FIGURETTA + ЧАЙ СИЛУЕТБАЛАНС

  • 31 073
  • 167
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
TEA няма да съжаляваш определено. И аз си купих от промоцията 2 комплекта, но си ги пазя за сега. Мисля да взема един подарък за сестра ми - тя така и не можа да отслабне след раждането, но не иска да помирише даже лекарства. Тея капки са с приятен вкус и чая също, така че насила ще я накарам да се вкара в правия път.  Naughty Joy
Очакваме и твоя коментар след като ги опиташ и имаш резултат.  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 0
Лека вечер момиче, оставям ви със здраве, ще пиша утре на работното място  Joy

Приятни сънища  baby_neutral

# 17
  • Мнения: 0
Добро утро!
Вече сме на работа, а вън е страхотен студ  Tired

# 18
  • Мнения: 18
А от къде може да си ги поръчаме продуктите?

# 19
  • Мнения: 1 095
А от къде може да си ги поръчаме продуктите?

Аз бях сложила линк, но са го махнали Sad
напиши в гугъл хербаланс или имената на продуктите.

# 20
  • Мнения: 1 095
Аз сега си погледнах пощата и се оказа, че нещата ми вече пътуват Simple Smile
Нямам търпение да ги почна Simple Smile Ще докладвам Simple Smile

# 21
  • Мнения: 7 746

и аз да се запиша за новото вълшебство   Hands Thumbsup 4470

без поръчка, направо от аптека може ли да се намери?

# 22
  • Мнения: 1 095

и аз да се запиша за новото вълшебство   Hands Thumbsup 4470

без поръчка, направо от аптека може ли да се намери?

Herzen , драго ми е да те видя !  Hug

Аз разрушках нета и се оказа, че най-на сметка е от сайта хербаланс. Доколкото разбрах, те са вносители.

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте,много отдавна и много редовно Ви чета и реших и аз да се регистрирам. Влязох в сайта и намерих продукта FIGURETTA но на много висока цена-19.30лв. Каде точно е промоцията?

# 24
  • Мнения: 1 095
Здравейте,много отдавна и много редовно Ви чета и реших и аз да се регистрирам. Влязох в сайта и намерих продукта FIGURETTA но на много висока цена-19.30лв. Каде точно е промоцията?

sisana27, аз си го поръчах от хербаланс-бг.ком. Пиша го на български, за да не изтрият линка.

# 25
  • Мнения: 0
Благодаря за бързия отговор,намерих го. Добре че уточнихме това,мисля  че ще е полезно и за други,които се интересуват. Продължавам да ви следя и май ще си поръчам.

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте, много сте активни днес  Party
Ще се радвам да ставаме повече за да споделяме взаимно резултати, снимки, мнения, информация и каквото още се сетите. Най-много ще се радвам ако помогнат тея добавки и на вас, както станапри мен! Hug

# 27
  • Мнения: 266
А някакви неприятни странични ефекти наблюдават ли се, както  при другите продукти за отслабване?

# 28
  • Мнения: 0
При мен специално нямаше нищо, което да ми е повлиало или да съм забелязала нещо по-различно в здравословното ми състояние. Нали ви казам, че това са само билки  Naughty
Единствено ми намаля апетита и хапвах със зор   chef

# 29
  • Мнения: 1 274
От доста време съм в темите за Отслабване с букет от 17 билки и Отслабване с гръмотрън.
Прочетох съставките на продуктите, които се препоръчват в настоящата тема: гръмотрънът действа диуретично, зърнастецът и сената са слабителни (но могат да доведат до пристрастяване), сладкият корен притъпява апетита, водораслите имат йод за щитовидната жлеза. Мисля, че по-голямата част от билките могат да ви ги смесят като рецепта в коя да е билкова аптека и би излязло по-евтино. Но както си прецените...

Общи условия

Активация на акаунт