УрУгИлиран прЪвУписТ - гръДско-швеТски ИЛЮгРифи от ГиЗдьо Мопасан- 66

  • 31 452
  • 786
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 736
Три пъти прочетох този цитат, за да съм сигурна, че правилно съм го разбрала.   ooooh!

Ето и нещо качествено по случай наближаващия Великден:

Цитат
план на сатана да я дескредитира.

Ваде ретро, сатана! И другия сатана, и той. Шъ ми дескредитират те!

# 721
  • в пералнята
  • Мнения: 1 029
Интересното е, че и мъже пишат в тази тема.  hahaha Joy

# 722
  • Мнения: 2 931
Скрит текст:
Знаех си, че четенето в "Зона Романтика" на форума, може сериозно да навреди на нас и на другите около нас.  Mr. Green
Простете за спама, този нов поглед върху историята не можа да ме остави безмълвна, за мое съжаление.


ИрПуц, моля те преведи  Praynig

# 723
  • Мнения: 133
"Направихме прощъпулник някъде до месец след, като проходи. Майката трябва да омеси питката, да избере предмети, като предварително ги обозначи, за коя професия са, а не след, като го избере детето и да гадаете. Не слагайте познати за детето предмети, защото обикновено тях избира."

Вижте местата на запетайките.... ooooh!

# 724
  • София
  • Мнения: 962
и т.нат.

# 725
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Цитат
пожелава ме ти много здраве и щастиe
Tired

# 726
  • София
  • Мнения: 39 848
Аз лично изобщо не искам да се вмъквам в онази част на форума. Каква ли оценка има въпросната потребителка по история. Всъщност това изобщо не е важно.

Извинявам се за сухия спам.

# 727
  • Мнения: 1
Това е пак от потребителката-историчка, същата с "цицото"  и "цовека с прастените"
Цитат
които не харесва хурем да не гледа сериала ако сте по добри да сте отидете вие,ама кои ще ви вземе

Както и това, пак нейно,  от същата тема -
Цитат
Здравеите ами защо никои не помисли ако беше останала тази империя богата и красива и ние с тях ,а сега гледаме икономиката им расте много бързо а ние с този запад падаме и пропадаме


Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 11:33 от Dartanian

# 728
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 225
..ИрПуц, моля те преведи  Praynig

http://en.wikipedia.org/wiki/Vade_retro_satana  Hug

 Mr. Green 6ljokavicata mnogo pomaga анд латин нолидж тоо  Wink

# 729
  • гр. София
  • Мнения: 2 530

Това е пак от потребителката-историчка, същата с "цицото"  и "цовека с прастените"
Цитат
които не харесва хурем да не гледа сериала ако сте по добри да сте отидете вие,ама кои ще ви вземе

 newsm09

# 730
  • София
  • Мнения: 1 455
 Да, AnMary, права си. Аз влязох там, за да се убедя, че цитатът не е изваден от контекста, защото не мога повярвам, че българин би написал подобна тъпотия.  Оценката и' по български език също е под въпрос.  Спирам се и се извинявам и аз за спама  Peace

# 731
  • София
  • Мнения: 20 202
Цитат
не се обувай да плащаш скъп
На това къде му е грешката?
Фразата е абсурдна.Става дума за интернет.Как се "обува" някой да плаща скъп интернет на фона на "Хъш пъпеш" не е толкова интересно.


Това е просто израз. Независимо за какво се употребява, означава едно и също - "не се лъжи", "не се прекарвай" и т.н.

# 732
  • София
  • Мнения: 39 848
Преплитане на пръсти ли... лично творчество
Цитат
соата
Можете ли да разпознаете думата "доста". Не? И аз не можах да разбера как стана така, едно исках да напиша, а то какво излезе изпод пръстите ми Simple Smile Добре, че докато пишех spell-a ми я маркира в червено.

# 733
  • Мнения: 2 931
Добре, че докато пишех spell-a ми я маркира в червено.
    А има ли я тази функция на IE? И ако -да, от къде да я инсталирам?
     С Мозила в къщи ми е лесно, инсталирала съм си я, но в офиса се налага да ползвам IE, заради доста програми. Често забравям, че няма червено подчертаване, често преплитам пръсти и забравям за "проверка правопис".  Sad

# 734
  • София
  • Мнения: 39 848
Хърмаяни, би трябвало да има. Аз обаче от години не използвам ИЕ. Намерих някакви линкове, но не съм се задълбочавала.
http://www.ie7pro.com/spell-checker.html
http://www.petri.co.il/add_spell_checking_to_internet_explorer.htm

Пиши в тази тема - Дзен, или изкуството да поддържаш компютър - 5

Общи условия

Активация на акаунт