FIGURETTA + ЧАЙ СИЛУЕТБАЛАНС

  • 31 158
  • 167
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Здравейте, мисля утре да се претегля за да видя има ли резултат. Както каза Теа, капките си вървят по-бързо, но добре че си купих от промоцията та за сега имам. Не че са толкова скъпи, но все пак. Гледам, че пак са напромоция - 11.10лв. А чая си е 4 лв. още.  Hug

# 61
  • Мнения: 1 095
Хубаво е, че е на промоция ! Simple Smile
Аз за сега няма да купувам, защото предния път си поръчах 3 комплекта.
makito2401, успех !  Hug

# 62
  • Мнения: 0
Добро утро, колко ранобудни са всички  Hug Аз пак съм на работа, добре че спря да вали, че не знам как щях да стигна.  Praynig newsm78
Теа, възможно е да вървят по бързо капките и да не стигнат за 10 дни, защото аз отдавна ги пия по 20-30 капки. Като намаля дозата и те си отиват за малко по-дълго време.
А чая определено се пие дълго време.
Радвам се, че има желаещи да споделят за резултатите.
Макито2401 - чакаме резултатите от кантара  Laughing

# 63
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 753
МОМИЧЕТА И МЕН ЗАПАЛИХТЕ С ТОЯ ЧАЙ МОЛЯВИ ДАЙТЕ МИ ЛИНК ОТ КЪДЕ МОГА ДА ГО ПОРЪЧАМ ЧЕ НЕЩО НЕ СЪМ В ЧАС . АЗ ИМАМ ДА СВЯЛЯМ 4 КИЛА И ДАНО УСПЕЯ ДО ПРОЛЕТТА ЧЕ НЕ СЕ ТРАЯ ВЕЧЕ .ЧАКАМ ЛИНК ОТ ВАС И ГО ПОРЪЧВАМ ВЕДНАГА  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 1 095
SVETLA BO, линковете ги трият, не знам защо. Пусни търсачката и търси сайта на Хербаланс. Оказа се, че техните продукти ги продават и в други сайтове, но на по-висока цена.
Успех !

# 65
  • Мнения: 1 095
Аз щях да пиша резултати вчера, но МЦ дойде и ще изчакам да свърши, че сигурно имам задъжана вода и няма да е реален резултата .

# 66
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте,искам да споделя,че след като прочетох темата си поръчах чая и капките и още в петък вечерта изпих първата доза.Тази сутрин вече съм минус 2 килограма.По принцип се боря с 5 килограма от октомври,но безуспешно.Успоредно с капките спазвам НВ режим на хранене и спортувам 3 дни в седмицата.Чувствам лекота и съм пълна с енергия,продължавам с пълна сила напред!
   Да допълня-говоря за себе си-определено чувството за глад много намалява,а отводняването на организма се засилва,стомахът ми не е разстроен и се засищам с малко количество храна.Вечерям към 19.30 часа и не изпитвам желание както  до сега да дъвча нещо докато заспя.Това при мен е голям проблем вечер,дори и да не съм гладна да мисля какво да изям.

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 17:41 от Roisin

# 67
  • Мнения: 0
СУПЕР НОВИНИ!
Дано и при мен резултатите от канатара да са толкова добри  Hug Laughing  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 095
Здравейте,искам да споделя,че след като прочетох темата си поръчах чая и капките и още в петък вечерта изпих първата доза.Тази сутрин вече съм минус 2 килограма.По принцип се боря с 5 килограма от октомври,но безуспешно.Успоредно с капките спазвам НВ режим на хранене и спортувам 3 дни в седмицата.Чувствам лекота и съм пълна с енергия,продължавам с пълна сила напред!

Roisin, страхотен резултат ! Дано на всички им действа така !

# 69
  • Мнения: 7 808

Tea, как се отразява на апетита по първоначални впечатления  Praynig

# 70
  • Мнения: 1 095

Tea, как се отразява на апетита по първоначални впечатления  Praynig

Herzen
, определено блокира апетита, но в никакъв случай не бих сравнила Фигурета например с Лида. Просто глада ми минава, но не и да изчезне за цял ден. Хубавото е, че няма никакви странични ефекти. Аз затова не пих Лида повече от 3-4 дни.

# 71
  • Мнения: 7 808

ok, благодаря, отивам и аз да пазарувам  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 1 095

ok, благодаря, отивам и аз да пазарувам  Heart Eyes

И да пишеш как върви !  Hug

# 73
  • Мнения: 1 273
Струва ми се, че и аз ще пробвам Фигуретата, убедихте ме.

# 74
  • Мнения: 13
Добро утро, колко ранобудни са всички  Hug Аз пак съм на работа, добре че спря да вали, че не знам как щях да стигна.  Praynig newsm78
Теа, възможно е да вървят по бързо капките и да не стигнат за 10 дни, защото аз отдавна ги пия по 20-30 капки. Като намаля дозата и те си отиват за малко по-дълго време.
А чая определено се пие дълго време.
Радвам се, че има желаещи да споделят за резултатите.
Макито2401 - чакаме резултатите от кантара  Laughing
мисля, че и аз се зарибих по капките и чайчето.до сега бях на лида, но нищо не свалих, дори обратното.може ли д ами обясните сл.колко време долу горе започва да действа комбинацията за отслабване.примерно поне две седмици е нужно да ги приемам, за да се насити организма или???а също и къде е тази промоция, защото нещо не мога да я намеря?може и на лични да ми пишете конкретно за сайта;))
благодаря ви Peace

Общи условия

Активация на акаунт