FIGURETTA + ЧАЙ СИЛУЕТБАЛАНС

  • 31 165
  • 167
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 0
Истината е, че не мога да накарам никой на сила да си купи фигурета и не мога да накарам никой на сила да отслабне. Това е чисто субективно решение.

Доста съм прочела, повечето от вас са опитали всякакви чайове, билки, фет бърнари и не знам си какво, спазвали са 90-дневна, 60-дневна диета, гладували са. Истината е, че когато някой публикува нещо във форума за отслабване и всички се втурват да опитат. После се оказва,че не им действа и почват да оплюват въпросната тема. Аз съм на мнение, че много малко от съфорумците са си публикували лична снимка, за да се види резултата от въпросния метод за отслабване, който са използвали.

Ако моята цел е била реклама, нямаше да си публикувам личния живот в интернет пространството. Има други по-ефективни методи за реклама.
Убедила съм се, че Фигурета ми е подействала и ще продължавам да го твърдя, дори никой друг да не ми отговаря на постовете.
Ако преча на някой, нека да ме извини и да не чете просто темата. Аз смятам, че съм намерила ефтин и ефективен метод за отслабване и го препоръчвам на всички, които още не са го опитали.  Naughty Пък дали ще подейства и на вас, зависи само и единствено от това как ще го възприеме организмът ви, успех!

# 151
  • Мнения: 1 273
Аз смятам, че съм намерила ефтин и ефективен метод за отслабване и го препоръчвам на всички, които още не са го опитали.  Naughty Пък дали ще подейства и на вас, зависи само и единствено от това как ще го възприеме организмът ви, успех!
Точно това е проблемът, фигуретата не е евтина за билков продукт.

# 152
  • Мнения: 0
По-добре малко по-скъпо, но с билки, отколкото скъпо и с химия! Това е мнението ми по въпроса, макар че не мисля, че 13.90 е голяма сума! Naughty

# 153
  • Мнения: 1 273
В момента пия билките за отслабване на билковата аптека на ул. Поп Богомил. Съдържат гръмотрън, сладък корен, зърнастец, листа от боровинки и т.н. Правят ги на място, убиват ми много добре апетита. Всяка билкова аптека предлага собствени смеси за отслабване, които са в пъти по-евтини от Фигурета. Има доста по въпроса в темата за 17 билки, където са споменати и други смеси. Струва ми се че обикновените билки са по-естествени от Фигурета, защото не са преработени и спиртосани.

Последна редакция: сб, 24 мар 2012, 06:12 от adiba

# 154
  • Мнения: 0
Само една поправка. Билките са си билки. Но когато са извлечени под формата на течен екстракт са 100 пъти по- ефективни за разлика от това ако са като сухо вещество. И се слагат в етанол, защото няма как иначе да се извлече най-полезното от всяка билка. Киснат се и след това има някакви други процедури, които не помня, трябва да прочета и така се получава самия екстракт.

Прочела съм доста, и аптеката на Поп Богомил я знам. Но ако питате и там кое е по добре, съм сигурна че ще ви кажат течния екстракт и после гръмотръни и бодили  Joy

Билките,за които ми говориш наподобяват чая силуетбаланс като гледам. Можеш ли да ми кажеш каква му е цената?  newsm78

# 155
  • Мнения: 1 273
Цената беше мисля около 7 лв. и стига поне за две седмици. Пакетът май беше 600 грама. Докато Фигурета, която не действа, струва 14 лв. на седмица + чай 4 лв. 17 билки са към 5 лв. за 3 седмици. Билковата аптека на Венелин също има своя смес за отслабване. Тук в центъра има и една билкова аптека Вербена, която продава екстракти. Трябва да мина да видя дали правят такива за отслабване. Намира се много близо до Фр. Нансен и НДК.
Билките от Поп Богомил ги купих, защото една жена в другата тема беше писала, че отслабнала с тях. Аз съм много доволна, макар че си ги приготвям по друг начин. Кисна ги от вечерта в литър вода и ги държа до следващата вечер, като постепенно ги изпивам през деня. Много е интересно как от миниатюрни късчета набъбват големи парчета корени. Сладкият корен потиска апетита, между другото. Харесва ми че няма сена, а само зърнастец. При мен се получава регулиращ ефект на червата, диуретичен също. Освен това ми намалява силно апетитът. Вчера например обядвах една огромна салата, към 4 хапнах сусамов тахан с няколко фурми и после нищо не ядох. Паднал ми е етикетът и не мога да кажа всички съставки, но те са изброени поне два пъти в другата тема.
Оказа се, че една моя приятелка също си купила Фигурета преди време и каза че не ѝ действа.
По отношение на чай Силуетбаланс, не виждам с какво е по-добър от тези по билковите аптеки. Но нямам нищо против него, макар че аз лично не искам да взимам сена. Даже самият чай мисля, че за тази цена и тези съставки е добър продукт!
http://bilki.bg/index.php?m=320&lang=1&cat_bilki=28757&a … 332&bilki_o=1
Ето тук друга смес на аптеката в Красно село. Не съм я пробвала.

Лавандулата успокоява, резене увеличава бюста, все полезни неща за отслабване. Розата е добра за червата. Има сена и зърнастец, както и гръмотрън. Цената е под 4 лв. Пие се по 1 л. на ден, т.е. ще стигне за 2-3 седмици.

Билки за отслабване - ЧАЙ ЗА ОТСЛАБВАНЕ -  СЛАБИН
Състав:
Fr. Foeniculi (плодове от резене)
Rad. Ononidis (корени от гръмотрън)
Fl.Malvae (цвят от слез)
Fl. Uvae-ursi (листа от мечо грозде)
Fl. Lavandulae (цвят от лавандула)
Fol. Seniiae (листа от сена)
Cort. Frangulao (кори от зърнастец)
Rad. Riiei (корени от ревен)
Fl. Rosae (цвят от червена роза)
Показания: При хроничен запек и при наднормено тегло, за отслабване. Комбинацията от билки извлича мастните натрупвания от клетките на организма. Има благоприятен лек слабителен ефект.
Употреба:
1 с.л. смес се запарва с 250 мл. вряща вода. Количеството се изпива вечер, преди лягане.

Последна редакция: сб, 24 мар 2012, 19:07 от adiba

# 156
  • Мнения: 1 273
оказа се че Вербена също има сайт

Ето техния чай за отслабване:

http://verbena-m.com/index.php?item_id=43

Цената му е 5 лв./150 г.

Корен девисил (Rad. Levistici)      

Семе магданоз (Sem. Petroselini)

Листа бреза (Fol. Betulae)              

Листа коприва (Fol. Urticae)          

Корени коприва(Rad. Urticae)      

Плод хвойна (Fr. Juniperi)            

Семе копър (Fr. Anethi)                

Корен сладник (Rad. Liquiritiae)  

Чай НОРМОБОДИМАС е чай с отличен ефект при затлъстяване. Съдържа внимателно подбрани билки ефикасно и същевременно безвредно влияещи върху интимните механизми на обмяната на веществата. От една страна чаят я ускорява, от друга страна намаля чувството за глад. Допълнителният полезен ефект е прочистването на бъбреците и жлъчно- чернодробна система. В този смисъл помага и на хората, страдащи от жлъчни дискинезии и подагра. Състояния, често придружаващи затлъстяването.

# 157
  • Мнения: 1 273
Оказа се, че Вербена също имат тинктура за отслабване 7.70 за 100 мл.

http://verbena-m.com/index.php?item_id=50

Оказа се, че и 17 билки ги има на тинктура 13.60 за 100 мл.

http://bilki.bg/index.php?m=320&lang=1&cat_bilki=22141&a … 423&bilki_o=1

За сравнение: Фигурета е 50 мл, а Силуетбаланс е 120 г.

# 158
  • Мнения: 0
Мисля, че няма място за сравнение м/у тинктурите. Първо не сравняваме два еднакви продукта под различна марка. Едното е швейцарско, другото е ... и аз не знам. След това едното има едни билки, другото има по-различни - говорим за различно съдържание.
Говорим още за различен обем съдържание. И никъде не е казано каква е концентрацията на билките, нали знаете, че в концентрат съдържанието е едно, а в разредена течност има друго съдържание.
Въоще получи се супер реклама на продукта, който описа в цели 3 поста, вече и аз го научих, но няма да сменя фигуретата с него!  Joy

# 159
  • Мнения: 1 273
"Продуктът" са общо 7 продукта, които споменавам. Аз лично редувам различни билкови продукти, вкл. билки за черен дроб, които до сега не съм споменала.  Sunglasses

За тинктурите, мисля че ориентир е дневната доза. За 17 билки явно стига за 2 седмици. На мен това също ми се вижда скъпо, между другото. Прекпочитам билки за 5 лв. за 3 седмици.

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 16:21 от adiba

# 160
# 161
  • Мнения: 1 273
 Praynig Също забележи, че нарочно давам съставки и рецепти. В другата тема също има рецепти. Не става дума за реклама на продукти, а за билкови рецепти, които хората из страната, като четат, да могат да си ги поръчат в местната билккова аптека или приготвят сами. След време линковете няма да работят, но рецептите остават в интернет пространството. И не е задължително да се купят от тук или там.
Тинктура - спиртен извлек - се прави като билките се държат в бутилка с алкохол 40 градуса поне 2 седмици. В упътването на самата Фигурета пише, че спиртните извлеци могат да навредят на черния дроб.
А че едните били швейцарски, а другите български това всеки сам да си прецени. Аз залагам на българското. Така или иначе не си падам по спиртни тинктури. У дома си правя воден извлек чрез накисване  на билките. Това го предпочитам пред отварите. 

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 17:27 от adiba

# 162
  • Мнения: 0
То по принцип на всички тинктури със съдържание на етанол трябва да е ясно упоменато, че могат да навредят на черния дроб, защото си е така. Въпроса е колко от производителите и вносителите са си спестили тази информация  Naughty

# 163
  • Мнения: 0
Пиещите Фигуретаааа  Party има ли такива ?

Не зарязвайте темата така  Confused аз мисля скоро пак да се снимам и да кача актуална снимка на моята персона  Joy

# 164
  • Мнения: 273
Original,не мога да разбера защо така упорито се стремиш да задържиш темата.На мен цялото това нещо ми прилича на една постна реклама.Цялото това застъпване и тези широки обяснения за "вълшебните" Фигурета и Силуетбаланс са ми много странни. Confused
Ако искаше просто да споделиш как си отслабнала,щеше да го направиш и това е.А ти всячески се опитваш да убедиш хората,че тези чудесийки действат. ooooh! Видяхме в темата,че помагат само на теб и сестра ти,така че моля те спри да заблуждаваш хората,ясно е че си дават парите на вятъра. Outta Joint

Общи условия

Активация на акаунт