Kak се спасих от годежа...

  • 14 879
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 006
:
Честно, почвам да ви се чудя вече. При тия ужаси, дето ги описвате, то не трябва да има мъж, оженил се доброволно. Прекалявате вече.

Цитат
Само за едно нещо не сме постигнали споразумение-второто дете.Той дума не дава да се издума,а на мен много ми се иска.Бих могла да го "излъжа" и да си го направя сама,но не съм такъв човек и той го знае.

Па после ние сме параноици.

П.п.Да ме прощава авторката на въпросният цитат,ако случайно се надене на тая тема..Нищо лично..

# 76
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
О, айде стига се правете на толко наивни и беззащитни. Кат толко ви е страх, има решение да се предпазите - пийте лимонадка, вместо да правите секс.  Twisted Evil

# 77
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Уникални сте Joy Joy Joy
Соте, май ти беше качил преди време снимка на една мнооого яка кака на пилона, дая я пак моля те Praynig

# 78
  • Мнения: 135
Уникални сте Joy Joy Joy
Соте, май ти беше качил преди време снимка на една мнооого яка кака на пилона, дая я пак моля те Praynig

Ооо.. заповядай!!!!  Hug



Я да ви пусна още таквиз убусти.. няма да е честно само аз да им се кефя!!!!!  Joy
Пай сееееее....  Joy

http://bgtatko.com/forum/viewtopic.php?t=1549

# 79
  • Мнения: 7 006
 Joy Joy Joy Соте..пред тез каки,май верно ша взема да си пия лимонадатЪ newsm43

# 80
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 hahaha Joy Имало решение, начи!  newsm53

# 81
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Joy Joy Joy Соте..пред тез каки,май верно ша взема да си пия лимонадатЪ newsm43
Видя ли сега! Аре, бегом при първата, animal037
че ако такава те сгащи, няма отърване. 

# 82
  • Мнения: 135
hahaha Joy Имало решение, начи!  newsm53

Ахаа.. значи убавиците да се подлагат на обезобразителни интервенции.. за да не праим глупости!!!!  Joy
Свето шИ съ затрие тъй бре Сомбре...  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 7 006
Joy Joy Joy Соте..пред тез каки,май верно ша взема да си пия лимонадатЪ newsm43
Видя ли сега! Аре, бегом при първата, animal037
че ако такава те сгащи, няма отърване.  

Тва ако ме сгащи..режа си го и не песовете вънка,че и без тва са умрели от глад горките...Ма на тая го не давам Naughty Crossing Arms

# 84
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Joy Joy Joy Соте..пред тез каки,май верно ша взема да си пия лимонадатЪ newsm43
Видя ли сега! Аре, бегом при първата, animal037
че ако такава те сгащи, няма отърване.  

Тва ако ме сгащи..режа си го и не песовете вънка,че и без тва са умрели от глад горките...Ма на тая го не давам Naughty Crossing Arms
Ти па що си мислиш, че някой ще те пита?!  Mr. Green  Joy Joy
Еееее, Сотееее, на всяко нЯщо оправдание намирате, бре!  Joy Или свето ше се затрие, или вий и на тва ще свикнете.  Mr. Green Кат нема риба, и ракът е риба.  tooth

# 85
  • Мнения: 11
Заеби тая лимонада от дето само ще се оригвам... Stop А тя много върви с парцуца,така че ще накапя и айдеееее Crazy Party

# 86
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Заеби тая лимонада от дето само ще се оригвам... Stop А тя много върви с парцуца,така че ще накапя и айдеееее Crazy Party
Joy То па нема угодия, бре!  Mr. Green Добре де, забравяш парцуцата и сменяш лимонадката с негазирано сокче.  Grinning
Та се сетих във връзка с пазенето - след второто дете сложих спирала. Уж за сигурност и за удобство на мъжо. Добре, ама щеше да ми докара една камара проблеми на главата. Махнах я и се заканих на миуото, че а има трето попадение, а са му хвръкнали и двете глави.  Twisted Evil Не можете да се пазите ли?!  Joy Стой, та гледай.  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 7 006
Пазим,пазим..и тъкмо му намерих колая... край с повтарянето!(и без тва ЕГН-то си казва думата,па е рано още за"откровение")  Whistling Outta Joint

# 88
  • Мнения: 7 006
Сотее....цЕла нощ не съм спал!Как можа бре..още треска ме тресе от тия фотоси #Crazy

# 89
  • Мнения: 135

Та се сетих във връзка с пазенето - след второто дете сложих спирала. Уж за сигурност и за удобство на мъжо. Добре, ама щеше да ми докара една камара проблеми на главата. Махнах я и се заканих на миуото, че а има трето попадение, а са му хвръкнали и двете глави.  Twisted Evil Не можете да се пазите ли?!  Joy Стой, та гледай.  Mr. Green

Това спиралата ми докара второто чаве.. така че вера вече на нищо немам.. не че искам да го връщам де.. щото грешките некога са най обичаните!!!1  Hug


Сотее....цЕла нощ не съм спал!Как можа бре..още треска ме тресе от тия фотоси #Crazy

Споко бре eksipnos.. свето не е съвършен  Mr. Green.. обикновенно там все пускам изписани писанки.. та си беше време да слезем и на земята.. щото не всичко на този свят съвършенството към което се стремим.. но за съжаление има и таквиз убусти.. то па нали и ние сме все убавци.. ма карай.. важното е окото да разграничава гнилото!!!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт