УрУгИлиран прЪвУписТ - гръДско-швеТски ИЛЮгРифи от ГиЗдьо Мопасан- 66

  • 31 468
  • 786
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 2 146
Цитат
Обърнах целия град да търся бяла и червена рокля вчера мажа ми намери и днес я пуснах да я изпера и  бялото стана розово

# 676
  • София
  • Мнения: 20 217
Цитат
не се обувай да плащаш скъп


На това къде му е грешката?

# 677
  • София
  • Мнения: 1 149
Цитат
ще ходим на сватба с мъжа на нашите кумове
Някой наема ли се да разясни чий е този мъж?  Grinning

Може би самият кум?  newsm78

# 678
  • Мнения: 1 194
Цитат
ще ходим на сватба с мъжа на нашите кумове
Някой наема ли се да разясни чий е този мъж?  Grinning

Може би самият кум?  newsm78

Може кумовете им да не са женени и сега с мъжа й ще ходят на сватбата им...примерно  Laughing

# 679
  • Мнения: 2 931
MelindaD, в първия момент и аз си помислих същото. Но след няколко прочита, подозирам, че е собственият й мъж. Целият пост е пълна мешавица, май най-добре да го копирам тук.

Цитат
септември месец ще ходим на сватба с мъжа на нашите кумове.
Принципно ситуацията е ние се прибираме от море в понеделник, в неделя е сватбата във вторник дъщеря ни ще прави 1 година. И в сряда всички без мен са болни с повръщане и ...... За нищо аз не съм готова и всичко става на бързи обороти. И баща ми започва да пита ние с какво ще ходим на сватбата и аз казвам с нашата кола. И той решава, че ще даде неговата, че била по добре. Взехме я всичко мина по мед и масло. Вечерта като прибрахме малката я спряхме пред тях никакви проблеми. Сутринта ставам аз и гледам дрехите на милото на холовата и му казва че ги пускам в пералнята без да гледам в джобовете простирам.


Упс, Mrs. L, изпреварила си ме.

# 680
  • София
  • Мнения: 5 658
Четох го и аз това с мъжа на кумовете им  Crazy и през цялото време се чудех къде е ключа от палатката - то баща й, детето й, кой болен, кой здрав, та колата, та не знам какво... и това всичко да каже, че изпрала документите в джоба на дрехата, което се казва с две думи точно и няма никаква връзка с цялата рода преди това ooooh!

# 681
  • Мнения: 2 931
    Имам въпрос.
    Има ли някакво логично обяснение на феномена "двойна шпация" след всяка дума? Все по-често срещам потребители, които слагат много интервали - поне по два. Нито пести време, нито е удобно такова писане, за прегледност - да не говорим. Подозирам, че има някаква причина, но не се сещам каква.

# 682
  • София
  • Мнения: 5 658
Цитат
имам проблем за решаване newsm78!
на 12 март ще купуваме куче на сина ми(мопс)
някои ако има идеи от каде мога да пазаря за малкото кутре да пише!
знам че в джамбо има голям избор но какви са цените.моля които е от пловдив и има домашни лубимци нека даде съвет
и след направена забележка да пише по-ясно и грамотно - отговорът:
Цитат
какво нвграмотно съм написла питам наи сериозно не чушки и домати а легло играчки повод клетка такива неща и аз се обращам към хора които се занимават с домашни лубимци не такива като теб да се заяждат с хората хубав ден
Като заглавието на темата е здравеите  Mr. Green

Да, и аз съм любопитна да науча причината за "многошпацийството"  Crazy

# 683
  • Мнения: 2 931
Атти, а какво ще кажеш за анкетата?  Grinning

Цитат
Въпрос: от каде да пазаря за малкото ми куче  (Гласуването приключва: Пет., 02 Март 2012, 14:07)
двияохйс
яхйвеГФХАСБ      Виж резултатите.
 

# 684
  • Мнения: 1 194
Атти, а какво ще кажеш за анкетата?  Grinning

Цитат
Въпрос: от каде да пазаря за малкото ми куче  (Гласуването приключва: Пет., 02 Март 2012, 14:07)
двияохйс
яхйвеГФХАСБ      Виж резултатите.
 

Отивам да я видя тази анкета Mr. Green

# 685
  • Мнения: 630
Скромно Mr. Green
Цитат
изопъчават

# 686
  • София
  • Мнения: 5 658
Атти, а какво ще кажеш за анкетата?  Grinning

Цитат
Въпрос: от каде да пазаря за малкото ми куче  (Гласуването приключва: Пет., 02 Март 2012, 14:07)
двияохйс
яхйвеГФХАСБ      Виж резултатите.
 

А, нея нали я разцъкваме в Смешките  Mr. Green

# 687
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 921
Много ме дразнят тези многобройни интервали. Има една потребителка, която освен, че ръси интервали на килограм, пише и адски неграмотно.  Tired

# 688
  • София
  • Мнения: 1 149
Ами, една да беше  Whistling Пък и се сърдят, ако, не дай си Боже, им направиш забележка...

# 689
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 366
...пише и адски неграмотно.  Tired

 NaughtyкорЕгирай се веднагЪ. правилното е: аЦки негрЪмотно

Общи условия

Активация на акаунт