FIGURETTA + ЧАЙ СИЛУЕТБАЛАНС

  • 31 156
  • 167
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Koenzim Q 10 за 4.50лв?  newsm78
В първия момент не го повярвах, но сега видях на сайта и прочетох, че наистина е толкова!
Оригинал_ ти пила ли си го преди? Аз се разрових в бг-мама, там където пишат за пазаруване в чужди сайтове и ми направи впечатление, че се търси много този продукт.   Thinking
Както и да е, да не разводнявам темичката ни.

# 91
  • Мнения: 0
Makito2401 - ще пиша на личносъобщение, да не разводняваме верно  Joy

# 92
  • Мнения: 1
Днес и аз си ги купих ,заедно с худия от същия магазин  Peace ще казвам за резултатите ,обаче  нямам много за сваляне - около 4 кг  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 0
Ехо, някой днес не се е ли качвал на канатара  newsm78
 Hug чакаме нови резултати и мнения на фигурета и силуетбаланс  Naughty

# 94
  • Мнения: 0
Ехо, къде се изгубихте всички?
Теа, има ли резултати вече и при теб?  Praynig

Явно всички са навънвтова слънчево време?! newsm78

# 95
  • Мнения: 1 095
original_,здравей Simple Smile
Не съм писала, понеже ще се тегля чак в сряда.
Аз исках да те питам ти след колко време отчете първи резултати, 1-2 седмици или повече ?

# 96
  • Мнения: 0
Още на първата седмица отчетох резултат, ако не се лъжа беше или 1 или 2 кг, но немога да се сетя точно. Толкова пъти съм се теглила вече, че ми стана тъмна Индия. Но имаше резултати на 100% това го знам със сигурност. Иначе нямаше да си купувам пак и пак.
А ти защо остави кантара за сряда  Wink

# 97
  • Мнения: 0
Ехо, аз се чувствам много добре, няма никакви странични ефекти и усещам, че наистина действа. Оставям втория кантар за края на седмицата, но съм много обнадеждена след първите 2 кг минус  Laughing
Мисля да направя една темичка за Коензима на хербаланс, защото изглежда надежден и той, а все ми се иска да си споделям с някой за тея нещаи за ефекта от тях.
Присъединете се и вие ако сте го пили. Hug Добре дошли сте! Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 1 095
Още на първата седмица отчетох резултат, ако не се лъжа беше или 1 или 2 кг, но немога да се сетя точно. Толкова пъти съм се теглила вече, че ми стана тъмна Индия. Но имаше резултати на 100% това го знам със сигурност. Иначе нямаше да си купувам пак и пак.
А ти защо остави кантара за сряда  Wink

Кантара е за сряда, понеже тогава се засичам и по режима на УУ - диетата, която правя паралелно Simple Smile Събота и неделя бях извън града и за съжаление си забравих добавките, та имам пропуск от 2 дни . Да се надявам, че няма да има голямо отражение !

# 99
  • Мнения: 0
Добро утро!  food010 Слагам чая и малко физзарядка!

# 100
  • Мнения: 1 273
Пробвах само Фигурета - не ми действа. Излиза, че ефектът е най-вече от чая, който е в пъти по-евтин.

# 101
  • Мнения: 13
Пробвах само Фигурета - не ми действа. Излиза, че ефектът е най-вече от чая, който е в пъти по-евтин.
а какъв беше ефекта от чая точно при вас?по често посещаване на ''00''?

# 102
  • Мнения: 1 095
Аз пък си мисля, че не може да очаквате кой знае какво за седмица или 2 употреба.  Peace

# 103
  • Мнения: 1 273
Пробвах само Фигурета - не ми действа. Излиза, че ефектът е най-вече от чая, който е в пъти по-евтин.
а какъв беше ефекта от чая точно при вас?по често посещаване на ''00''?
За сега пия само Фигурета. Исках да пробвам само нея, за да не се занимавам да варя чайове, каквито имам няколко вида подобни, но чая ми го подариха. Подобните чайове, които съм пила имат ефект. За чая - очевидно е че сената и зърнастецът имат слабителен ефект, гръмотрънът е диуретичен, сладък корен и гарсиния камбоджа потискат апетита. Аз исках да пробвам само Фигуретата. Не усещам да има някакъв ефект. Имам друг много подобен чай и си има точно изброените ефекти. А на Фигуретата не ми харесва спиртния вкус.
Искам да добавя, че с подобни чайове отслабнах напоследък едно 7 кила (вижте темата за 17 билки, ако ви интересува). Единствената причина да купя Фигурета беше удобството, в съчетание с факта, че има по-различни съставки. Само че се запекох докато я пих. Сега започват постите и мисля да ги съчетая с билки и суровоядство, от което си се отслабва. Явно ще трябва да варя чайове, колкото и да ме мързи. (През миналите пости така смъкнах 5 кила някъде. След това минах на НВД и задържах. Проблемът при постите е, че се получава отслабване вероятно откъм мускул, защото е високовъглехидратен режим. Така че задържане с НВД означава че се набавя мускул от белтъчините и се губи тлъстина.)
Мисля, че смисълът на билките е да ни помагат да спазваме режим.
Извинете ме ако се отплеснах прекалено.
Фигуретата изобщо не ми помогна с перисталтиката, даже напротив. За това път чайовете винаги си действат в това отношение.

Последна редакция: вт, 21 фев 2012, 17:17 от adiba

# 104
  • Мнения: 13
Пробвах само Фигурета - не ми действа. Излиза, че ефектът е най-вече от чая, който е в пъти по-евтин.
а какъв беше ефекта от чая точно при вас?по често посещаване на ''00''?
За сега пия само Фигурета. Исках да пробвам само нея, за да не се занимавам да варя чайове, каквито имам няколко вида подобни, но чая ми го подариха. Подобните чайове, които съм пила имат ефект. За чая - очевидно е че сената и зърнастецът имат слабителен ефект, гръмотрънът е диуретичен, сладък корен и гарсиния камбоджа потискат апетита. Аз исках да пробвам само

Фигуретата. Не усещам да има някакъв ефект. Имам друг много подобен чай и си има точно изброените ефекти. А на Фигуретата не ми харесва спиртния вкус.



благодаря ви за изчерпателния отговор.аз до скоро пихех лида и почти спрях да ходя до тоалетна, а преди никога не съм имала подобен проблем?!!за тпва ми беше интересно дали има разхлабващ ефект въпросния чай, защото въпреки че спрях лида искам да се прочистя.преди съм пила чай сание и още един..мисля майчин лист, но от тези чайове получавах силни стомашни болки и ми падше кръвното опсно много.а аз съм с никсо кръвно и наистина става опасно!!за това исках някой лично, който е изпробвал чая да ми каже как му действа?
Искам да добавя, че с подобни чайове отслабнах напоследък едно 7 кила (вижте темата за 17 билки, ако ви интересува). Единствената причина да купя Фигурета беше удобството, в съчетание с факта, че има по-различни съставки. Само че се запекох докато я пих. Сега започват постите и мисля да ги съчетая с билки и суровоядство, от което си се отслабва. Явно ще трябва да варя чайове, колкото и да ме мързи. (През миналите пости така смъкнах 5 кила някъде. След това минах на НВД и задържах. Проблемът при постите е, че се получава отслабване вероятно откъм мускул, защото е високовъглехидратен режим. Така че задържане с НВД означава че се набавя мускул от белтъчините и се губи тлъстина.)
Мисля, че смисълът на билките е да ни помагат да спазваме режим.
Извинете ме ако се отплеснах прекалено.
Фигуретата изобщо не ми помогна с перисталтиката, даже напротив. За това път чайовете винаги си действат в това отношение.

Общи условия

Активация на акаунт