Кой е най-близкият ви човек?

  • 12 661
  • 157
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 448
Цитат
Човекът на когото имате пълно доверие, на когото разчитате при беда, на когото бихте поверили живота, децата, дома си, с кого пръв споделяте радостите и тъгите си и т.н.?
  По така поставената тема не знам как някои отговарят, че детето им е най близкия човек.  Simple Smile
Защо се учудваш?

Учудват се, защото имат деца на 5, или изобщо нямат деца. Питах майка си, кой е най-близкият й човек, отговори, че съм аз.
Ами и ти си отговорила, че децата ти са, а те едва ли са възрастни хора. Ето това ми е странното.

# 61
  • Мнения: 10 547
Мисля, ясно съм разяснила защо тях чувствам най-близки и, че другите двама - майка ми и съпруга ми са такива поради стечение на обстоятелствата, т.е. защото са възрастни.

# 62
  • Мнения: 2 510
Цитат
Човекът на когото имате пълно доверие, на когото разчитате при беда, на когото бихте поверили живота, децата, дома си, с кого пръв споделяте радостите и тъгите си и т.н.?
  По така поставената тема не знам как някои отговарят, че детето им е най близкия човек.  Simple Smile
Защо се учудваш?
Учудват се, защото имат деца на 5, или изобщо нямат деца. Питах майка си, кой е най-близкият й човек, отговори, че съм аз.
Да и ако е изпълнено това условие, но не притежаваш горните, защото живота, детето си не е толкова лесно да повериш на някой, а още по- трудно той да приеме, тогава какво?

# 63
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Ако имаш дете на 25 ,30 годишно ,не виждам какво е у4удващото то да ти е най-близкия човек и да разчиташ на него.И за майка ми аз съм най-близък човек.Дядо почина,с татко са разделени,на комшийката ли да разчита.Виж ,ако детето  ти е на 5 нещата са различни

# 64
  • Мнения: 48 207
Най-близък ми е мъжът ми, освен всичко друго, и като приятел
Разчитам на него на 100% безусловно за всичко сериозно, което мога да се сетя
Децата ми са малки още, обичам ги повече от всичко и всички, но засега те разчитат на мен, не аз на тях.
Родителите ми никога не са били близки с мен, и макар че ги обичам и хм, уважавам, не бих казала че разчитам на тях за каквото и да е от много много време. Това не значи че не разбирам че има семейства и хора, при които родителите са най- близкият човек.

# 65
  • Мнения: X
Най-близък чувствам сина ми,но той е много малък още.
Иначе имам най-голямо доверие на родителите си,баща ми е човекът,който винаги би ме измъкнал от проблем.
Съпругът ми също ми е близък,в момента му имам пълно доверие,но дали ще е така след 10 години,примерно?!
Може би след 20 години,когато връзката ни е проверена във времето,ще го чувствам по-близък от тях.

# 66
  • Мнения: 9 865
Най-близък ми е мъжът до мен, след него е сестра ми. Други близки люде нямам, приятелите са на отделна сметка. Родителите (особено майка ми) ми са всичко друго, но не и хора, на които може да се разчита или да се гласува доверие, за жалост.

# 67
  • Мнения: 399
Изобщо не се и замислих даже - родителите ми са ми най-близките хора!  Peace За жалост (чия ли?) съпругът ми дори не е в челната петица.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 150
Най-близък ми е мъжът ми, освен всичко друго, и като приятел
Разчитам на него на 100% безусловно за всичко сериозно, което мога да се сетя
Децата ми са малки още, обичам ги повече от всичко и всички, но засега те разчитат на мен, не аз на тях.
Същото казвам и аз.  Peace Родителите ми си ги обичам и уважавам. Знам, че мога да разчитам на безпрекословна помощ от тяхна страна, но искам да им спестявам злободневни проблеми. Те са ми като неприкосновен резерв - дай боже още дълги години.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 030
Имах навремето хазяйка, от която научих следната
поговорка: " С родители - до море, с либе - през море".
Това е и моят отговор - мъжът ми. Много обичам и
майка, и татко, винаги са ме подкрепяли във всичко,
близки сме, но предпочитам да им спестявам определени
неща, защото знам, че много ще се притесняват.

# 70
  • Мнения: 4 569
Гаджето ми е най-близкия. Той е до мен каквото и да става, проверено. Heart Eyes
Такива изцепки имам от родители че не ми се говори. ooooh! Tired

# 71
  • Варна
  • Мнения: 10 749
Мъжа ми е най-близкия ми човек,разочарована съм от родителите ми и брат ми,за приятелите да не говорим Peace

# 72
  • Мнения: 2 577
мъжът ми, на него мога да разчитам за всичко и да му имам  доверие за всичко.

# 73
  • София
  • Мнения: 291
Този, с който сме си обещали пред Бог да сме заедно до края на живота си - и в добро, и в зло, и в болест, и в здраве ...

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Изобщо не се и замислих даже - родителите ми са ми най-близките хора!  Peace За жалост (чия ли?) съпругът ми дори не е в челната петица.
Тогава как живееш с него като не ти е близък?  newsm78
Точно за това пуснах темата, защото се изненадах, че има женени хора, на които мъжът(жената) им не им е най-близкия човек. За мен беше странно. Не виждам особен смисъл в такова съжителство и все си мисля, че човек трябва да живее с най-близките си хора. Само си разсъждавам, моля никой да не се обижда.

Общи условия

Активация на акаунт