FIGURETTA + ЧАЙ СИЛУЕТБАЛАНС

  • 31 098
  • 167
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 095
Мили дами, от друга тема разбрах за този продукт и чакам отзиви от original_  заедно с подробности.
Тя даже ще пусне снимки !
Понеже съм една от многото списващи в този подфорум, с надежда за помощ, очаквам подробности ! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 0
Здравейте, майки и неуморни съфорумки!  Mr. Green Обещавам да стана редовна и да спазвам добрия тон, стига никой да не предизвиква обратното.
Ще защитавам каузата да ви убедя в действието на 2 продукта - хранителната добавка Фигурета и билковия чай Силуетбаланс.

В следващия пост ще кача снимки от деня на раждане на дъщеря ми и след това. Само ще кажа, че тогава бях 72кг, а сега съм 45кг.  Laughing Само да избера снимите!

# 2
  • Мнения: 0


Това съм аз преди няколко месеца на абсолвенския ми бал... сега ще се помъча да кача снимка след раждането, но ми е трудно честно казано с това качване  ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 525
нищо не видях. къде са снимките?

# 4
  • Мнения: 1 095
нищо не видях. къде са снимките?

Alleisha, в момента се опитвам да помогна на original_ , тъй като тя не е успяла да пусне снимките си от фейсбук.

# 5
  • Мнения: 0






това са снимки от изписването ми след раждането - 72кг и 160см  hahaha #2gunfire Mr. Green

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 0
Леле много сложно с качването на тия снимки, ето и снимки няколко месеца след раждането и от миналото и това лято:

http://lubka2010.snimka.bg/education/nqkolko-meseca-po-kysno.652955.26317725 - това лято

http://lubka2010.snimka.bg/education/nqkolko-meseca-po-kysno.652955.26317748 - малката е била около 7-8 месечна тогава.

Ами това е резултата, утре ще се мъча да кача снимки от последния месец, но все съм с дебели дрехи и ефекта не се вижда. Истината е, че този продукт наистина помага. Помогна и на мъжа ми, но той не беше толкова упорит като мен и спря приема и спортуването, с което пак качи 2-3 кг и си остана със старите кг.

# 9
  • Мнения: 1 095
original_, разкажи моля те, диета прави ли докато ги пи тия продукти ?
Колко време ги пи ?
Кой те насочи към тях ?
Абе изобщо пиши всичко, което се сетиш Simple Smile


П.П. Поздравления, изглеждаш супер !

# 10
  • Мнения: 0
Започнах да ги пия в началото на 2 месец след раждането, защото спрях да кърмя и бях се напомпала още повече. Тогава моя позната, започна работа във фирмата, която ги внася и къде на шега къде на майтап си взехме от Фигуретата и чая за да ги пробваме. Ефекта след първата опаковка при мен беше - 3кг. След това спрях да ги броя, честно казано. Но както виждате 5 месеца след приема бях кожа и кокъл  Praynig  Laughing затова ги спрях за известно време. После приемах профилактично, като намалях дозата, но не пропусках прием. Наистина много ми помогна този продукт и го препоръчвам на всички, които са загубили самочувствието си след раждането или на тези, които никога не са достигали мечтаните килограми.   bouquet

# 11
  • Мнения: 0
Диета не мога да кажа, че съм спазвала, по-скоро цялото това търчане след детето и ходенето пеш (т.е физическото натоварване) помогна много. Не бива да се улежаваме, но ако имате деца сигурно не можете и да си го позволите така или иначе.  Joy

Не казвам, че само фигурета е помогнала, но според мен тя изигра главната роля. Всичко друго е в помощ на организма да се справи.

Ако имате други въпроси питайте, че сега не се сещам, а и имам да мия детско дупе - така че, ако отговарям със закъснение, ПРОСТЕТЕ!!!  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 095
original_ , благодаря ти много за инфото !
За колко време стигат продуктите ?

# 13
  • Мнения: 0
В началото като почнах да го пия, както  по предписание пиех всеки път преди ядене, т.е 3 пъти на ден по 25 капки. Стигаше ми за около 7-10 дни. По принцип трябва да стигне за седмица, но аз понякога не хапвах и не го взимах.

Затова ви препоръчах промоцията в момента, защото цената му е 13,90лв, а сега е с чая и е 12,66лв ако не се лъжа.  Като знам колко пари съм дала за да отслабна само....НО НЕ СЪЖАЛЯВАМ ЗАРАДИ КРАЙНИЯ РЕЗУЛТАТ.  Hug

# 14
  • Мнения: 1 095
Аз смятам утре да си поръчам поне 2 комплекта Simple Smile


Няма какво да се мотам, направо сега поръчах Simple Smile
До 2-3 дни сигурно ще дойде и го мятам
Надявам се и аз да имам успеха на original_  Simple Smile

Последна редакция: ср, 08 фев 2012, 21:34 от *Tea*

# 15
  • Мнения: 0
TEA няма да съжаляваш определено. И аз си купих от промоцията 2 комплекта, но си ги пазя за сега. Мисля да взема един подарък за сестра ми - тя така и не можа да отслабне след раждането, но не иска да помирише даже лекарства. Тея капки са с приятен вкус и чая също, така че насила ще я накарам да се вкара в правия път.  Naughty Joy
Очакваме и твоя коментар след като ги опиташ и имаш резултат.  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 0
Лека вечер момиче, оставям ви със здраве, ще пиша утре на работното място  Joy

Приятни сънища  baby_neutral

# 17
  • Мнения: 0
Добро утро!
Вече сме на работа, а вън е страхотен студ  Tired

# 18
  • Мнения: 18
А от къде може да си ги поръчаме продуктите?

# 19
  • Мнения: 1 095
А от къде може да си ги поръчаме продуктите?

Аз бях сложила линк, но са го махнали Sad
напиши в гугъл хербаланс или имената на продуктите.

# 20
  • Мнения: 1 095
Аз сега си погледнах пощата и се оказа, че нещата ми вече пътуват Simple Smile
Нямам търпение да ги почна Simple Smile Ще докладвам Simple Smile

# 21
  • Мнения: 7 766

и аз да се запиша за новото вълшебство   Hands Thumbsup 4470

без поръчка, направо от аптека може ли да се намери?

# 22
  • Мнения: 1 095

и аз да се запиша за новото вълшебство   Hands Thumbsup 4470

без поръчка, направо от аптека може ли да се намери?

Herzen , драго ми е да те видя !  Hug

Аз разрушках нета и се оказа, че най-на сметка е от сайта хербаланс. Доколкото разбрах, те са вносители.

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте,много отдавна и много редовно Ви чета и реших и аз да се регистрирам. Влязох в сайта и намерих продукта FIGURETTA но на много висока цена-19.30лв. Каде точно е промоцията?

# 24
  • Мнения: 1 095
Здравейте,много отдавна и много редовно Ви чета и реших и аз да се регистрирам. Влязох в сайта и намерих продукта FIGURETTA но на много висока цена-19.30лв. Каде точно е промоцията?

sisana27, аз си го поръчах от хербаланс-бг.ком. Пиша го на български, за да не изтрият линка.

# 25
  • Мнения: 0
Благодаря за бързия отговор,намерих го. Добре че уточнихме това,мисля  че ще е полезно и за други,които се интересуват. Продължавам да ви следя и май ще си поръчам.

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте, много сте активни днес  Party
Ще се радвам да ставаме повече за да споделяме взаимно резултати, снимки, мнения, информация и каквото още се сетите. Най-много ще се радвам ако помогнат тея добавки и на вас, както станапри мен! Hug

# 27
  • Мнения: 266
А някакви неприятни странични ефекти наблюдават ли се, както  при другите продукти за отслабване?

# 28
  • Мнения: 0
При мен специално нямаше нищо, което да ми е повлиало или да съм забелязала нещо по-различно в здравословното ми състояние. Нали ви казам, че това са само билки  Naughty
Единствено ми намаля апетита и хапвах със зор   chef

# 29
  • Мнения: 1 273
От доста време съм в темите за Отслабване с букет от 17 билки и Отслабване с гръмотрън.
Прочетох съставките на продуктите, които се препоръчват в настоящата тема: гръмотрънът действа диуретично, зърнастецът и сената са слабителни (но могат да доведат до пристрастяване), сладкият корен притъпява апетита, водораслите имат йод за щитовидната жлеза. Мисля, че по-голямата част от билките могат да ви ги смесят като рецепта в коя да е билкова аптека и би излязло по-евтино. Но както си прецените...

# 30
  • Мнения: 0
Благодарим за мнението на Адиба, хубаво е че някой се е разрушкал и в съставки, но дали наистина ще излезе по евтино и знаят ли в аптеката точната швейцарска рецепта-т.е в какви количества са билките и как се смесват точно.
Иначе идеята не е никак лоша  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 2 734
А как е ходенето до тоалетна? По цял ден съм в офиса и не мога да си позволя "дрисливи" периоди.  Toilet
Понеже прочетох, че действал прочистващо и регулиращо?

# 32
  • Мнения: 0
Няма страшно  Joy има и такива моменти, но е нещо фрапантно, няколко пъти ми се случвало, но вируса с разстройството е 100 пъти над това дето ми се е случвало  Mr. Green нали ви казвам, че може да повлияе на всеки по различен начин, зависи от метаболизма, организма и прочие.  Naughty

# 33
  • Мнения: 1 095
Моята поръчка днес не дойде. Sad  Е, има още време, но ....
Толкова се надявах още утре да почна !!!

# 34
  • Мнения: 0
Теа ти си най-нетърпелива от всички май. Милата как си чака доставката само  Hug Ще дойде, нали виждаш какво става в страната, затворени пътища, катаклизми, да не си куриер на този свят  Mr. Green
Да идва и да има с кой да си споделям, а не сама да си хваля  Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 488
Здравей original_ ,

Първо - благодаря за споделеното! Дано и ние да можем да покажем такива снимки след време! Sunglasses

Имам един въпрос - не разбрах дали през цялото време си пила комбинацията чай+капки или само първя път? Ако правилно съм прочела чая го споменаваш само в началото .... Ще съм благодарна на повече инфо по въпроса  Hug

# 36
  • Мнения: 1 095
Пристигнаха !  newsm44

От утре почвам Simple Smile Стискайте ми палци !

# 37
  • София
  • Мнения: 488
Здравей Теа,

Ти и двете (чай+капки) ли мислиш да ги пиеш през цялото време?

Аз утре ще си ги купя от магазина им тук в София, така че от неделя можем да се подкрепяме:)

# 38
  • Мнения: 1 095
Здравей Теа,

Ти и двете (чай+капки) ли мислиш да ги пиеш през цялото време?

Аз утре ще си ги купя от магазина им тук в София, така че от неделя можем да се подкрепяме:)

Да, и двете си поръчах по 3 комплекта, изчислих според потреблението на оригинал_, че ще ми стигнат за 30 дни.
solima Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 488
Теа, аз от известно време пия чая от 17 билки (има тема за него) и ми се струва, че започва да си проличава действието му, но не искам да се хваля предварително....
Та аз засега ще си купя само капките и ще ги комбинирам с "моя" чай и ще правим сравнение как вървят нещата при двете ни  Wink
Приятна вечер!

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте, мацки !

Влизам на бързо, че днес се отдадох на тенис на маса след работа и съм доста изморена  ooooh!

Солима, чая го пия още и в началото го взимах. Както се вика вместо кафе сутринта си правя един чай  Mr. Green и кафе пия, но после. Първо здравословното  Naughty

Радвам се, че на Теа пристигнаха продуктите, а тя се беше завайкала.

Хайде лека и до утре!  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 366
Да се запиша при вас, че и аз се мъча с една диета.. Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 095
Ваяя, то и аз съм на режим. То е ясно, че с безразборно ядене няма да стане. За себе си съм забелязала, че най-много ми се лепят въглехидратите.
Тази вечер пих само капките. original_ , колко време преди хранене трябва да се пият ? На чая пише, но на капките пише само преди хранене, без да е уточнено колко.

# 43
  • Мнения: 0
Капките ги пия м/у 30 и 15 минути преди ядене.

# 44
  • Мнения: 1 095
Капките ги пия м/у 30 и 15 минути преди ядене.

Благодаря ти за информацията ! Simple Smile
Аз например почти никога не закусвам, знам, че не  трябва, но .... Значи само по 2 пъти на ден ще ползвам капките и чая. original_, смяташ ли, че е достатъчно ?

# 45
  • Мнения: 0
Теа, не знам дали ще е достатъчно, пробвай се да хапнеш нещо някаквъв плод примерно сутринта за да вземеш капките.
Ако поне в началото не се стараете да спазвате стриктно предписанието, не вярвам резултатите да са кой знае какви. Все пак това си е една доза.  newsm78
Оф не знам, аз винаги съм ги пила редовна. Спрях с редовния прием, когато вече нямах кой знае каква нужда да отслабвам!  Hug

# 46
  • Мнения: 1 273
Благодарим за мнението на Адиба, хубаво е че някой се е разрушкал и в съставки, но дали наистина ще излезе по евтино и знаят ли в аптеката точната швейцарска рецепта-т.е в какви количества са билките и как се смесват точно.
Иначе идеята не е никак лоша  Hug
]
За тази рецепта не знам, но България е държава с богати традиции в билкарството. Даже имаме билкови аптеки, които си имат собствени рецепти. Билкови аптеки в западните държави няма. Българските билки със сигурност изилизат в пъти по-евтини. Освен това се счита че местните билки са най-благотворни за организма.
Само че за разлика от тези швейцарски продукти не се занимават с маркетинг. Всяка билкова аптека в София предлага билки за отслабване, смесени на място на много по-ниска цена.

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 12:57 от adiba

# 47
  • Мнения: 1 095
Благодарим за мнението на Адиба, хубаво е че някой се е разрушкал и в съставки, но дали наистина ще излезе по евтино и знаят ли в аптеката точната швейцарска рецепта-т.е в какви количества са билките и как се смесват точно.
Иначе идеята не е никак лоша  Hug
]
За тази рецепта не знам, но България е държава с богати традиции в билкарството. Даже имаме билкови аптеки, които си имат собствени рецепти. Билкови аптеки в западните държави няма. Българските билки със сигурност изилизат в пъти по-евтини. Освен това се счита че местните билки са най-благотворни за организма.
Само че за разлика от тези швейцарски продукти не се занимават с маркетинг. Всяка билкова аптека в София предлага билки за отслабване, смесени на място на много по-ниска цена.


Някъде в сайта на Хербаланс бях чела, че точно чайовете са изцяло български продукт, с билки от България. Не смятам и че цената е висика, само 4 лв. е, ако се купува отделно  Peace

# 48
  • Мнения: 7 766

не е само маркетинг, зависи и какво е на вкус

аз от 17те билки пих една седмица и направо ми се насълзяваха очите от горчивката
глухарчето и гръмотръна им усещам вкуса три дни, все едно пръст съм яла

хайде *Tea* кажи че има вкус на малинки  Flutter

# 49
  • Мнения: 1 273
По принцип горчивките действат добре на жлъчката и храносмилането и потискат апетита. Вярно е обаче че в началото са неприятни докато човек им свикне.
Вярно е че чаят им не е скъп - 4 лв. Предполагам че 120 г. стигат за 2 седмици? Възможно е билките им да са български, с изключение на сена - знам че е африканска и освен това действа пристрастяващо! и на гарсиниа камбоджиа, която потиска апетита.
Гръмотрънът и сладкият корен, между другото, не трябва да се пият продължително. Гръмотрън се пие 10 дни и се почива 3 дни след това. Розата има благотворен ефект върху храносмилателната система.
Имам един чай за отслабване от билкова аптека, той съдържа червена боровинка, но само листа. Интересно тази смес плод ли съдържа? Чаят им действително не е по-скъп от тези по билковите аптеки, ако стига за 2 седмици при този грамаж и цена.
МОМИЧЕТА, ЧАКАМ ОТЗИВИ ОТ ВАС. Може и аз да пробвам продуктите в крайна сметка. В момента двата продукта се продават за 12.66.

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 05:59 от adiba

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета. Теа ми се губи нещо?
Хайде чакаме я и тя да споделя най-накрая  Hug

# 51
  • Мнения: 1 095
Herzen, мила, няма вкус на малинки, но в никакъв случай не е горчив, не е гаден и т.н. Има си вкус на билки, аз го пия изстинал и даже ми е много приятен. Капките имат лек алкохолен вкус, то си е отбелязано и на опаковката де, основния вкус пак е билков според мен. С една дума абсолютно нормални на вкус, дори и за най-чувствителните натури Simple Smile
Аз комбинирам с режима на УУ и мисля, че ще има страхотен резултат Simple Smile В сряда ми е тегленето, тогава ще ви кажа как са нещата. Стартирах Фигурета и чая при тегло 90.300 кг.  Embarassed

original_
, мила, ти в колко мл. вода разтваряше капките ? Аз ги разтварям съвсем в малко, може би 20-30 мл. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 0
Ами 50мл вода ги разтварям  Laughing Всичко при мен е на око  Rolling Eyes , но и в 20-30 мл е добре според мен.
 

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте, мацки.
Сега се разрових на сайта на хербаланс, не можах да намеря промоцията, явно е свършила.
Сега има гледам нова ПРОМОЦИЯ, но с продукти за имунната система.
Кажете нещо, къде се губите  Laughing

# 54
  • Мнения: 1 095
Аз съм тук, пия си нещата, но за сега нямам какво да докладвам Simple Smile Твърде рано е Simple Smile

# 55
  • Мнения: 0
Привет,
радвам се, че има подобна тема във форума. Надявам се и аз за напред да се включвам с коментари. Аз също си взех няколко опаковки от промоцията и  пия вече 4 дни. Апетита ми намаля, но за резултати е рано да се говори.

Иначе аз съм пила Омега баланс и резистин на тази фирма. Според мен нещата са им добри. Сега да видя фигуретата и им ставам върл фен.

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте момичета. Много голяма беше изненадата ми, когато видях, че има тема за тези продукти тук. Аз си търся нещо за отслабване, но задължително да е билково. Не че имам нужда да отслабвам Simple Smile Просто в момента отказвам цигарите. Втора седмица не пуша, за сега не съм качила и грам, но мисля да взимам нещо за всеки случай и то най-вече да ми убива апетита Simple Smile Аз ползвам доста от продуктите на Хербаланс и то предимно заради детето ми, което е на 3 год. и до момента не е пило лекарства, само хомеопатия и билки Simple Smile Радвам се, че попаднах точно тук, подсетихте ме да си взема точно техните неща, понеже съм сигурна в качеството и ефекта им Simple Smile

# 57
  • Мнения: 0
Исках да питам дали мога да пия само фигурета без чая? Дали ефекта ще е същия?

# 58
  • Мнения: 0
Здравейте на taratunci и makito2401  Hug

Може да пиете само фигурета или фигурета с чай, не знам.
Пробвайте и двата варианта и вижте кое как ще ви подейства.
Аз поне в началото съм ги пила заедно.  newsm78

# 59
  • Мнения: 1 095
Здравейте, момичета !
Реших да драсна 2-3 думи Simple Smile За сега не мога да кажа дали има ефект, защото ги пия от 11.02 . Обаче ми направи впечатление, че капките много бързо свършват Sad За 5 дни вече съм изпила повече от половината ... Оригинал_ , не знам на теб как са ти стигали за 10 дни  newsm78 Спазвам указаното количество от 30-40 капки на прием.
Така като гледам чая и Фигурета няма да вървят заедно, ще се наложи да поръчвам само от капките скоро време. Чая по-бавно върви определено Simple Smile

Хубавото е, че нямам никакви странични ефекти, притъпява апетита определено, дано и резултатите не закъснеят Simple Smile

# 60
  • Мнения: 0
Здравейте, мисля утре да се претегля за да видя има ли резултат. Както каза Теа, капките си вървят по-бързо, но добре че си купих от промоцията та за сега имам. Не че са толкова скъпи, но все пак. Гледам, че пак са напромоция - 11.10лв. А чая си е 4 лв. още.  Hug

# 61
  • Мнения: 1 095
Хубаво е, че е на промоция ! Simple Smile
Аз за сега няма да купувам, защото предния път си поръчах 3 комплекта.
makito2401, успех !  Hug

# 62
  • Мнения: 0
Добро утро, колко ранобудни са всички  Hug Аз пак съм на работа, добре че спря да вали, че не знам как щях да стигна.  Praynig newsm78
Теа, възможно е да вървят по бързо капките и да не стигнат за 10 дни, защото аз отдавна ги пия по 20-30 капки. Като намаля дозата и те си отиват за малко по-дълго време.
А чая определено се пие дълго време.
Радвам се, че има желаещи да споделят за резултатите.
Макито2401 - чакаме резултатите от кантара  Laughing

# 63
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
МОМИЧЕТА И МЕН ЗАПАЛИХТЕ С ТОЯ ЧАЙ МОЛЯВИ ДАЙТЕ МИ ЛИНК ОТ КЪДЕ МОГА ДА ГО ПОРЪЧАМ ЧЕ НЕЩО НЕ СЪМ В ЧАС . АЗ ИМАМ ДА СВЯЛЯМ 4 КИЛА И ДАНО УСПЕЯ ДО ПРОЛЕТТА ЧЕ НЕ СЕ ТРАЯ ВЕЧЕ .ЧАКАМ ЛИНК ОТ ВАС И ГО ПОРЪЧВАМ ВЕДНАГА  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 1 095
SVETLA BO, линковете ги трият, не знам защо. Пусни търсачката и търси сайта на Хербаланс. Оказа се, че техните продукти ги продават и в други сайтове, но на по-висока цена.
Успех !

# 65
  • Мнения: 1 095
Аз щях да пиша резултати вчера, но МЦ дойде и ще изчакам да свърши, че сигурно имам задъжана вода и няма да е реален резултата .

# 66
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте,искам да споделя,че след като прочетох темата си поръчах чая и капките и още в петък вечерта изпих първата доза.Тази сутрин вече съм минус 2 килограма.По принцип се боря с 5 килограма от октомври,но безуспешно.Успоредно с капките спазвам НВ режим на хранене и спортувам 3 дни в седмицата.Чувствам лекота и съм пълна с енергия,продължавам с пълна сила напред!
   Да допълня-говоря за себе си-определено чувството за глад много намалява,а отводняването на организма се засилва,стомахът ми не е разстроен и се засищам с малко количество храна.Вечерям към 19.30 часа и не изпитвам желание както  до сега да дъвча нещо докато заспя.Това при мен е голям проблем вечер,дори и да не съм гладна да мисля какво да изям.

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 17:41 от Roisin

# 67
  • Мнения: 0
СУПЕР НОВИНИ!
Дано и при мен резултатите от канатара да са толкова добри  Hug Laughing  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 095
Здравейте,искам да споделя,че след като прочетох темата си поръчах чая и капките и още в петък вечерта изпих първата доза.Тази сутрин вече съм минус 2 килограма.По принцип се боря с 5 килограма от октомври,но безуспешно.Успоредно с капките спазвам НВ режим на хранене и спортувам 3 дни в седмицата.Чувствам лекота и съм пълна с енергия,продължавам с пълна сила напред!

Roisin, страхотен резултат ! Дано на всички им действа така !

# 69
  • Мнения: 7 766

Tea, как се отразява на апетита по първоначални впечатления  Praynig

# 70
  • Мнения: 1 095

Tea, как се отразява на апетита по първоначални впечатления  Praynig

Herzen
, определено блокира апетита, но в никакъв случай не бих сравнила Фигурета например с Лида. Просто глада ми минава, но не и да изчезне за цял ден. Хубавото е, че няма никакви странични ефекти. Аз затова не пих Лида повече от 3-4 дни.

# 71
  • Мнения: 7 766

ok, благодаря, отивам и аз да пазарувам  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 1 095

ok, благодаря, отивам и аз да пазарувам  Heart Eyes

И да пишеш как върви !  Hug

# 73
  • Мнения: 1 273
Струва ми се, че и аз ще пробвам Фигуретата, убедихте ме.

# 74
  • Мнения: 13
Добро утро, колко ранобудни са всички  Hug Аз пак съм на работа, добре че спря да вали, че не знам как щях да стигна.  Praynig newsm78
Теа, възможно е да вървят по бързо капките и да не стигнат за 10 дни, защото аз отдавна ги пия по 20-30 капки. Като намаля дозата и те си отиват за малко по-дълго време.
А чая определено се пие дълго време.
Радвам се, че има желаещи да споделят за резултатите.
Макито2401 - чакаме резултатите от кантара  Laughing
мисля, че и аз се зарибих по капките и чайчето.до сега бях на лида, но нищо не свалих, дори обратното.може ли д ами обясните сл.колко време долу горе започва да действа комбинацията за отслабване.примерно поне две седмици е нужно да ги приемам, за да се насити организма или???а също и къде е тази промоция, защото нещо не мога да я намеря?може и на лични да ми пишете конкретно за сайта;))
благодаря ви Peace

# 75
  • София
  • Мнения: 2 734
   И аз си взех продуктите, като допълнение към 90 дневната диета, която съм подкарала. Мисля да започна от събота обаче, ако се случи да ме разхлабват поне да не се мъча на работа...

# 76
  • Мнения: 13
Аз щях да пиша резултати вчера, но МЦ дойде и ще изчакам да свърши, че сигурно имам задъжана вода и няма да е реален резултата .
едно шишенце от капките за колко време е достатъчно, ако приемем, че има три хранения за деня?при тебе какви са резултатите, че точно в момента съм си напълнила количката и се чудя дали да потвърдя поръчката???????????

# 77
  • Мнения: 0
Лека вечер, момичета.
Утре всички на кантара, за да видим кой е свалил най-много.  Hug
  chef и не хапвайте след 22ч, че  Joy няма сваляне  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 1 095
Аз щях да пиша резултати вчера, но МЦ дойде и ще изчакам да свърши, че сигурно имам задъжана вода и няма да е реален резултата .
едно шишенце от капките за колко време е достатъчно, ако приемем, че има три хранения за деня?при тебе какви са резултатите, че точно в момента съм си напълнила количката и се чудя дали да потвърдя поръчката???????????

тирамису
, според мен капките ще стигнат за седмица, ако се слагат по 30 капки на 3 разово хранене. Аз слагам между 35 и 40 капки. Според оригинал_ не трябва да пропускаме хранене и капките, аз пия и чая Simple Smile

Аз правя режима на УУ и съвсем отскоро почнах чая и капките, другата седмица бих могла да говоря за резултати, а и ще имам база за сравнение спрямо предишната седмица, когато бях само на УУ. Ще видим колко и дали ще има разлика Simple Smile

# 79
  • Мнения: 7 766

чаят е почти толкова гаден, колкото и гръмотръновият  Sick 

но този път ще си изпия всичко, колкото и да горчи Crossing Arms

на 5те кьошета капки+чай е 13.90

# 80
  • Мнения: 0
Добро утро, мацки  Laughing днеска съм много щастлива  ooooh! вече съм - 2,1 кг.  Hug Урааааааа!

Е, няма да казвам от колко килограма почвам да свалям, че ме е срам, но за мен е добър резултата като за първа седмица.  newsm74

Теа, чакаме и показанията на твоя кантар  Praynig дано и ти да се похвалиш с добри резултати.  Peace

# 81
  • Мнения: 13
Добро утро, мацки  Laughing днеска съм много щастлива  ooooh! вече съм - 2,1 кг.  Hug Урааааааа!

Е, няма да казвам от колко килограма почвам да свалям, че ме е срам, но за мен е добър резултата като за първа седмица.  newsm74

Теа, чакаме и показанията на твоя кантар  Praynig дано и ти да се похвалиш с добри резултати.  Peace
а нещо повече за ефекта, тоест посещавате ли по често "00", отпадналост или замайване?питам, защото съм пила лида и всички знаемза страничните ефекти там!!

# 82
  • Мнения: 1 095
Herzen,  да не би да го държиш много или чая да е друг ???? newsm78 Моя хич не е гаден или пък толкова ми се е извратил вкуса, че няма накъде повече  Mr. Green

makito2401
, страхотен резултат ! Можеш да споделиш от колко кг. стартираш, едва ли някой в тая тема ще ти се присмее !  Peace Пазиш ли някаква диета или само на Фигурета и чая караш ?

Аз ще споделя резултат в понеделник, заради МЦ Simple Smile

тирамису
, мен нито ме разхлабват добавките, нито ми действат пикливо, абсолютно никакви странични ефекти нямам ! За сравнение с Лида и тем подобни боклуци и дума не може да става !

# 83
  • София
  • Мнения: 186
makito2401,супер!При мен няма никакви странични проблеми,а посещението на WC е само сутрин,но да кажат и останалите.

# 84
  • Мнения: 7 766

няма как да е друг, девойката в магазина каза че това е промоцията  Blush
ама аз просто горчиво хич не обичам, грейпфрут и с бой не опитвам,
17те билки престояха в нас 2 години, гръмотръна и глухарчето ги изхвърлих  Tired

айде намрънках се, утре ще му изцедя един лимон   Flutter

# 85
  • Мнения: 1 479
До Herzen. Бихте ли ми казали къде точно на 5 кьошета е аптеката? Много благодаря предварително.

# 86
  • Мнения: 7 766

на спирката на трамвая, посока НДК

адресите от сайта им:
Заповядайте в нашите магазини на адрес:
Магазин 1: гр. София, бул. “Михаил Д. Скобелев” № 31 ( 5-те  кьошета)     
тел.: 02 /  44 144 51, 0885 565 292
Магазин 2: гр. София, ул. “Св. Георги Софийски” № 32     
тел.: 0887 773 626
РАБОТНО ВРЕМЕ
ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК:  09.00 - 20.00 ч.
СЪБОТА:  10.00 - 18.00 ч.
НЕДЕЛЯ - почивен ден

http://www.herbalance-bg.com/?act=button&id=shops

# 87
  • Мнения: 1 479
Много благодаря за експресния отговор. Непременно ще отида до там. Ще пиша за резултати, стига да не са "поразяващи", тъй като съм се отчаяла съвсем от безрезултатните диети и стоенето с години на едно и също слонско тегло.

# 88
  • Мнения: 1 095
Само да кажа, на тези от вас, които не са от София, като мен, че днес видях в сайта на Хербаланс, че капките пак са в промоция и са на цена 11.10лв.
Май ще трябва пак да си поръчам, защото едно шипенце явно стига за около 1 седмица. Аз предния път си взех 3 комплекта, но пък чая върви по-бавно, така че следващата поръчка ще е само от капки Simple Smile

# 89
  • Мнения: 0
Привет, на всички!
Много хубави новини има днеска  Simple Smile
Аз отскочих в обедната почивка до магазина на Хербаланс! Имаше страшно много намаления - като се започне от Фигуретата и чая, та до Коензим кю 10 и не знам какво още. Беше някаква лудница. Все едно някой е изсипал 1 бус с хора Simple Smile лудница ви казвам  Shocked
Купих си разбира се от промоцията на коензима, защото е на 4.50лв, а при все че беше 15лв, направо как да не се изкуши човек. А и някъде бях чела, че коензима бил полезен да се взима, когато пиеш продукти за отслабване. Не знам колко е вярно, ама няма да ми навреди сигурна съм в това.  Joy
Само да уточня, че това е магазин, а не аптека - мисля , че го прочетох някъде по-горе в темата.
Да не се объркате, точно на спирката е, и там също има аптека, но няма общо с магазина  Naughty Малко е объркващо, но няма страшно, ще го намерите!

# 90
  • Мнения: 0
Koenzim Q 10 за 4.50лв?  newsm78
В първия момент не го повярвах, но сега видях на сайта и прочетох, че наистина е толкова!
Оригинал_ ти пила ли си го преди? Аз се разрових в бг-мама, там където пишат за пазаруване в чужди сайтове и ми направи впечатление, че се търси много този продукт.   Thinking
Както и да е, да не разводнявам темичката ни.

# 91
  • Мнения: 0
Makito2401 - ще пиша на личносъобщение, да не разводняваме верно  Joy

# 92
  • Мнения: 1
Днес и аз си ги купих ,заедно с худия от същия магазин  Peace ще казвам за резултатите ,обаче  нямам много за сваляне - около 4 кг  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 0
Ехо, някой днес не се е ли качвал на канатара  newsm78
 Hug чакаме нови резултати и мнения на фигурета и силуетбаланс  Naughty

# 94
  • Мнения: 0
Ехо, къде се изгубихте всички?
Теа, има ли резултати вече и при теб?  Praynig

Явно всички са навънвтова слънчево време?! newsm78

# 95
  • Мнения: 1 095
original_,здравей Simple Smile
Не съм писала, понеже ще се тегля чак в сряда.
Аз исках да те питам ти след колко време отчете първи резултати, 1-2 седмици или повече ?

# 96
  • Мнения: 0
Още на първата седмица отчетох резултат, ако не се лъжа беше или 1 или 2 кг, но немога да се сетя точно. Толкова пъти съм се теглила вече, че ми стана тъмна Индия. Но имаше резултати на 100% това го знам със сигурност. Иначе нямаше да си купувам пак и пак.
А ти защо остави кантара за сряда  Wink

# 97
  • Мнения: 0
Ехо, аз се чувствам много добре, няма никакви странични ефекти и усещам, че наистина действа. Оставям втория кантар за края на седмицата, но съм много обнадеждена след първите 2 кг минус  Laughing
Мисля да направя една темичка за Коензима на хербаланс, защото изглежда надежден и той, а все ми се иска да си споделям с някой за тея нещаи за ефекта от тях.
Присъединете се и вие ако сте го пили. Hug Добре дошли сте! Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 1 095
Още на първата седмица отчетох резултат, ако не се лъжа беше или 1 или 2 кг, но немога да се сетя точно. Толкова пъти съм се теглила вече, че ми стана тъмна Индия. Но имаше резултати на 100% това го знам със сигурност. Иначе нямаше да си купувам пак и пак.
А ти защо остави кантара за сряда  Wink

Кантара е за сряда, понеже тогава се засичам и по режима на УУ - диетата, която правя паралелно Simple Smile Събота и неделя бях извън града и за съжаление си забравих добавките, та имам пропуск от 2 дни . Да се надявам, че няма да има голямо отражение !

# 99
  • Мнения: 0
Добро утро!  food010 Слагам чая и малко физзарядка!

# 100
  • Мнения: 1 273
Пробвах само Фигурета - не ми действа. Излиза, че ефектът е най-вече от чая, който е в пъти по-евтин.

# 101
  • Мнения: 13
Пробвах само Фигурета - не ми действа. Излиза, че ефектът е най-вече от чая, който е в пъти по-евтин.
а какъв беше ефекта от чая точно при вас?по често посещаване на ''00''?

# 102
  • Мнения: 1 095
Аз пък си мисля, че не може да очаквате кой знае какво за седмица или 2 употреба.  Peace

# 103
  • Мнения: 1 273
Пробвах само Фигурета - не ми действа. Излиза, че ефектът е най-вече от чая, който е в пъти по-евтин.
а какъв беше ефекта от чая точно при вас?по често посещаване на ''00''?
За сега пия само Фигурета. Исках да пробвам само нея, за да не се занимавам да варя чайове, каквито имам няколко вида подобни, но чая ми го подариха. Подобните чайове, които съм пила имат ефект. За чая - очевидно е че сената и зърнастецът имат слабителен ефект, гръмотрънът е диуретичен, сладък корен и гарсиния камбоджа потискат апетита. Аз исках да пробвам само Фигуретата. Не усещам да има някакъв ефект. Имам друг много подобен чай и си има точно изброените ефекти. А на Фигуретата не ми харесва спиртния вкус.
Искам да добавя, че с подобни чайове отслабнах напоследък едно 7 кила (вижте темата за 17 билки, ако ви интересува). Единствената причина да купя Фигурета беше удобството, в съчетание с факта, че има по-различни съставки. Само че се запекох докато я пих. Сега започват постите и мисля да ги съчетая с билки и суровоядство, от което си се отслабва. Явно ще трябва да варя чайове, колкото и да ме мързи. (През миналите пости така смъкнах 5 кила някъде. След това минах на НВД и задържах. Проблемът при постите е, че се получава отслабване вероятно откъм мускул, защото е високовъглехидратен режим. Така че задържане с НВД означава че се набавя мускул от белтъчините и се губи тлъстина.)
Мисля, че смисълът на билките е да ни помагат да спазваме режим.
Извинете ме ако се отплеснах прекалено.
Фигуретата изобщо не ми помогна с перисталтиката, даже напротив. За това път чайовете винаги си действат в това отношение.

Последна редакция: вт, 21 фев 2012, 17:17 от adiba

# 104
  • Мнения: 13
Пробвах само Фигурета - не ми действа. Излиза, че ефектът е най-вече от чая, който е в пъти по-евтин.
а какъв беше ефекта от чая точно при вас?по често посещаване на ''00''?
За сега пия само Фигурета. Исках да пробвам само нея, за да не се занимавам да варя чайове, каквито имам няколко вида подобни, но чая ми го подариха. Подобните чайове, които съм пила имат ефект. За чая - очевидно е че сената и зърнастецът имат слабителен ефект, гръмотрънът е диуретичен, сладък корен и гарсиния камбоджа потискат апетита. Аз исках да пробвам само

Фигуретата. Не усещам да има някакъв ефект. Имам друг много подобен чай и си има точно изброените ефекти. А на Фигуретата не ми харесва спиртния вкус.



благодаря ви за изчерпателния отговор.аз до скоро пихех лида и почти спрях да ходя до тоалетна, а преди никога не съм имала подобен проблем?!!за тпва ми беше интересно дали има разхлабващ ефект въпросния чай, защото въпреки че спрях лида искам да се прочистя.преди съм пила чай сание и още един..мисля майчин лист, но от тези чайове получавах силни стомашни болки и ми падше кръвното опсно много.а аз съм с никсо кръвно и наистина става опасно!!за това исках някой лично, който е изпробвал чая да ми каже как му действа?
Искам да добавя, че с подобни чайове отслабнах напоследък едно 7 кила (вижте темата за 17 билки, ако ви интересува). Единствената причина да купя Фигурета беше удобството, в съчетание с факта, че има по-различни съставки. Само че се запекох докато я пих. Сега започват постите и мисля да ги съчетая с билки и суровоядство, от което си се отслабва. Явно ще трябва да варя чайове, колкото и да ме мързи. (През миналите пости така смъкнах 5 кила някъде. След това минах на НВД и задържах. Проблемът при постите е, че се получава отслабване вероятно откъм мускул, защото е високовъглехидратен режим. Така че задържане с НВД означава че се набавя мускул от белтъчините и се губи тлъстина.)
Мисля, че смисълът на билките е да ни помагат да спазваме режим.
Извинете ме ако се отплеснах прекалено.
Фигуретата изобщо не ми помогна с перисталтиката, даже напротив. За това път чайовете винаги си действат в това отношение.

# 105
  • Мнения: 1 095
Аз искам да добавя, че нямам никакви позиви за допълнително посещение на 00. Аз съм редовна там и не съм усетила някаква разлика откакто пия чая и Фигурета.
Утре ще се тегля, така че ще се види. Все пак наистина е важно да има и режим на хранене, както каза adiba   Peace

# 106
  • Мнения: 1 095
Момичета, моя резултат е -1 кг. за седмица. Не е много, но смятам, че е нормално и добре да не се сваля много бързо Simple Smile
Успех на всички !
Аз продължавам  Peace

# 107
  • Мнения: 13
Момичета, моя резултат е -1 кг. за седмица. Не е много, но смятам, че е нормално и добре да не се сваля много бързо Simple Smile
Успех на всички !
Аз продължавам  Peace
браво мила;))))))

# 108
  • Мнения: 0
Браво, момичета  bouquet супер резултати и мнения чета, радвам се, че и при вас започва да личи ефекта - както се казва бавно, но славно.  ooooh!

Утре дано и Теа се похвали с добър резултат от кантара - не се и съмнявам.  Heart Eyes

# 109
  • Мнения: 0
Всички се загубихте нещо  Rolling Eyes
Аз не писах, защото ми блокираха профила  newsm78 Вече няма да пиша нищо, защото, какво и да кажа се приема за реклама. Ще ви следя, разбира се, защото това беше целта на темата  - да споделяме за своите резултати.

Лека вечер и до утре  baby_neutral

# 110
  • Мнения: 1 095
Аз за сега нямам новини, продължавам напред !  Peace
original_original, пиши ЛС какво става с теб !

# 111
  • Мнения: 0
Теа, извинявай ама съм много разсеяна. Сега като се върнах във темата и видях, че ти си отслабнала с 1 кг, а аз съм си помислила, че не си се теглила. Абе много съм разсеяна  Joy
Ха, честито сега (българските ми реотани загряват много бавно)  newsm78

# 112
  • Мнения: 1 095
Момичета, само аз ли съм на добавките ?
В сряда ще се тегля пак и ще докладвам Simple Smile

# 113
  • Мнения: 9
Теа,и аз съм на добавките от почти две седмици,но не съм писала в темата.За сега обаче не забелязвам ефект.Иначе пия и чая и фигурета.

# 114
  • Мнения: 1 095
Теа,и аз съм на добавките от почти две седмици,но не съм писала в темата.За сега обаче не забелязвам ефект.Иначе пия и чая и фигурета.

Здравей, ivelinka-71Hug
Радвам се, че не съм сама ! Ти спазваш ли някакъв хранителен режим ?

# 115
  • Мнения: 7 766

iи аз съм, забелязвам някакъв диетично-минимлен ефект,
ама чаят ми е много гаден

поне не качвам, което при менн пак е нещо  Peace

# 116
  • София
  • Мнения: 186
Теа,и аз продължавам стриктно да ги пия,започнах второто шише,първата седмица свалих 2 кг,втората ги запазих,но визуално повече ми личи.Аз съм доволна,защото определено ми действат противоапетитно.Продължавам!

# 117
  • Мнения: 9
Да,опитвам се да спазвам Системата минус 60.Не се отказвам и се надявам,че все пак и при мен нещата ще се случат.Аз също пия вече второ шишенце Фигурета.

# 118
  • Мнения: 1 095
Аз днес започнах 3-тото, последно шишенце Фигурета. Чай имам, както се казва бол, още първия пакет не съм свършила.
Като ми свърши Фигурета-та, ще мина на Худия.

# 119
  • Мнения: 9
Теа,а ти защо смяташ да минеш на Худия? По-добър ли е ефекта от нея?

# 120
  • Мнения: 1 095
Теа,а ти защо смяташ да минеш на Худия? По-добър ли е ефекта от нея?

Не съм пробвала до сега Худия, понеже в България се продава страшно скъпо и обикновено е някакви примеси. Бях си поръчала от един американски сайт преди и време и скоро пристигна, та като свърша Фигурета, ще разнообразя с Худията

# 121
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета. Раздвижили сте малко темата като гледам.
Това е хубаво  Rolling Eyes

Няма ли и други съфорумки, с които да споделяме резултатите?  newsm78 Струва ми се, че сме много малко  Tired

Айде до после  Wink

# 122
  • Мнения: 1 095
original_original, аз мисля да съм на Фигурета до края на седмицата. Честно казано не виждам ефект, при положение, че съм и на хранителен режим  Tired

# 123
  • Мнения: 9
И аз също като Теа,не виждам някакъв кой знае какъв резултат от Фигурета+чай Силует баланс, защото ползвам продуктите вече две седмици и съм и на хранителен режим а имам резултат само минус 1кг.Честно казано очаквах поне по 1кг на седмица,защото смятам такова отслабване за оптимално и разумно.

# 124
  • Мнения: 1 273
Както казах, пробвах Фигурета соло и бях гладна като за световно. Не пробвах чая, защото имам подобен. Тъй като ми е останал един пакет от 17 билки започнах да го пия наново и със сигурност ми се регулира апетита, действа ми добре на съня и подобрява перисталтиката. Поне при мен 17 билки действат. Други твърдят че не. Вижте темата за отслабване със 17 билки. Доста по-евтино излизат. Според мен обаче те са за хора с проблеми с метаболизма и наистина с наднормено тегло. Не са за някой, който просто иска да изглежда като манекен.
За мен Фигурета е нещо излишно скъпо. Възможно е чаят да действа. Така или иначе в билковите аптеки се продават подобни чайове смесени на място. Аз лично най-харесвам 17 билки.

# 125
  • Мнения: 1 095
Аз чая ще продължа да си го пия, едва вчера отворих 2-рия пакет, а имам още един цял. За съжаление не виждам плюсове от Фигурета Sad Довършвам последната опаковка и това ще е. Дано има мацки, на които да помогне както на Оригинал_

# 126
  • Мнения: 0
Здравейте!

Като чета постовете малко по-нагоре изпадам в малка чуденка  Tired

Имаше момичета, на които фигурета им е пмогнала да свалят някой кг и такива, които нямат големи резултати. Наистина не знам, защо така се получава.

При мен нямаше проблеми със свалянето на кг и фигурета много ми помогна, не отричам и ролята на чая силуетбаланс.

Въпроса е друг също... Спазвате ли някакви упражнения, движите ли се достатъчно и т.н. Защото , както на мен ми обясниха от фирмата преди време, много е важно да бъдем активни, а не пасивни и само да се надяваме на резултати.

И наистина истинските и задоволителни резултати се получиха по следната формула, ако мога да се изразя така: Движение+липса на апетит+регулярно приемане на храна и много течности = -22 кг.

Надявам се да се включат и другите момичета, които в началото писаха, че имат добри начални резултати, за да споделят как върви и при тях.

Теа, не оставяйте темичката - пишете, въпреки, че сте решили да опитате и друг продукт  Heart Eyes
Все пак ти я създаде с добри намерения и в помощ на мен.  Simple Smile Hug

# 127
  • Мнения: 1 273
При мен нямаше проблеми със свалянето на кг и фигурета много ми помогна, не отричам и ролята на чая силуетбаланс.
След като си пила Фигурета и Силуетбаланс *едновременно* как си сигурно, че Фигурета сама по себе си има ефект? Пила съм чайове с много подобни съставки и знам че действат. Фигурета обаче, сама по себе си, не ми действа, въпреки че е доста по-скъпа!

# 128
  • Мнения: 9
Аз лично пия Фигурета + Силуетбаланс,спазвам Системата Минус 60 и четири -пет пъти седмично по 50-60мин спортувам на крос-тренажор в къщи,а през другото време също имам доста движение.Така,че според мен съм повече от активна.За това се чудя дали не са твърде прехвалени тези продукти?Все пак само 1кг надолу е твърде малко за две седмици!?

# 129
  • Мнения: 1 273
Забравих да спомена, че аз лично не бих пила този чай прекалено дълго време без почивка. По принцип за гръмотрън и сладък корен се предупреждава да не се пият продължително време, а зърнастец и сена че пристрастяват и водят до лениви черва, ако се използват дълго.

# 130
  • Мнения: 0
Adiba,
Съгласна съм с теб, че чая не бива да се приема постовнно. Както когато се приема ехинацея, се прави почивка и тогава на ново се започва приема. Дано някой не е останал с погрешното впечатление, че не съм спирала да пия и фигурета и чая силутбаланс.
Хубаво е да има пауза при всички положения. Аз също съм изчела доста литература за отслабването, билките, диетите и какво ли още не. Даже бях пробвала и 90 дневната диета, но не издържах. Предпочетох фигурета, защото поне не се ограничавах прекалено в храните, които приемах. Самата фигурета ми ограничи апетита и мисля, че оттам дойде и резултата. Защото по принцип не съм злояда, обичам да си похапвам и то доста. А по време на бременността бях свикнала да ям по много и от всичко.
Когато родих апетита ми не отслабна особено  newsm78 Joy Но самата фигурета и чаят ми потиснаха апетита и с времето ограничих една по една най-вредните, ако мога да се изразя така храни, които ми се лепяха постоянно.
И сега като си видя снимките от преди време, не мога да се позная. Наистина не съжалявам за избора си на препарат за отслабване.  Naughty
Дано има повече момичета като мен, които да се радват на подобен успех. Но за всичко с изисква време и постоянство. Ако бях се отказа още след първата седмица, сигурно още щях да си нося старите дрехи размер XL.  #Crazy

Хайде, лека вечер. Аз се отдавам на заслужена почивка, тъй като си взех отпуск.  Party
Ще ви нагледам в понеделник. Hug

# 131
  • Мнения: 0
Привет на всички, моята отпуска и почивка свърши  Blush
И пак съм се захванала за работа. Гледам, че не сте писали от доста време.

Сега да ви се похваля, моята сестричка, която понатрупа доста кг след като забременя, най-накрая реши да ме послуша и да пробва фигурета.

Бях ви казала, че мисля да и направя подарък чайче с фигурета и го направих. Очаквам отзиви и от нея скоро време, пък може и тя да се включи в темичката да разказва.
 Дай боже повече положителни коментари и повече свалени килограми  Laughing Братовчедка ми и тя си взе от капките, но не знам как върви при нея за сега.

Като имам информация ще разказвам, разбира се  Naughty

# 132
  • Мнения: 366
 Макар, че последните коментари по темата не са положителни, реших все пак да опитам. Вчера си поръчах капките и чая и днес вече са при мен. Опитах ги, но имат ужасен вкус, момичетааа! Sick Как сте ги пили?Капките с голям зор ги изпих, но чая неможах повече от 3-4 глътки. Чудя се следващия път дали да не го подсладя с мед или захар.
Стартирам от 56 кг. Искам да сваля поне 6 кг,ако стигна до  8 ще е идеално. Дано само да не се откажа, че като се знам колко съм несериозна...
Ще дам отчет след няколко дни.

# 133
  • Мнения: 7 766

не го подслаждай, намали леко дозата

аз се отказах от чая,
подредих пакетчето до 17те билки, гръмотръна и глухарчето  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 1 095
Явно аз съм с извратен вкус или просто толкова бълвочи са ми минали през устата, че някакви си чай и капки изобщо не са ми проблем  Mr. Green

# 135
  • Мнения: 273
Запис да ви следя,за сега не смятам да го купувам пък да видим.

# 136
  • Мнения: 0
Привет мацки!
Раздвижи ли сте темичката гледам. На мен не ми остава много време да пиша последните дни, но се надявам да съм по-редовна.

Билките са малко гаднички, имам предвид на вкус, но пък затова са много полезни.

Аз като Теа съм свикнала с вкуса им и не ми прави вече впечатление. Joy

# 137
  • Мнения: 0
Привет, аз съм си в къщи, защото съм с гнойна ангина  Rolling Eyes И сега ако не отслабна с още някой кг не знам, боли ме гърлото и почти нищо не ям, само сокове пия и чайчета. Не смея да се кача на кантара вече  Mr. Green
Хайде споделете, как вървят нещата при вас! Hug

# 138
  • Мнения: 0
Здравейте, аз малко по-добре, май ще живея  Joy
Сега ми се обади сестричката, свалила е 1.8кг за една седмица.
Беше мнго щастлива, защото скоро не беше мръдвал кантара. Все я карам да се включи, но тя не иска да кълве по клавиатурата. Та сега дистанционно ще си предаваме новините  Rolling Eyes

Сега ще прослушам и братовчедка ми как върви при нея  Joy

# 139
  • Мнения: 29
Здравейте,
Имам питане,тъй като вече се отчайвам с отслабването след раждането-Фигурета и Силуетбаланс могат ли да се пият докато давам кърма.Аз не кърмя интензивно,по скоро дохранвам веднъж на ден,но пак се притеснявам дали няма да навредя на бебо?

# 140
  • Мнения: 1 273
като гледам усилията на оригинал да задържи тази тема се увенчаха с успех.

# 141
  • Мнения: 0
като гледам усилията на оригинал да задържи тази тема се увенчаха с успех.

На твое място бих се консултирала с педиатъра или личния ти лекар, другия вариант е да се консултираш с фирмата вносител - и те имат някакъв медицински представител, който отговаря на въпроси на посетителите на сайта.
Това са си билки, но все пак не знам  newsm78

# 142
  • Мнения: 7 766
като гледам усилията на оригинал да задържи тази тема се увенчаха с успех.

да спечелиш клиент не е някой да си купи нещо,
а да се върне отново след първи път

# 143
  • Мнения: 0
като гледам усилията на оригинал да задържи тази тема се увенчаха с успех.

да спечелиш клиент не е някой да си купи нещо,
а да се върне отново след първи път

В каквъв смисъл го казваш това, че не обичам да чета м/у редовете? Нещо не схванах идеята  newsm78

# 144
# 145
  • Мнения: 0
Честита първа пролет на всички!

Аз само за протокола да отбележа, че моята сестричка е свалила още 2кг. през втората седмица на приема на Фигурета и Силуетбаланс. Praynig Дано да се задържи така тенденцията и скоро да качи някоя хубава снимка като по-слаба майка.  Heart Eyes

Хайде, очаквам новини и от вас, момичета!

# 146
  • Мнения: 9
Чудно защо Фигурета и Силует баланс действа само на оригинал и на сестра и,пък другите не усетихме ефекта Confused

# 147
  • в колонките
  • Мнения: 510
Чудно защо Фигурета и Силует баланс действа само на оригинал и на сестра и,пък другите не усетихме ефекта Confused
   

                         Joy                           Joy                         Joy

      newsm10 И аз това се чудя.  hahaha

# 148
  • Мнения: 1 273
И аз, както и защо оригинал се чуди как да поддържа тази тема и си пише сама в нея.

# 149
  • Мнения: 124
И аз, както и защо оригинал се чуди как да поддържа тази тема и си пише сама в нея.
Тя самата си признава ,че първия и ник е баннат заради реклама.
Според мен не е реклама ,а мацката е искала да се изфука колко е много е отслабнала за кратко време.Пък и колко хора и повярваха. Rolling Eyes

# 150
  • Мнения: 0
Истината е, че не мога да накарам никой на сила да си купи фигурета и не мога да накарам никой на сила да отслабне. Това е чисто субективно решение.

Доста съм прочела, повечето от вас са опитали всякакви чайове, билки, фет бърнари и не знам си какво, спазвали са 90-дневна, 60-дневна диета, гладували са. Истината е, че когато някой публикува нещо във форума за отслабване и всички се втурват да опитат. После се оказва,че не им действа и почват да оплюват въпросната тема. Аз съм на мнение, че много малко от съфорумците са си публикували лична снимка, за да се види резултата от въпросния метод за отслабване, който са използвали.

Ако моята цел е била реклама, нямаше да си публикувам личния живот в интернет пространството. Има други по-ефективни методи за реклама.
Убедила съм се, че Фигурета ми е подействала и ще продължавам да го твърдя, дори никой друг да не ми отговаря на постовете.
Ако преча на някой, нека да ме извини и да не чете просто темата. Аз смятам, че съм намерила ефтин и ефективен метод за отслабване и го препоръчвам на всички, които още не са го опитали.  Naughty Пък дали ще подейства и на вас, зависи само и единствено от това как ще го възприеме организмът ви, успех!

# 151
  • Мнения: 1 273
Аз смятам, че съм намерила ефтин и ефективен метод за отслабване и го препоръчвам на всички, които още не са го опитали.  Naughty Пък дали ще подейства и на вас, зависи само и единствено от това как ще го възприеме организмът ви, успех!
Точно това е проблемът, фигуретата не е евтина за билков продукт.

# 152
  • Мнения: 0
По-добре малко по-скъпо, но с билки, отколкото скъпо и с химия! Това е мнението ми по въпроса, макар че не мисля, че 13.90 е голяма сума! Naughty

# 153
  • Мнения: 1 273
В момента пия билките за отслабване на билковата аптека на ул. Поп Богомил. Съдържат гръмотрън, сладък корен, зърнастец, листа от боровинки и т.н. Правят ги на място, убиват ми много добре апетита. Всяка билкова аптека предлага собствени смеси за отслабване, които са в пъти по-евтини от Фигурета. Има доста по въпроса в темата за 17 билки, където са споменати и други смеси. Струва ми се че обикновените билки са по-естествени от Фигурета, защото не са преработени и спиртосани.

Последна редакция: сб, 24 мар 2012, 06:12 от adiba

# 154
  • Мнения: 0
Само една поправка. Билките са си билки. Но когато са извлечени под формата на течен екстракт са 100 пъти по- ефективни за разлика от това ако са като сухо вещество. И се слагат в етанол, защото няма как иначе да се извлече най-полезното от всяка билка. Киснат се и след това има някакви други процедури, които не помня, трябва да прочета и така се получава самия екстракт.

Прочела съм доста, и аптеката на Поп Богомил я знам. Но ако питате и там кое е по добре, съм сигурна че ще ви кажат течния екстракт и после гръмотръни и бодили  Joy

Билките,за които ми говориш наподобяват чая силуетбаланс като гледам. Можеш ли да ми кажеш каква му е цената?  newsm78

# 155
  • Мнения: 1 273
Цената беше мисля около 7 лв. и стига поне за две седмици. Пакетът май беше 600 грама. Докато Фигурета, която не действа, струва 14 лв. на седмица + чай 4 лв. 17 билки са към 5 лв. за 3 седмици. Билковата аптека на Венелин също има своя смес за отслабване. Тук в центъра има и една билкова аптека Вербена, която продава екстракти. Трябва да мина да видя дали правят такива за отслабване. Намира се много близо до Фр. Нансен и НДК.
Билките от Поп Богомил ги купих, защото една жена в другата тема беше писала, че отслабнала с тях. Аз съм много доволна, макар че си ги приготвям по друг начин. Кисна ги от вечерта в литър вода и ги държа до следващата вечер, като постепенно ги изпивам през деня. Много е интересно как от миниатюрни късчета набъбват големи парчета корени. Сладкият корен потиска апетита, между другото. Харесва ми че няма сена, а само зърнастец. При мен се получава регулиращ ефект на червата, диуретичен също. Освен това ми намалява силно апетитът. Вчера например обядвах една огромна салата, към 4 хапнах сусамов тахан с няколко фурми и после нищо не ядох. Паднал ми е етикетът и не мога да кажа всички съставки, но те са изброени поне два пъти в другата тема.
Оказа се, че една моя приятелка също си купила Фигурета преди време и каза че не ѝ действа.
По отношение на чай Силуетбаланс, не виждам с какво е по-добър от тези по билковите аптеки. Но нямам нищо против него, макар че аз лично не искам да взимам сена. Даже самият чай мисля, че за тази цена и тези съставки е добър продукт!
http://bilki.bg/index.php?m=320&lang=1&cat_bilki=28757&a … 332&bilki_o=1
Ето тук друга смес на аптеката в Красно село. Не съм я пробвала.

Лавандулата успокоява, резене увеличава бюста, все полезни неща за отслабване. Розата е добра за червата. Има сена и зърнастец, както и гръмотрън. Цената е под 4 лв. Пие се по 1 л. на ден, т.е. ще стигне за 2-3 седмици.

Билки за отслабване - ЧАЙ ЗА ОТСЛАБВАНЕ -  СЛАБИН
Състав:
Fr. Foeniculi (плодове от резене)
Rad. Ononidis (корени от гръмотрън)
Fl.Malvae (цвят от слез)
Fl. Uvae-ursi (листа от мечо грозде)
Fl. Lavandulae (цвят от лавандула)
Fol. Seniiae (листа от сена)
Cort. Frangulao (кори от зърнастец)
Rad. Riiei (корени от ревен)
Fl. Rosae (цвят от червена роза)
Показания: При хроничен запек и при наднормено тегло, за отслабване. Комбинацията от билки извлича мастните натрупвания от клетките на организма. Има благоприятен лек слабителен ефект.
Употреба:
1 с.л. смес се запарва с 250 мл. вряща вода. Количеството се изпива вечер, преди лягане.

Последна редакция: сб, 24 мар 2012, 19:07 от adiba

# 156
  • Мнения: 1 273
оказа се че Вербена също има сайт

Ето техния чай за отслабване:

http://verbena-m.com/index.php?item_id=43

Цената му е 5 лв./150 г.

Корен девисил (Rad. Levistici)      

Семе магданоз (Sem. Petroselini)

Листа бреза (Fol. Betulae)              

Листа коприва (Fol. Urticae)          

Корени коприва(Rad. Urticae)      

Плод хвойна (Fr. Juniperi)            

Семе копър (Fr. Anethi)                

Корен сладник (Rad. Liquiritiae)  

Чай НОРМОБОДИМАС е чай с отличен ефект при затлъстяване. Съдържа внимателно подбрани билки ефикасно и същевременно безвредно влияещи върху интимните механизми на обмяната на веществата. От една страна чаят я ускорява, от друга страна намаля чувството за глад. Допълнителният полезен ефект е прочистването на бъбреците и жлъчно- чернодробна система. В този смисъл помага и на хората, страдащи от жлъчни дискинезии и подагра. Състояния, често придружаващи затлъстяването.

# 157
  • Мнения: 1 273
Оказа се, че Вербена също имат тинктура за отслабване 7.70 за 100 мл.

http://verbena-m.com/index.php?item_id=50

Оказа се, че и 17 билки ги има на тинктура 13.60 за 100 мл.

http://bilki.bg/index.php?m=320&lang=1&cat_bilki=22141&a … 423&bilki_o=1

За сравнение: Фигурета е 50 мл, а Силуетбаланс е 120 г.

# 158
  • Мнения: 0
Мисля, че няма място за сравнение м/у тинктурите. Първо не сравняваме два еднакви продукта под различна марка. Едното е швейцарско, другото е ... и аз не знам. След това едното има едни билки, другото има по-различни - говорим за различно съдържание.
Говорим още за различен обем съдържание. И никъде не е казано каква е концентрацията на билките, нали знаете, че в концентрат съдържанието е едно, а в разредена течност има друго съдържание.
Въоще получи се супер реклама на продукта, който описа в цели 3 поста, вече и аз го научих, но няма да сменя фигуретата с него!  Joy

# 159
  • Мнения: 1 273
"Продуктът" са общо 7 продукта, които споменавам. Аз лично редувам различни билкови продукти, вкл. билки за черен дроб, които до сега не съм споменала.  Sunglasses

За тинктурите, мисля че ориентир е дневната доза. За 17 билки явно стига за 2 седмици. На мен това също ми се вижда скъпо, между другото. Прекпочитам билки за 5 лв. за 3 седмици.

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 16:21 от adiba

# 160
# 161
  • Мнения: 1 273
 Praynig Също забележи, че нарочно давам съставки и рецепти. В другата тема също има рецепти. Не става дума за реклама на продукти, а за билкови рецепти, които хората из страната, като четат, да могат да си ги поръчат в местната билккова аптека или приготвят сами. След време линковете няма да работят, но рецептите остават в интернет пространството. И не е задължително да се купят от тук или там.
Тинктура - спиртен извлек - се прави като билките се държат в бутилка с алкохол 40 градуса поне 2 седмици. В упътването на самата Фигурета пише, че спиртните извлеци могат да навредят на черния дроб.
А че едните били швейцарски, а другите български това всеки сам да си прецени. Аз залагам на българското. Така или иначе не си падам по спиртни тинктури. У дома си правя воден извлек чрез накисване  на билките. Това го предпочитам пред отварите. 

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 17:27 от adiba

# 162
  • Мнения: 0
То по принцип на всички тинктури със съдържание на етанол трябва да е ясно упоменато, че могат да навредят на черния дроб, защото си е така. Въпроса е колко от производителите и вносителите са си спестили тази информация  Naughty

# 163
  • Мнения: 0
Пиещите Фигуретаааа  Party има ли такива ?

Не зарязвайте темата така  Confused аз мисля скоро пак да се снимам и да кача актуална снимка на моята персона  Joy

# 164
  • Мнения: 273
Original,не мога да разбера защо така упорито се стремиш да задържиш темата.На мен цялото това нещо ми прилича на една постна реклама.Цялото това застъпване и тези широки обяснения за "вълшебните" Фигурета и Силуетбаланс са ми много странни. Confused
Ако искаше просто да споделиш как си отслабнала,щеше да го направиш и това е.А ти всячески се опитваш да убедиш хората,че тези чудесийки действат. ooooh! Видяхме в темата,че помагат само на теб и сестра ти,така че моля те спри да заблуждаваш хората,ясно е че си дават парите на вятъра. Outta Joint

# 165
  • Мнения: 635
По време на кърмене не може така ли ?

# 166
  • Мнения: 1 095
По време на кърмене не може така ли ?


По време на кърмене не мисля, че е удачно да се взимат каквито и да било добавки за отслабване. Лично аз никога не бих рискувала !  Naughty

# 167
  • Мнения: 0
Аз лично изчаках да спря да кърмя и тогава започнах давзимам екстракта и чая.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт