FIGURETTA + ЧАЙ СИЛУЕТБАЛАНС

  • 31 154
  • 167
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 095
Аз искам да добавя, че нямам никакви позиви за допълнително посещение на 00. Аз съм редовна там и не съм усетила някаква разлика откакто пия чая и Фигурета.
Утре ще се тегля, така че ще се види. Все пак наистина е важно да има и режим на хранене, както каза adiba   Peace

# 106
  • Мнения: 1 095
Момичета, моя резултат е -1 кг. за седмица. Не е много, но смятам, че е нормално и добре да не се сваля много бързо Simple Smile
Успех на всички !
Аз продължавам  Peace

# 107
  • Мнения: 13
Момичета, моя резултат е -1 кг. за седмица. Не е много, но смятам, че е нормално и добре да не се сваля много бързо Simple Smile
Успех на всички !
Аз продължавам  Peace
браво мила;))))))

# 108
  • Мнения: 0
Браво, момичета  bouquet супер резултати и мнения чета, радвам се, че и при вас започва да личи ефекта - както се казва бавно, но славно.  ooooh!

Утре дано и Теа се похвали с добър резултат от кантара - не се и съмнявам.  Heart Eyes

# 109
  • Мнения: 0
Всички се загубихте нещо  Rolling Eyes
Аз не писах, защото ми блокираха профила  newsm78 Вече няма да пиша нищо, защото, какво и да кажа се приема за реклама. Ще ви следя, разбира се, защото това беше целта на темата  - да споделяме за своите резултати.

Лека вечер и до утре  baby_neutral

# 110
  • Мнения: 1 095
Аз за сега нямам новини, продължавам напред !  Peace
original_original, пиши ЛС какво става с теб !

# 111
  • Мнения: 0
Теа, извинявай ама съм много разсеяна. Сега като се върнах във темата и видях, че ти си отслабнала с 1 кг, а аз съм си помислила, че не си се теглила. Абе много съм разсеяна  Joy
Ха, честито сега (българските ми реотани загряват много бавно)  newsm78

# 112
  • Мнения: 1 095
Момичета, само аз ли съм на добавките ?
В сряда ще се тегля пак и ще докладвам Simple Smile

# 113
  • Мнения: 9
Теа,и аз съм на добавките от почти две седмици,но не съм писала в темата.За сега обаче не забелязвам ефект.Иначе пия и чая и фигурета.

# 114
  • Мнения: 1 095
Теа,и аз съм на добавките от почти две седмици,но не съм писала в темата.За сега обаче не забелязвам ефект.Иначе пия и чая и фигурета.

Здравей, ivelinka-71Hug
Радвам се, че не съм сама ! Ти спазваш ли някакъв хранителен режим ?

# 115
  • Мнения: 7 808

iи аз съм, забелязвам някакъв диетично-минимлен ефект,
ама чаят ми е много гаден

поне не качвам, което при менн пак е нещо  Peace

# 116
  • София
  • Мнения: 186
Теа,и аз продължавам стриктно да ги пия,започнах второто шише,първата седмица свалих 2 кг,втората ги запазих,но визуално повече ми личи.Аз съм доволна,защото определено ми действат противоапетитно.Продължавам!

# 117
  • Мнения: 9
Да,опитвам се да спазвам Системата минус 60.Не се отказвам и се надявам,че все пак и при мен нещата ще се случат.Аз също пия вече второ шишенце Фигурета.

# 118
  • Мнения: 1 095
Аз днес започнах 3-тото, последно шишенце Фигурета. Чай имам, както се казва бол, още първия пакет не съм свършила.
Като ми свърши Фигурета-та, ще мина на Худия.

# 119
  • Мнения: 9
Теа,а ти защо смяташ да минеш на Худия? По-добър ли е ефекта от нея?

Общи условия

Активация на акаунт