FIGURETTA + ЧАЙ СИЛУЕТБАЛАНС

  • 31 160
  • 167
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 095
Теа,а ти защо смяташ да минеш на Худия? По-добър ли е ефекта от нея?

Не съм пробвала до сега Худия, понеже в България се продава страшно скъпо и обикновено е някакви примеси. Бях си поръчала от един американски сайт преди и време и скоро пристигна, та като свърша Фигурета, ще разнообразя с Худията

# 121
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета. Раздвижили сте малко темата като гледам.
Това е хубаво  Rolling Eyes

Няма ли и други съфорумки, с които да споделяме резултатите?  newsm78 Струва ми се, че сме много малко  Tired

Айде до после  Wink

# 122
  • Мнения: 1 095
original_original, аз мисля да съм на Фигурета до края на седмицата. Честно казано не виждам ефект, при положение, че съм и на хранителен режим  Tired

# 123
  • Мнения: 9
И аз също като Теа,не виждам някакъв кой знае какъв резултат от Фигурета+чай Силует баланс, защото ползвам продуктите вече две седмици и съм и на хранителен режим а имам резултат само минус 1кг.Честно казано очаквах поне по 1кг на седмица,защото смятам такова отслабване за оптимално и разумно.

# 124
  • Мнения: 1 273
Както казах, пробвах Фигурета соло и бях гладна като за световно. Не пробвах чая, защото имам подобен. Тъй като ми е останал един пакет от 17 билки започнах да го пия наново и със сигурност ми се регулира апетита, действа ми добре на съня и подобрява перисталтиката. Поне при мен 17 билки действат. Други твърдят че не. Вижте темата за отслабване със 17 билки. Доста по-евтино излизат. Според мен обаче те са за хора с проблеми с метаболизма и наистина с наднормено тегло. Не са за някой, който просто иска да изглежда като манекен.
За мен Фигурета е нещо излишно скъпо. Възможно е чаят да действа. Така или иначе в билковите аптеки се продават подобни чайове смесени на място. Аз лично най-харесвам 17 билки.

# 125
  • Мнения: 1 095
Аз чая ще продължа да си го пия, едва вчера отворих 2-рия пакет, а имам още един цял. За съжаление не виждам плюсове от Фигурета Sad Довършвам последната опаковка и това ще е. Дано има мацки, на които да помогне както на Оригинал_

# 126
  • Мнения: 0
Здравейте!

Като чета постовете малко по-нагоре изпадам в малка чуденка  Tired

Имаше момичета, на които фигурета им е пмогнала да свалят някой кг и такива, които нямат големи резултати. Наистина не знам, защо така се получава.

При мен нямаше проблеми със свалянето на кг и фигурета много ми помогна, не отричам и ролята на чая силуетбаланс.

Въпроса е друг също... Спазвате ли някакви упражнения, движите ли се достатъчно и т.н. Защото , както на мен ми обясниха от фирмата преди време, много е важно да бъдем активни, а не пасивни и само да се надяваме на резултати.

И наистина истинските и задоволителни резултати се получиха по следната формула, ако мога да се изразя така: Движение+липса на апетит+регулярно приемане на храна и много течности = -22 кг.

Надявам се да се включат и другите момичета, които в началото писаха, че имат добри начални резултати, за да споделят как върви и при тях.

Теа, не оставяйте темичката - пишете, въпреки, че сте решили да опитате и друг продукт  Heart Eyes
Все пак ти я създаде с добри намерения и в помощ на мен.  Simple Smile Hug

# 127
  • Мнения: 1 273
При мен нямаше проблеми със свалянето на кг и фигурета много ми помогна, не отричам и ролята на чая силуетбаланс.
След като си пила Фигурета и Силуетбаланс *едновременно* как си сигурно, че Фигурета сама по себе си има ефект? Пила съм чайове с много подобни съставки и знам че действат. Фигурета обаче, сама по себе си, не ми действа, въпреки че е доста по-скъпа!

