Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 03 -Тема 92

  • 35 078
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
При мен к-та с мед светеше жълто  newsm78 То уж ново пък ... а едно червило даже нямаше светофар  Mr. Green

# 16
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
Успешна кампания на всички и от мен!
При мен работата е на здрав карък, от никъде нищо още нямам, но.... Надеждата умира последна!

# 17
  • Мнения: 18
Вие направо ме убихте какви светофари ви светват още първия ден от К3
Аз снощи пуснах моята,все още не е фактурирана, но всичко беше в зелено.
То и предния път всичко светеше зелено и хоп в кашона липсваше един шампоан.
Ейвънска работа... Twisted Evil Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 1 640
Amidala, пратиха ми есемес от Ейвън, че заради затруднената обстановка ще ми доставят поръчката на 13.02./понеделник/. Sick ooooh!Получих го днес по обед.

Благодаря за темата,Кате! Kissing Heart  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
Феичке, мерси   bouquet
Аз нямам смс, ще се пробвам след работа дали е пристигнала поръчката.

# 20
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   Такаааа, и аз видях, че има нова тема.
 
 Моите поръчки са около 100-тина лева дотук. Предоволна съм и на толкова.
 К-кта с мед щом отсега свети в жълто, докато дойде моят ред, може и да не е в наличност.
 Обаче забелязвам, че в първият ден на всяка кампания има жълти светофари, пък като дойдат редовните дати, нещата са налични.
 Аз пускам на първа редовна дата винаги. Моята е 12 февруари.

 За ейвънските бижута: забранила съм си да ги поръчвам. НЕ препоръчвам и на клиентките.
 В магазините има огромен избор, на по-ниски цени и по-добре изглеждащи от ейвънските тенекета.

 Кате,  Hug! Влагаш много труд! За наша радост и удоволствие.

# 21
  • Мнения: 0
Здравей те мацки, честита ни нова тема и кампания от мен. МНОГО МНОГО поръчки пожелавам на всички.   bouquet
При мен засега е Слабо 30лев. от клиентка и 60лев от мен, ако по зяпам още малко може и повече да станат ама трябва да се спра.
И какви червени светофари още не е почнала кампанията, пак ще се срамя май. И аз го имам тоя комплект с мед и мляко поръчам, дано заредят докато пусна поръчка Embarassed

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Има съобщение на сайта - без такси доставка и малка поръчка от 6-ти до 13-ти февруари!

# 23
  • Мнения: 5
момичета, имате ли линк с годишните предложения за представителите, не се сещам как се казваше точно "нетна оферта", но не е кампаниина, а важи през цялата година, една малка листовка, в която се предлагат различни рекламни  материали - чанта, чадър, химикалки и тн.
Търсих го на сайта в профила си, но не го намирам. Ако някой знае къде е или има линк ще съм много благодарна да ми го изпрати.
Благодаря  bouquet

# 24
  • Мнения: 735
Видяхте ли брошурната презентация в сайта? Много ми хареса на мен как е построена! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 220
 Hug

Видяхте ли брошурната презентация в сайта? Много ми хареса на мен как е построена! Heart Eyes

Сега чувам,отивам да разглеждам.

# 26
  • Мнения: 0
Аз също пожелавам успех на всички в К03. След няколко години затишие, пак съм на фронта и стартирам К03 с около 110лв. Дано това да е добър старт. Можеше да чакам още,та за 2-ра поръчка, но ми е спешно и трябва да я пусна утре, няма как. Още веднъж успешна К03.

  bouquet

# 27
  • Мнения: 220
Ако пусна доставка до адреса ми дали ще е безплатна ?Нещо не схванах newsm78

# 28
  • Мнения: 0
А мога ли да помоля някоя от вас да даде,ако има приложението към К03, защото това ми е 1-вата поръчка и няма къде да видя цените на каталозите и мострите, а до утре трябва да съм пуснала поръчка. Предварително благодаряяяяяяяяя!  Kissing Heart lovekiss

# 29
  • Мнения: 136
Здравейте и от мен, честита тема!   bouquet за Катето!
Аз си взех кашона, нищо интересно...

as-g, сподели като провериш, дали има такава чанта, че сестра ми няма да има възможност скоро да иде, че сега е при нас, не се знае кога ще се прибира към Пловдив.
Аз като я пусках - накрая на кампанията, всичко светеше в зелено. Последните пъти все така ми се случва, дори неща от СИП и нетна са в зелено.

Общи условия

Активация на акаунт