За кои сериали ви е яд, че ги спряха?

  • 13 066
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз обикновено първо изчаквам,да видя дали има гледаемост и тогава захващам даден сериал Rolling Eyes Но примерно Moonlight,The Event искаше ми се да имат и повече сезони,щях дори да почна да гледам The Gates,но точно тогава обявиха,че ще го спрат и се отказаха,че още повече ще ме яд  Tired

# 16
  • Мнения: 3 736
О да, и Moonlight. И Тру също.

# 17
  • Мнения: 3
На мен много ми допадаше Flashforward, но уви явно не е имал голям рейтинг.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 396
Veronika Mars,Moonlight,Melrose place (2009).Тези май са основните newsm78

# 19
  • Мнения: 280
Определено много ми липсва la femme nikita -но незнам дали въобще някой го помни.... Simple Smile

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356

Супер свеж беше за своите 3 серии. Ама американците явно са доста ограничени - доколкото разбрах заради протести на травестити го спрели.

Много от нас ги е яд за спирането на FlashForward  Wink

За този също ме е яд

# 21
  • Мнения: 2
Супер свеж беше за своите 3 серии. Ама американците явно са доста ограничени - доколкото разбрах заради протести на травестити го спрели.

Да.Има много сериали, които го правят дали тях, дали други такива, но не ги спират. А имаше хляб в него...

# 22
  • Мнения: 60
Яд ме е , че Breaking Bad има само още един сезон , а има много потенциал в него още .

# 23
  • София
  • Мнения: 6 219
Старгейт Вселена
Ш` ги утрепя! Оставиха ни без космически кораби!

# 24
  • Мнения: 2 813
The Gates, Eastwick, затова повече със сериал на ABC не се захващам, освен ако няма вече 1-2 сезона и твърд рейтинг. За Hellcats не ме е яд, нямаше хляб в него и едвам го изгледах.

# 25
  • Мнения: 2 491
Flashforward  Sad
Men in trees Sad

# 26
  • Мнения: 47 996
Flashforward, Heroes, 4400, даже и за Lost ме е яд, макар че там имаше (някаква си) завършеност и разбира се не можеше да продължава без край.
Тези по един сезон дори не започвам да ги гледам, защото после още повече ме е яд.
Тия дни четох за Торчууд- не е спрян официално, но не е и продължен официално, и поне още 1-2 години няма да има нов сезон. Ми на какво прилича това?! Не останаха никакви (свестни) фантастични сериали , освен Fringe, който пък аз спрях да гледам, защото отдавна стана сапунка и се отдалечи от основната си идея.

# 27
  • Мнения: 71
Ето го и моя списък със сериали за които ме е доста яд, че ги спряха предварително.

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
The Event
Heroes
No Ordinary Family
Stargate Universe
V
FlashForward
The 4400
Invasion
Odyssey 5
Surface

# 28
  • Мнения: 47 996
Мда, забравих да добавя и тия двата- и двата много приятни и интересни...и също част от причината изобщо да не гледам сериали, ако са навъртяли само един сезон  Crossing Arms Ах че ме хвана яд пак

# 29
  • Мнения: 230
харесвах много един сериал - The Guardian със Саймън Бейкър (http://www.imdb.com/title/tt0285370/). и много искам отново да си го гледам - особено в събота и неделя би ми било много кеф.

Общи условия

Активация на акаунт