FIGURETTA + ЧАЙ СИЛУЕТБАЛАНС

  • 31 156
  • 167
  •   2
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 734
   И аз си взех продуктите, като допълнение към 90 дневната диета, която съм подкарала. Мисля да започна от събота обаче, ако се случи да ме разхлабват поне да не се мъча на работа...

# 76
  • Мнения: 13
Аз щях да пиша резултати вчера, но МЦ дойде и ще изчакам да свърши, че сигурно имам задъжана вода и няма да е реален резултата .
едно шишенце от капките за колко време е достатъчно, ако приемем, че има три хранения за деня?при тебе какви са резултатите, че точно в момента съм си напълнила количката и се чудя дали да потвърдя поръчката???????????

# 77
  • Мнения: 0
Лека вечер, момичета.
Утре всички на кантара, за да видим кой е свалил най-много.  Hug
  chef и не хапвайте след 22ч, че  Joy няма сваляне  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 1 095
Аз щях да пиша резултати вчера, но МЦ дойде и ще изчакам да свърши, че сигурно имам задъжана вода и няма да е реален резултата .
едно шишенце от капките за колко време е достатъчно, ако приемем, че има три хранения за деня?при тебе какви са резултатите, че точно в момента съм си напълнила количката и се чудя дали да потвърдя поръчката???????????

тирамису
, според мен капките ще стигнат за седмица, ако се слагат по 30 капки на 3 разово хранене. Аз слагам между 35 и 40 капки. Според оригинал_ не трябва да пропускаме хранене и капките, аз пия и чая Simple Smile

Аз правя режима на УУ и съвсем отскоро почнах чая и капките, другата седмица бих могла да говоря за резултати, а и ще имам база за сравнение спрямо предишната седмица, когато бях само на УУ. Ще видим колко и дали ще има разлика Simple Smile

# 79
  • Мнения: 7 808

чаят е почти толкова гаден, колкото и гръмотръновият  Sick 

но този път ще си изпия всичко, колкото и да горчи Crossing Arms

на 5те кьошета капки+чай е 13.90

# 80
  • Мнения: 0
Добро утро, мацки  Laughing днеска съм много щастлива  ooooh! вече съм - 2,1 кг.  Hug Урааааааа!

Е, няма да казвам от колко килограма почвам да свалям, че ме е срам, но за мен е добър резултата като за първа седмица.  newsm74

Теа, чакаме и показанията на твоя кантар  Praynig дано и ти да се похвалиш с добри резултати.  Peace

# 81
  • Мнения: 13
Добро утро, мацки  Laughing днеска съм много щастлива  ooooh! вече съм - 2,1 кг.  Hug Урааааааа!

Е, няма да казвам от колко килограма почвам да свалям, че ме е срам, но за мен е добър резултата като за първа седмица.  newsm74

Теа, чакаме и показанията на твоя кантар  Praynig дано и ти да се похвалиш с добри резултати.  Peace
а нещо повече за ефекта, тоест посещавате ли по често "00", отпадналост или замайване?питам, защото съм пила лида и всички знаемза страничните ефекти там!!

# 82
  • Мнения: 1 095
Herzen,  да не би да го държиш много или чая да е друг ???? newsm78 Моя хич не е гаден или пък толкова ми се е извратил вкуса, че няма накъде повече  Mr. Green

makito2401
, страхотен резултат ! Можеш да споделиш от колко кг. стартираш, едва ли някой в тая тема ще ти се присмее !  Peace Пазиш ли някаква диета или само на Фигурета и чая караш ?

Аз ще споделя резултат в понеделник, заради МЦ Simple Smile

тирамису
, мен нито ме разхлабват добавките, нито ми действат пикливо, абсолютно никакви странични ефекти нямам ! За сравнение с Лида и тем подобни боклуци и дума не може да става !

# 83
  • София
  • Мнения: 186
makito2401,супер!При мен няма никакви странични проблеми,а посещението на WC е само сутрин,но да кажат и останалите.

# 84
  • Мнения: 7 808

няма как да е друг, девойката в магазина каза че това е промоцията  Blush
ама аз просто горчиво хич не обичам, грейпфрут и с бой не опитвам,
17те билки престояха в нас 2 години, гръмотръна и глухарчето ги изхвърлих  Tired

айде намрънках се, утре ще му изцедя един лимон   Flutter

# 85
  • Мнения: 1 480
До Herzen. Бихте ли ми казали къде точно на 5 кьошета е аптеката? Много благодаря предварително.

# 86
  • Мнения: 7 808

на спирката на трамвая, посока НДК

адресите от сайта им:
Заповядайте в нашите магазини на адрес:
Магазин 1: гр. София, бул. “Михаил Д. Скобелев” № 31 ( 5-те  кьошета)     
тел.: 02 /  44 144 51, 0885 565 292
Магазин 2: гр. София, ул. “Св. Георги Софийски” № 32     
тел.: 0887 773 626
РАБОТНО ВРЕМЕ
ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК:  09.00 - 20.00 ч.
СЪБОТА:  10.00 - 18.00 ч.
НЕДЕЛЯ - почивен ден

http://www.herbalance-bg.com/?act=button&id=shops

# 87
  • Мнения: 1 480
Много благодаря за експресния отговор. Непременно ще отида до там. Ще пиша за резултати, стига да не са "поразяващи", тъй като съм се отчаяла съвсем от безрезултатните диети и стоенето с години на едно и също слонско тегло.

# 88
  • Мнения: 1 095
Само да кажа, на тези от вас, които не са от София, като мен, че днес видях в сайта на Хербаланс, че капките пак са в промоция и са на цена 11.10лв.
Май ще трябва пак да си поръчам, защото едно шипенце явно стига за около 1 седмица. Аз предния път си взех 3 комплекта, но пък чая върви по-бавно, така че следващата поръчка ще е само от капки Simple Smile

# 89
  • Мнения: 0
Привет, на всички!
Много хубави новини има днеска  Simple Smile
Аз отскочих в обедната почивка до магазина на Хербаланс! Имаше страшно много намаления - като се започне от Фигуретата и чая, та до Коензим кю 10 и не знам какво още. Беше някаква лудница. Все едно някой е изсипал 1 бус с хора Simple Smile лудница ви казвам  Shocked
Купих си разбира се от промоцията на коензима, защото е на 4.50лв, а при все че беше 15лв, направо как да не се изкуши човек. А и някъде бях чела, че коензима бил полезен да се взима, когато пиеш продукти за отслабване. Не знам колко е вярно, ама няма да ми навреди сигурна съм в това.  Joy
Само да уточня, че това е магазин, а не аптека - мисля , че го прочетох някъде по-горе в темата.
Да не се объркате, точно на спирката е, и там също има аптека, но няма общо с магазина  Naughty Малко е объркващо, но няма страшно, ще го намерите!

Общи условия

Активация на акаунт