Kak се спасих от годежа...

  • 14 900
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 006
E, сигурно си послужил като оправдание за пред родата, че все пак мъж има, ама взел че избягал Mr. Green

Аз доста че чудих на едно познато семейство, които бяха спретнали цяла сватба за бременната щерка, но без официални подписи с таткото, той после си замина.
newsm78..Ми сигурно..Ама аз във времето,връщайки лентата и онова което е останало като спомен..мисля си,мацката просто си беше навила нещо на пръста..Щото,като премина"бурята",ни бебе има,ни гяволи...К'во точно е станало,историята мълчи по въпроса..Всъщност,аз и на въпросният"годеж",немах възможност да разбера много,защото както казах,скоропостижно се изнесох..
Бе не знам..ама каквато и да е ситуацията,да намесваш родата..да изнудваш и манипулираш някой...Не е решение.Дори"живота"да ти е изиграл лоша шега,подобно нещо,не решава проблема..За т'ва после"татковците"си заминават..  Щото насила хубост не става.Не едно..ами и тройка близнаци да са..Насила не става.И ако жените не бяха толкоз упорити,да раждат"нежелани"деца,нямаше да има толкова самотни майки.Едно дете,трябва да бъде плод,на взаимна любов,на взаимно планирано и добре обмислено решение.А не средство за осмисляне на живота.
Не казвам,че мъжете сме вода ненапита..Ама жената е тази,която ражда.И вземайки едно такова решение,трябва да е наясно,че детето не е коледна ограчка,а"подарък"за цял живот,който не можеш да върнеш,или да преподариш..нито пък да очакваш об-вото да ти дължи нещо,само щото някой"мръсник"ти е надул корема..Ми да не си бляла..В 21 век сме..Вече не ги линчуват,не ги убиват с камъни..Има решения за всичко.Вярно има случаи когато абортът е невъзможен,ама това вече е друго.

# 61
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Бе не знам..ама каквато и да е ситуацията,да намесваш родата..да изнудваш и манипулираш някой...Не е решение.Дори"живота"да ти е изиграл лоша шега,подобно нещо,не решава проблема..За т'ва после"татковците"си заминават..  Щото насила хубост не става.Не едно..ами и тройка близнаци да са..Насила не става.И ако жените не бяха толкоз упорити,да раждат"нежелани"деца,нямаше да има толкова самотни майки.Едно дете,трябва да бъде плод,на взаимна любов,на взаимно планирано и добре обмислено решение.А не средство за осмисляне на живота.
Виж, тук съм напълно съгласна. Имах преди такава колежка, беше си навила на пръста непременно да се омъжи за този, с когото ходеше. Като фикс идея й беше станало. Ясно беше, че той не иска или вижда нещата така на по-късен етап. Е, забременя, (тук пак излиза въпросът той колко се е пазил) принуди го да се оженят. Детето се роди и той ги напусна. Естествено развитие на нещата.  Tired Познавам случаи и с мъже, опитали се да вържат така жена - ми пак не се получава. Трябва да се уважава изборът на другия, а поради причината, че не всички го приемат, се налага да мислиш, преди да действаш. Така или иначе детето, колкото и да е важно, не е решаващ фактор за създаване на връзка и запазването й.

# 62
  • Мнения: 7 006
(тук пак излиза въпросът той колко се е пазил)
Тоя лаф чувала ли си го"Баща ти да не те е събирал с лъжица от килима?"...Е,историята пази доста случаи,в които майчето тайно си събира заветния материал,и един бог знае ,с лъжица ли с к'во..Само и само,да стане на нейното...Не казвам,че и твоята позната е прибегнала до подобни прийоми,но какви истории съм чувал,само и само да стане "заварката"...Изобщо..пазене,не пазене...казахме..грешки стават.И презервативите се късат понякога..Но ако и двамата,не са на една вълна..насила хубост не става..
 

# 63
  • Мнения: 11
Ееееее то историята знае и случаи на сделки и истерии за сватби точно преди определени дати, дето жениха изобщо , ама изобщо не е сигура, че е баща на детето, ама за пред ората треа се покаже нещо все пак, така че.... Outta Joint Outta Joint Outta Joint Whistling Whistling Whistling

Иначе surela  е познала - по-гаднички сте като цяло и това е. Thinking

# 64
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
(тук пак излиза въпросът той колко се е пазил)
Тоя лаф чувала ли си го"Баща ти да не те е събирал с лъжица от килима?"...Е,историята пази доста случаи,в които майчето тайно си събира заветния материал,и един бог знае ,с лъжица ли с к'во..Само и само,да стане на нейното...Не казвам,че и твоята позната е прибегнала до подобни прийоми,но какви истории съм чувал,само и само да стане "заварката"...Изобщо..пазене,не пазене...казахме..грешки стават.И презервативите се късат понякога..Но ако и двамата,не са на една вълна..насила хубост не става..
 
Ами не съм прибягвала до подобни методи, та не ги знам. Всичко си е до човек, ако реши, винаги може да ти спретне номер, и не само с това. Едно, че няма как да задържиш човек така, второ, че дори да стане, отношенията ще са фалшиви, щото са изградени на базата на измама. Но това не пречи поне да опиташ да се предпазиш, доколкото можеш. Да направиш, каквото зависи от теб, за да можеш после да опиташ да противодействаш. Иначе дори това не можеш да направиш.

# 65
  • Мнения: 11
Леле копелееееее...мигом изфърлям презерватива с матриал дето си го пазя в камерата на ладилника е така за зор заман...Може да бъде злоупотребено с него Sick #Crazy newsm78

# 66
  • Мнения: 7 006
Леле копелееееее...мигом изфърлям презерватива с матриал дето си го пазя в камерата на ладилника е така за зор заман...Може да бъде злоупотребено с него Sick #Crazy newsm78

Мхм..чувал съм подобни"небивалици"..и все не ми се вярва..Все си мисля,че част от народният епос..Ама то и епоса не произхожда е,така..от нищото..Дет се вика.."Крушката си има опашка"..
Дев,вазектомия му е майката..още на 13,че току виж"фръкне"нещо през терасата,па се закачи за гащите съседката.. Па после ходи обяснявай,че нямаш сестра..аа..таковата де..брат..Mr. Green,

# 67
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Леле копелееееее...мигом изфърлям презерватива с матриал дето си го пазя в камерата на ладилника е така за зор заман...Може да бъде злоупотребено с него Sick #Crazy newsm78
Mr. Green Добре си го съхранил. Стига, преди още да си го турнал у камерата, не си пуснал някоя капчица нейде, дет не трябва.  Whistling
Честно, почвам да ви се чудя вече. При тия ужаси, дето ги описвате, то не трябва да има мъж, оженил се доброволно. Прекалявате вече. Как пък всяка иска да ви окове, не разбрах. Пълно щастие няма.  Grinning
eksipnos, аз съм чувала лафа за минаването край казарма.  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 135

 аз съм чувала лафа за минаването край казарма.  Mr. Green

Казарма значи.. една ме чака две години..и точно га требеше да се уволня, взе че се омъжи.. отърва ме така да се каже.. ма тогава ми беше криво за известно време.  Thinking

# 69
  • Мнения: 1 081
Така като ви чета се сещам за следния виц:

Сватба на арабин и европейка. Преди първата брачна нощ майката на булката съветва щерка си:
- Дъще, ако мъжа ти някога си поиска на *онова място* никога не му позволявай!!
Минали 5 години на пълно щастие, страст и любов, при което една вечер мъжът си поискал на *онова място* .. И .. О ужас!!
- Мама в сватбения ден ми каза никога да не се съгласявам на това! - заявила твърдо тя..
- Че майка ти не иска ли внуци?!? - попитал съпругът  Mr. Green

Иначе по темата .. малко ми прилича на приказката *прееб@ното овчарче* ..
Обаче всеки си преценява ситуацията, както и на кой може да се има доверие и на кой не..

Уважаеми мъже, не ми казвайте, че въпреки презервативите, не може да се контролирате къде точно да .. осеменявате така да се каже   Whistling  че и до аборти да се стига..  ooooh!





# 70
  • Мнения: 11
Леле копелееееее...мигом изфърлям презерватива с матриал дето си го пазя в камерата на ладилника е така за зор заман...Може да бъде злоупотребено с него Sick #Crazy newsm78
Mr. Green Добре си го съхранил. Стига, преди още да си го турнал у камерата, не си пуснал някоя капчица нейде, дет не трябва.  Whistling
Честно, почвам да ви се чудя вече. При тия ужаси, дето ги описвате, то не трябва да има мъж, оженил се доброволно. Прекалявате вече. Как пък всяка иска да ви окове, не разбрах. Пълно щастие няма.  Grinning
eksipnos, аз съм чувала лафа за минаването край казарма.  Mr. Green

Пускам,пускам капчицаааа....Аааа сакънларъ!! Преди може би, ама вече надали. Параноята си казва своето...Ама къфто ми е слаб ангела,малиииииии треа палим свещи....А тва с камерата беше импулсивно...Една кака ме бъзна и аз какофто съм луд - бам завързах готовата продукция на рафта у камерата...Некой хора като бъркат за лед гледат малко шашнато, ама при мен всичко може да се очаква. Crazy Party

# 71
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Пускам,пускам капчицаааа....Аааа сакънларъ!! Преди може би, ама вече надали. Параноята си казва своето...Ама къфто ми е слаб ангела,малиииииии треа палим свещи....А тва с камерата беше импулсивно...Една кака ме бъзна и аз какофто съм луд - бам завързах готовата продукция на рафта у камерата...Некой хора като бъркат за лед гледат малко шашнато, ама при мен всичко може да се очаква. Crazy Party
Joy Joy Кат прочетох това *пускам, пускам капчица*  и се сетих за оная детска песничка
*Пускам, пускам кърпа,
кучето я дърпа,
Шаро ми я иска,
да ми я подриска.*
Та и вие с вашта параноя така ...  Joy Кучето дърпа, вие се дърпате, скръндзи такива.  Crossing Arms
А тва с камерата ме утрепа.  Laughing Чак си представих как момите се редят на опашка за взлом в дома ти ...  Mr. Green Бегай пали свещи, че кой знай с колко дЯца ще се окажеш после ...  ooooh!
Дейз, не ги навеждай на греховни мисли.  Praynig Как ще крадем матрял после?  Thinking

# 72
  • планетата Земя
  • Мнения: 114
Много забавна тема, макар че, eksipnos, надали ти е било смешно по онова време. Истината е, че на 19 наистина не можеш още да преценяваш хората.
Ох, онова с "материала в камерата на хладилника" ме довърши просто...  Joy

# 73
  • Мнения: 371
Ох, онова с "материала в камерата на хладилника" ме довърши просто...  Joy

И ако ти се наложи да бръкнеш в камера с мат'рял за да извадиш лед за водката, купона ще е пълен Joy

# 74
  • Мнения: 11
За тва гледайте къде бъркате да не сбъркате Hug Crazy

Че после ще ме обвинят че съм направил куркапан... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт