Kak се спасих от годежа...

  • 14 887
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 006
Историята не е лоша  Laughing
Само не разбрах как така всичкото родител рязко се оказва на скалъпения годеж, при положение, че с мацката не сте били сериозни.  Rolling Eyes

Е ти ако мислиш,че аз разбрах..и то не беше"всичкото родител",ами"всичкото рода"!Да не говорим,че от цялото им фемили,познавах само сестра и щот се перкаше с един приятел..Всъщност..аз вдянах за кво иде реч едва при въпроса"а къде са ваште?"...Брр..пак ми стана студено Sick

# 31
  • Мнения: 7 006

Добре де, и на 19 си бил наясно, че ти е намекнала за бременност. Искал си неангажираща връзка, тя ти казва по заобиколен начин, че може да е бременна. Жив ангажимент! Е това не те ли уплаши, или по-важен беше сексът, като че ли няма други жени?  ooooh! Жива да не бях!  Crazy Хора всякакви, ако сам не си вържеш гащите, няма кой да го направи вместо теб.



Ми тя като видя,че не проявих интерес,и не се вързах,каза,че ще си реши проблема сама.Аз па що да не ръгам,чушки в боба?Кво общо има?Не съм я гонил насила.Тя киснеше пред вратата ми..

П.п.Има и преследване и разправии с рода..всичко както си му е реда..Даже наште разбраха.и както си бяха на вилата,скоропостижно си дойдоха..Офф..бе сега ми е смешно..пък и парен каша духа..Ама тогава.. #Crazy..Но и до ден днешен,че чудя,що за жена,може да измисли такова нещо?

# 32
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
ако сам не се пазиш, няма кой да те пази.
Туй обаче е само теория.
Щото на практика, татковината ни познава много семейства, в които
се раждат отрочета я на съседа, я на колегата, я от некой от многото любовници.

Това е предмет на отделна тема, и не е само в татковината ни. Въпросът е ти да направиш максималното, което се иска от теб, за да си сигурен и да можеш да докажеш после. А не тя направо да ти каже, че е малко бременна и ти пак да правиш секс с нея, без да мислиш за последиците.  ooooh!
А относно отрочетата - точно снощи гледах едно филмче по действителен случай, в което се разказваше как в реномиран щатски университет клиниката за репродуктивно здраве използва неодобрени лекарства за стимулиране на производството на яйцеклетки при жени от семейства, които не могат да имат деца. Вземат огромни количества, от тях няколко имплантират на жената, останалите ги запазват, оплождат ги с материал от мъжа й или други мъже и после ги продават на други бездетни семейства. Това е чудовищна отвратителна измама, извършена от уважавани лекари. Значи - всичко опира в крайна сметка до морал.  Simple Smile Това е - няма как да предвидиш откъде ще дойде ударът, така че най-добре си вземи мерки да се осигуриш сам.

# 33
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Ми тя като видя,че не проявих интерес,и не се вързах,каза,че ще си реши проблема сама.Аз па що да не ръгам,чушки в боба?Кво общо има?Не съм я гонил насила.Тя киснеше пред вратата ми..

smile3544 Верно, що да не ръгаш?! Кат ти харесва да бягаш от годежи, ръгай още. По възможност пак с някоя малко бременна. Ама кат ти залюти на чушката, недей обвинява боба.

# 34
  • Мнения: 7 006

Ми тя като видя,че не проявих интерес,и не се вързах,каза,че ще си реши проблема сама.Аз па що да не ръгам,чушки в боба?Кво общо има?Не съм я гонил насила.Тя киснеше пред вратата ми..

smile3544 Верно, що да не ръгаш?! Кат ти харесва да бягаш от годежи, ръгай още. По възможност пак с някоя малко бременна. Ама кат ти залюти на чушката, недей обвинява боба.

 ooooh!...Боже..и като е бременна става за*бане ли?
Работата опира до чест и себеуважение!Понятия които рядко се срещат сред жените..Казвам го вече с опита на 35 годишен..

# 35
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
ooooh!...Боже..и като е бременна става за*бане ли?
Работата опира до чест и себеуважение!Понятия които рядко се срещат сред жените..Казвам го вече с опита на 35 годишен..
Ми да, що да не става за *бане, кат е бременна?
А понятията чест и себеуважение се срещат рядко и сред мъжете. Справка - темата за самотните родители в този форум. И нещо показателно в тази връзка от твоя случай - *мъжът*, който я е забременил и след това се е покрил. Голяма чест, голямо нещо.  ooooh!

# 36
  • Мнения: 135

 Кат ти харесва да бягаш от годежи, ръгай още.

И ся кво.. на 19 на сухо ли да стои човека бре Сомбре  newsm78.. знаеш ли че на 19 налитах на де що мърда.. само дет си затрих войнишкия нейде.. ма то така става.. все некоя ще се намери да го открадне.  Mr. Green
Та те таков загорел левент си е жива мишена бре.. пък и на 19 ръгаш де ти дадат..там празно нема.
Друг е въпроса че мацката е намерила класиката в жанра.. белки изплува суха от блатото.  Thinking
Айде стига и ти.. знаеш че в таквиз моменти са способни на всичко.. стига да има кой да се улови!!!  Naughty

# 37
  • Мнения: 27
Въпросът е ти да направиш максималното, което се иска от теб, за да си сигурен и да можеш да докажеш после.
Хванах се за думата ти, макар да е засегната и друга тема.
За да ти покажа, че няма как да се опазиш от женската хитрост и коварство.
Щото женените мъже, ако трябва да се пазят, както се опитваш да убеждаваш, че става много лесно, трябва и да спрат да правят любов с жените си.
За да няма изненади после и да има доказателство, че таткото е некой друг.

....Справка - темата за самотните родители в този форум.
Не се връзвам аз на тоя форум. Пълен е с такива змии, като тая от историята в темата.
Само малко време да отдели човек да ги попрочете и добре ги опознава.
Абе, кой казва "Ела, вълчо изяш ма"?

# 38
  • Мнения: 7 006

И ся кво.. на 19 на сухо ли да стои човека бре Сомбре  newsm78.. знаеш ли че на 19 налитах на де що мърда.. само дет си затрих войнишкия нейде.. ма то така става.. все некоя ще се намери да го открадне.  Mr. Green
Та те таков загорел левент си е жива мишена бре.. пък и на 19 ръгаш де ти дадат..там празно нема.
Друг е въпроса че мацката е намерила класиката в жанра.. белки изплува суха от блатото.  Thinking
Айде стига и ти.. знаеш че в таквиз моменти са способни на всичко.. стига да има кой да се улови!!!  Naughty

Кажи бре Соте..ма нЕма кой 'а те разбере..Пък как  продухваше тръби девойката.. Е,как да устои човек..

А оня дето я е"забременил",едва ли и го е причинил насилствено.И темата за самотните родители..и аз там пиша..чета..И като гледам,колко самотни майкиса ,мераклийки на 2-ро дете,че и 3-то..дори..стига да има кой да ги заплоди..Па после мъжете виновни.. Stop

# 39
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аха, за пореден път се убеждавам, че тва мъж да признае вината и участието си в нещо, е равносилно на това, котка да падне по гръб. Въртите се като фурнаджийски лопати, само и само да изтъкнете само вашата си гледна точка.
Соте, крехката възраст на 19 не изключва наличието на акъл. Нали тъй? Аз поне мислех, че го има. Това, че не е подбирал, че дори не се е стреснал при това, което е научил, не означава, че е виновна само тя.
JC, от мъжката страхливост и подлост също няма как да се опазиш. И от липсата на елементарна отговорност. Щом правиш нещо, отговаряш за действията си. Точка. Относно изказването ти по повод *змиите*, които поради точно тази мъжка страхливост и безотговорност сега гледат децата им сами, изобщо няма да коментирам. Това може да го каже само пълен егоист. И друго - доста от женените мъже ходят по чуждо, сигурно от много морал и чест. И се случва някоя от любовниците им да забременее от тях. Сега ще кажеш, че любовниците са виновни. Е, аз пък ще ти кажа, че ако си държи оня в гащите, няма да има проблеми.
eksipnos, може да не го е причинил насилствено. Важното е, че след това е избягал. Пак сигурно от мъжка чест и себеуважение. Пък щом за теб продухването на тръби е било по-важно от сигурността, кво да говорим повече? А за самотните майки, че имали второ, трето, пето дете - няма цял живот да седят да оплакват безотговорника, който ги е зарязал и не си поглежда децата, я! Докато той лъже поредната.
Затова си приемете слабостите и не обвинявайте само жените за това, че ви се прави секс, та две не видите. И не мислите преди това за последствията.

# 40
  • Мнения: 7 006
Аха, за пореден път се убеждавам, че тва мъж да признае вината и участието си в нещо, е равносилно на това, котка да падне по гръб.
Ние сме виновни,че вие сте коварни и подли? Shocked newsm78
И каква отговорност Sombra,за нещо което не съм направил ...

Винаги съм,смятал,че всяка само уважаваща себе си дама,трябва се пази сама!Не да разчита на никой друг за това,еле па после да си търси изкупителни жертви..И ай не ми разправяй,че на 19 има акъл..на тая възраст има само хормони.
п.п.В конкретният случай,не се знае дали"виновникът"я е зарязъл..напълно е възможно самата тя да не е била наясно,кой е отговорен за събитието..

А за самотните майки, че имали второ, трето, пето дете - няма цял живот да седят да оплакват безотговорника, който ги е зарязал и не си поглежда децата, я!

Тъй,тъй...то за тва и има толкова много теми от рода на"бременнна и изоставена за..'амнайсти път!" Joy

# 41
  • Мнения: 27
JC, от мъжката страхливост и подлост също няма как да се опазиш. И от липсата на елементарна отговорност. Щом правиш нещо, отговаряш за действията си. Точка. Затова си приемете слабостите и не обвинявайте само жените за това, че ви се прави секс, та две не видите. И не мислите преди това за последствията.
А, не! Тук не става въпрос за неприемане на отговорност от страна на момчето.
А за натрисване на такава от страна на жената,
която явно добре е знаела какви ги е надробила
и си е търсила кого да върже за татко.

А за ония от подфорума за самотните майки,
ич не ми ги изкарвай свети води ненапити,
знаеш ли ги при какви обстоятелства и те са били забременени?
То през последните два дни добре започнаха да се изясняват тия работи,
ма ги изтриха набързо от Клюто, че да не се светнат бг татковците.
Виж ся, нали знаеш, пчелата от меда не бяга.
Обаче от змии и скорпиони - бегаме, та пушек се вдига...

# 42
  • Мнения: 7 006
Не знам..Като чета Сомбра..ми чудя се..при положение,че правиш договорка с някой,а,той после не я спазва,кой е виновният?Да бе..знам..не е луд,оня дето яде баницата Stop..Угодия нЕма...Или си наивник(ако се държиш почтено) и си"виновен"или си"мръсТник"(когато ги лъжеш и ментиш най-нагло)и пак си виновен...Ама моя личен опит сочи,че  вторият вариант е по-удачен.Поне от субективна гледна точка. Laughing

# 43
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ние сме виновни,че вие сте коварни и подли? Shocked newsm78
И каква отговорност Sombra,за нещо което не съм направил ...

Винаги съм,смятал,че всяка само уважаваща себе си дама,трябва се пази сама!Не да разчита на никой друг за това,еле па после да си търси изкупителни жертви..И ай не ми разправяй,че на 19 има акъл..на тая възраст има само хормони.
п.п.В конкретният случай,не се знае дали"виновникът"я е зарязъл..напълно е възможно самата тя да не е била наясно,кой е отговорен за събитието..

Щом ние сме коварни и подли, вие с нищо не ни отстъпвате. А уважаващият себе си и жената до себе си мъж ще предприеме мерки най-вече заради себе си, за да няма после ситуации като тази. Не да разчита хем да си получи кефа, хем и да не си създава неудобства от това. Wink Ама много ви дойде лиготията вече значи - ем да правя секс, ем тя да се пази, демек, да не съм аз отговорен за това, ем и после да кажа, че тя не се е пазила. Ми ти къде си блял!?
А за договорките ай да не говорим - колко от вас обещават какво ли не, само и само да получат заветния секс от обекта на желанията си? А после - да бяга като последния страхливец?
JC, мърша има във всяко стадо, нали знаеш? Само не ми е ясно що трябва всички да се приравняват под един знаменател.  newsm78 Все едно аз, като патих навремето от патологичен ревнивец, да обявя всички мъже за такива идиоти и да не погледна повече мъж. И ставаше въпрос и за неприемането на отговорност от действителния баща на детето. Щото, нали се сещаш, че ако беше поел той отговорност, авторът не би попаднал в тази ситуация?

# 44
  • Мнения: 27
мърша има във всяко стадо, нали знаеш?
Знам аз, ама жените знаят ли го?
Или по-точно способни ли са да го признаят?
Щото като гледам съседната тема,
мършата според жените е само в мъжкото стадо.
Пък само да е посмяла някоя жена да се опита да ви каже,
че не цялото мъжко стадо е мършаво,
или сте я обесили, разпнали, накълцали
или пък направо я обявявате за ненормална  ooooh!
И ми казваш, че ние мъжете сме некачествена стока  ooooh!

А за пазенето - кво да ти кажа. То момчето си го е казало - пазел я,
ама тя не е била наясно кой точно не я опазил.
И въпросът тук според мен е друг.
Тя що не е отишла при тоя, дет баш не я опазил,
на него да спретва годеж, ами отишла при този,
който най е бил коректен към нея???
 

Общи условия

Активация на акаунт