# 128
  • Мнения: 9
Аз лично пия Фигурета + Силуетбаланс,спазвам Системата Минус 60 и четири -пет пъти седмично по 50-60мин спортувам на крос-тренажор в къщи,а през другото време също имам доста движение.Така,че според мен съм повече от активна.За това се чудя дали не са твърде прехвалени тези продукти?Все пак само 1кг надолу е твърде малко за две седмици!?

# 129
  • Мнения: 1 273
Забравих да спомена, че аз лично не бих пила този чай прекалено дълго време без почивка. По принцип за гръмотрън и сладък корен се предупреждава да не се пият продължително време, а зърнастец и сена че пристрастяват и водят до лениви черва, ако се използват дълго.

# 130
  • Мнения: 0
Adiba,
Съгласна съм с теб, че чая не бива да се приема постовнно. Както когато се приема ехинацея, се прави почивка и тогава на ново се започва приема. Дано някой не е останал с погрешното впечатление, че не съм спирала да пия и фигурета и чая силутбаланс.
Хубаво е да има пауза при всички положения. Аз също съм изчела доста литература за отслабването, билките, диетите и какво ли още не. Даже бях пробвала и 90 дневната диета, но не издържах. Предпочетох фигурета, защото поне не се ограничавах прекалено в храните, които приемах. Самата фигурета ми ограничи апетита и мисля, че оттам дойде и резултата. Защото по принцип не съм злояда, обичам да си похапвам и то доста. А по време на бременността бях свикнала да ям по много и от всичко.
Когато родих апетита ми не отслабна особено  newsm78 Joy Но самата фигурета и чаят ми потиснаха апетита и с времето ограничих една по една най-вредните, ако мога да се изразя така храни, които ми се лепяха постоянно.
И сега като си видя снимките от преди време, не мога да се позная. Наистина не съжалявам за избора си на препарат за отслабване.  Naughty
Дано има повече момичета като мен, които да се радват на подобен успех. Но за всичко с изисква време и постоянство. Ако бях се отказа още след първата седмица, сигурно още щях да си нося старите дрехи размер XL.  #Crazy

Хайде, лека вечер. Аз се отдавам на заслужена почивка, тъй като си взех отпуск.  Party
Ще ви нагледам в понеделник. Hug

# 131
  • Мнения: 0
Привет на всички, моята отпуска и почивка свърши  Blush
И пак съм се захванала за работа. Гледам, че не сте писали от доста време.

Сега да ви се похваля, моята сестричка, която понатрупа доста кг след като забременя, най-накрая реши да ме послуша и да пробва фигурета.

Бях ви казала, че мисля да и направя подарък чайче с фигурета и го направих. Очаквам отзиви и от нея скоро време, пък може и тя да се включи в темичката да разказва.
 Дай боже повече положителни коментари и повече свалени килограми  Laughing Братовчедка ми и тя си взе от капките, но не знам как върви при нея за сега.

Като имам информация ще разказвам, разбира се  Naughty

# 132
  • Мнения: 366
 Макар, че последните коментари по темата не са положителни, реших все пак да опитам. Вчера си поръчах капките и чая и днес вече са при мен. Опитах ги, но имат ужасен вкус, момичетааа! Sick Как сте ги пили?Капките с голям зор ги изпих, но чая неможах повече от 3-4 глътки. Чудя се следващия път дали да не го подсладя с мед или захар.
Стартирам от 56 кг. Искам да сваля поне 6 кг,ако стигна до  8 ще е идеално. Дано само да не се откажа, че като се знам колко съм несериозна...
Ще дам отчет след няколко дни.

# 133
  • Мнения: 7 811

не го подслаждай, намали леко дозата

аз се отказах от чая,
подредих пакетчето до 17те билки, гръмотръна и глухарчето  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 1 095
Явно аз съм с извратен вкус или просто толкова бълвочи са ми минали през устата, че някакви си чай и капки изобщо не са ми проблем  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт