Кой е най-близкият ви човек?

  • 12 659
  • 157
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Мисля, че съпругът не може да бъде най- близкия човек. Никога не знаеш какво точно ти мисли, дали наистина те обича, по каква причина се е оженил за теб. Нагледали сме се на хиляди фрапантни случаи. Смятам, че това с майката не може да се случи - майката си е майка. Колкото и да не се разбираме понякога с родителите си, е ясно, че се караме понеже сме различни поколения, с различни разбирания и възприятия на света. Но обичта на родителя е безусловна.

# 136
  • Мнения: 17 546
С абсолютна убеденост, мога да кажа точно обратното на това, което казваш ти, aniese.

# 137
  • Варна
  • Мнения: 10 731
Цитат
С абсолютна убеденост, мога да кажа точно обратното на това, което казваш ти, aniese.
newsm10

# 138
  • Мнения: 4 003
Брат ми е най-близкият ми човек.

# 139
  • Мнения: 96
Най близкият ти човек може да ти е само и единствено човек от твоята кръв. На мен най-близък ми е малкия ми брат.

# 140
  • Мнения: 2 169
Цитат
С абсолютна убеденост, мога да кажа точно обратното на това, което казваш ти, aniese.
newsm10
+1 Peace Каквото и да значи това !

# 141
  • Мнения: 2 137
Съпругът ми Heart Eyes
Единствено на него мога да разчитам за абсолютно всичко в живота си.След това се нарежда брат ми и чак тогава родителите.Вярно, че те ще ме обичат до гроб, но не във всяка ситуация са способни на помощ.

# 142
  • Мнения: 373
Съпругът ми е най-близкия ми човек!  След последната изминала година съм повече от сигурна.

# 143
  • София
  • Мнения: 1 666
Майка ми. Нормално.

После са мъжът ми, баща ми, братовчедка ми (повече от сестра ми е), самата сестра, котаракът (и той е човек, или поне ако го питате, така ще ви каже). Но никой не ми е по-близък от майка ми.

# 144
  • Мнения: X
60% са отговорили съпруга,предполагам,че преобладаващата част са млади жени,съжителствали 5-6 години с въпросния съпруг.
Много ми е интересно след 5-10 години,какъв процент от същите тези хора ще са разведени и разделени.

# 145
  • Мнения: 4 916
Дали мечтите за някакво бъдещо чуждо нещастие носят удовлетворение  Grinning

# 146
  • Мнения: X
Защо да ми носи удоволствие?
Вижда ми се прекалено наивно.
Просто си мисля,че за да определиш някой като най-близък е нужно време.
Може би след 15-тина години брак.....

# 147
  • Мнения: 4 916
Само на последната страница има две-три потребителки, които със сигурност имат необходимия ти брой години брачен живот. Отдъхни си, още е понеделник сутрин.

# 148
  • Мнения: X
Отдъхни си, още е понеделник сутрин.
Ох,успокоих се. Grinning
Искрено се надявам и аз да имам такъв дълъг и стабилен брак,за да мога с чисто сърце да кажа,че съпругът ми е по-близък от родителите.

# 149
  • Мнения: 2 510
Какво общо има развода с най- близкият ти човек който трябва да взема важни решения за общото ви дете и вас съответно.
Минзухар хората / включително родителите/ са различни и мотивите също. Освен това понякога се изисква и здрав разум и действия който не са на базата на емоциите.

Общи условия

Активация на акаунт