нито устата затворени. Ако нещо не ми допада си го казвам. А неща застрашаващи сигурността на семейството / физическа, финансова и психологическа/ никога не бих приела.

И аз съм така!!!

Иначе половинката ми си има хоби (както и аз), но никога не е прекалявал, всичко е по приоритети!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт