FIGURETTA + ЧАЙ СИЛУЕТБАЛАНС

  • 31 114
  • 167
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 273
Запис да ви следя,за сега не смятам да го купувам пък да видим.

# 136
  • Мнения: 0
Привет мацки!
Раздвижи ли сте темичката гледам. На мен не ми остава много време да пиша последните дни, но се надявам да съм по-редовна.

Билките са малко гаднички, имам предвид на вкус, но пък затова са много полезни.

Аз като Теа съм свикнала с вкуса им и не ми прави вече впечатление. Joy

# 137
  • Мнения: 0
Привет, аз съм си в къщи, защото съм с гнойна ангина  Rolling Eyes И сега ако не отслабна с още някой кг не знам, боли ме гърлото и почти нищо не ям, само сокове пия и чайчета. Не смея да се кача на кантара вече  Mr. Green
Хайде споделете, как вървят нещата при вас! Hug

# 138
  • Мнения: 0
Здравейте, аз малко по-добре, май ще живея  Joy
Сега ми се обади сестричката, свалила е 1.8кг за една седмица.
Беше мнго щастлива, защото скоро не беше мръдвал кантара. Все я карам да се включи, но тя не иска да кълве по клавиатурата. Та сега дистанционно ще си предаваме новините  Rolling Eyes

Сега ще прослушам и братовчедка ми как върви при нея  Joy

# 139
  • Мнения: 29
Здравейте,
Имам питане,тъй като вече се отчайвам с отслабването след раждането-Фигурета и Силуетбаланс могат ли да се пият докато давам кърма.Аз не кърмя интензивно,по скоро дохранвам веднъж на ден,но пак се притеснявам дали няма да навредя на бебо?

# 140
  • Мнения: 1 273
като гледам усилията на оригинал да задържи тази тема се увенчаха с успех.

# 141
  • Мнения: 0
като гледам усилията на оригинал да задържи тази тема се увенчаха с успех.

На твое място бих се консултирала с педиатъра или личния ти лекар, другия вариант е да се консултираш с фирмата вносител - и те имат някакъв медицински представител, който отговаря на въпроси на посетителите на сайта.
Това са си билки, но все пак не знам  newsm78

# 142
  • Мнения: 7 788
като гледам усилията на оригинал да задържи тази тема се увенчаха с успех.

да спечелиш клиент не е някой да си купи нещо,
а да се върне отново след първи път

# 143
  • Мнения: 0
като гледам усилията на оригинал да задържи тази тема се увенчаха с успех.

да спечелиш клиент не е някой да си купи нещо,
а да се върне отново след първи път

В каквъв смисъл го казваш това, че не обичам да чета м/у редовете? Нещо не схванах идеята  newsm78

# 144
# 145
  • Мнения: 0
Честита първа пролет на всички!

Аз само за протокола да отбележа, че моята сестричка е свалила още 2кг. през втората седмица на приема на Фигурета и Силуетбаланс. Praynig Дано да се задържи така тенденцията и скоро да качи някоя хубава снимка като по-слаба майка.  Heart Eyes

Хайде, очаквам новини и от вас, момичета!

# 146
  • Мнения: 9
Чудно защо Фигурета и Силует баланс действа само на оригинал и на сестра и,пък другите не усетихме ефекта Confused

# 147
  • в колонките
  • Мнения: 510
Чудно защо Фигурета и Силует баланс действа само на оригинал и на сестра и,пък другите не усетихме ефекта Confused
   

                         Joy                           Joy                         Joy

      newsm10 И аз това се чудя.  hahaha

# 148
  • Мнения: 1 273
И аз, както и защо оригинал се чуди как да поддържа тази тема и си пише сама в нея.

# 149
  • Мнения: 124
И аз, както и защо оригинал се чуди как да поддържа тази тема и си пише сама в нея.
Тя самата си признава ,че първия и ник е баннат заради реклама.
Според мен не е реклама ,а мацката е искала да се изфука колко е много е отслабнала за кратко време.Пък и колко хора и повярваха. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт